zhivichka šliaužtiKad jūsų sodo sodas taptų malonumo oaze, daugelis sodininkų naudoja grunto dangaus augalus. Šliaužiantis vivaris yra originalus gyvas gėlių kilimas, kurio pagalba užpildyti tarp medžių ir sodo krūmų. Augalas glaudžiai uždaro žemę, kad neaugintų piktžolių. Visą sezoną galite mėgautis nuostabiu dekoruotu dangaus kampu.

Trumpas aprašymas ir bendri tipai

zhivichka creeping įvairovė šokolado traškučiaiDaugiametis augalas – gyvojo roplio ar ayugas reiškia šeimos gubotsvetye. Jis auga iki 30 cm aukščio. Mažos gėlės yra ant pastatyto stiebo, papuoštos platais lapais.

Augalas gavo savo vardą savo nepretenzinio pobūdžio. Jis atsparus sausrai, auga ant akmenuoto žemės, kaip ir derlingame dirvožemyje. Tai atsiranda lapuočių miškuose, saulėtose pievose ir net tarp storių krūmų.

Iki šiol yra daugiau nei 40 veislių šliužo vabzdžių, augančių skirtingose ​​planetos dalyse. Pradine forma augalą prisiminojo žmonės su ryškiomis mėlynomis gėlėmis. Tačiau dėl veisėjų darbo atsirado naujų dekoratyvinių variantų. Dažniausiai jie skiriasi tokiomis savybėmis:

  • augalo aukštis;
  • lapų forma;
  • žydėjimo laikotarpis;
  • spalviniai pumpurai;
  • eskizas ant lapų.

Jūs galite aiškiai matyti šiuos skirtumus pateiktose gervuogių šparagų nuotraukose.

gyvybinga lopinė veislė AtropupuraGarsiausios sodininkų naudojamos veislės yra Atropurpurea (Atropurpurea). Jis turi blizgus rudos rausvus lapus su bronzos atspalviu. Jie sudaro 8 cm aukščio gėlių kilimėlių ir yra lengvi augantys augalai.

Vile šliaužti Burgundijos švytėjimasBurgundijos švyturio vaizdas (Burgundijos švytėjimas) išsiskiria mažais lapais, kurie yra skirtingų spalvų. Priklausomai nuo dirvožemio ir šviesos, jie mirksi raudonai, rudai ar alyvoje. Burgundijos Glou gyvenimas gerai auga krūmų ar medžių šešėliai.

Veino šliaužiantis daugiaspalvisOriginali veislė yra daugiaspalvis. Ryškiai raudonos spalvos lapai, ant kurių yra matomos raudonos, oranžinės ir geltonos dėmės, keičia spalvą priklausomai nuo šviesos. Šešėlinėje žaliųjų lapų sodo dalyje yra geltonos arba rausvos atspalvio gijutės.

Vilegar Creeping VariegataVeislių vikių įvairovė – Variegata (Variegata) turi pilkai žalius lapus, įrėmusius kreminę sieną. Tikrai meno kūrinys!

Related  Raskite savo begonijų tarp šimtų veislių ir rūšių pagal nuotrauką ir aprašymą

Vile šliaužiantis juodas šukutėsŠiai veislei būdingi tamsiai violetiniai, blizgūs dantyti lapai – Juodoji šukutė (Juodoji šukutė). Žydi toks gyvas mėlynas. Jei jis gauna daug šviesos, lapai tamsėja su laiku.

Nepaisant to, kad ziivyachka gerai auga šešėlinėse vietose ir šviesoje, geriau vengti sunaikinti saulę. Idealiai – pagal paskleidžiamus krūmus.

Sodinimas ir kilimų priežiūra

gėlių kilimas iš giraitėsSklypo auginimui ant gėlių kilimėlio svarbu laikytis pagrindinių giraitės sodinimo ir jo nuskaitymo taisyklių.

Augalas dauginasi krūmų sėjimu ar dalijimu. Tačiau anksčiau turėtumėte paruošti dirvą ir pasirinkti tinkamą vietą sode. Kadangi ayuga – nepretenzingas augalas, jis įsikurs bet kurioje gėlių sodo vietoje. Tačiau tamsesniame plote gyvybingumas bus geresnis.

Idealus dirvožemio sodinimas yra priemolis, kuris yra praturtintas biohumu. Paruoštuose mažuose skylėse pasėtos gyvulių sėklos ir jie yra apibarstyti žeme.

Sėklos medžiaga geriausia įsigyti specialiose parduotuvėse. Sėklos, kurios paima save, praranda veislės savybes.

Augalų vyjačnų šliaužti galima ir vegetatyviai. Dėl šios priežasties augalo šaknis skirstoma į stolonus, kuriuose yra 3 interstices. Norėdami gauti sodinamąją medžiagą, gyvybingumą aktyviai laistyti apie savaitę. Per šį laiką auga nauji šaknys. Patogūs augalai iškasti, o paskui suskirstyti į dalis su aštriu peiliu arba žirklėmis. Nauji daigai dedami į paruoštą gręžinį 30 cm atstumu vienas nuo kito. Užmiršta jų žemė, svarbiausia – neapsaugoti augalo viršuje. Šitaip pavasarį galite auginti, kol jis išsipils.

giraitės sodintiAugalų gėlių kilimas gali būti būdas padalinti augalą į rozetes. Kiekviename pjovime turi būti 3 vienetai. Ačiū tai zhivichka ropliai greitai įsisavins. Šis metodas taikomas visą šiltą laikotarpį.

Vile Creeping reikia šukuosenaPagrindinė ayuga priežiūros taisyklė – kontroliuoti kilimo augimą ir tankumą. Atsižvelgiant į tai, ji turi būti periodiškai skiesta ir laistoma sausros metu. Jei gėlių pagalvė vienoje vietoje ilgiau kaip 6 metus malonina akis, azoto trąšose turi būti įvežama į dirvą. Ir ankstyvą pavasarį pridėti šiek tiek dirvožemio.

Žiemą gyvenimas negali būti paslėptas, nes jis nebijo šalčio.

Kraštovaizdžio dizaino akcentas

Vynas sklendžia tarp spygliuočiųPatyrę sodininkai naudoja gyvybingumą kuriant įvairias kompozicijas. Ji papuošia tamsesnes zonas, paverčiant jas pramogininkais. Dėl aukštų medžių ir pasklidančių krūmų fono, minkštimas yra kaip minkštas kilimas, kuris pritraukia akis. Ir harmoningai su kitomis sodo gėlėmis amatininkai kuria nuostabias kompozicijas. Nuotraukoje liekanos yra creepy kraštovaizdžio dizainas, visi jo pakabukai yra aiškiai matomi.

Related  Susipažinimas su gloxinia klasėmis iš nuotraukų ir aprašymų

Kilimas iš vynuogių vynmedžio sodeTai yra puikus priedas tose vietose, kur vejos žolė neauga ir neišdžiūvo. Originali bazė Alpių kalvui ir išskirtinė su didingų medžių kamienais. Tie, kurie kada nors buvę sode, vaizduojamu šliaužiančiu vikiu, vėl norės grįžti.

Gyvulių auginimas svetainėje – vaizdo įrašas