auginti babijonus sodeKai kurie šakniastiebiai, tokie kaip gladioliai, yra neįtikėtinai populiarus, o kiti dar nėra žinomi daugeliui floristų. Tokie dekoratyviniai retumai yra Babiāns, sodinami ir prižiūrimi atvirame lauke, per kurį, deramai atsižvelgiant, net pradedantiesiems gėlininkystėje gali būti pečių.

Augalų babianų savybės

babuinų laukiniaiAugalai, susiję vilkdalgių, kardelių ir iksiyam gamtoje galima pastebėti tik pietinėje Afrikoje, kur dauguma iš 80 rūšių – yra būdinga, obzhivshie platybės Žaliojo provincijos Pietų Afrikoje. Dėl tankus sultingi gumbai auga gana sausa lygumų babiany kaupti drėgmę ir saugomi ramybės periodas. Tiesa, ne visuose augaluose pavyko laukti, kol atsibunda. Gumbai yra surinkti ir valgyti babuinų, kurių garbei buvo nurodyta visa šeima.

balti babian gėlėsKaip dekoratyviniai augalai, šiandien auginamos kelios rūšys, skirtingos dydžio ir formos gėlės, spalvos ir lapų išvaizda. Nepaisant įvairovės ir rūšių įvairovė, babiany iškrovimo atviro grunto, ir priežiūrą visų auginamų augalų rūšių yra taikomos bendrosios taisyklės.

Sodo lovos rugpjūčio puošia balta, geltona, rožinė ir violetinė gėlių, o primenantis kardelis ir tulpės, už babiany reikia sukurti sąlygas, panašias į savo tėvynę pobūdžio.

Vaikų sodinimas babijonu pavasarį atvirame lauke ir gėlių priežiūrai

babiana į puodąRusijos svečiai iš Afrikos auginami kaip vynmedžių vazonai ar sodo gėlė. Pastaruoju atveju, maži gumbavaisiai, turintys ploną pailgos kaklo laukia sodinti atviroje vietoje pavasarį, ir rūpintis babianoy trunka iki rudens, kai augalai baigėte žydėjimo ir kasti jų požeminė dalis yra perduodamas saugoti.

svogūnėliai babianRenkantis svetainę, reikia atsižvelgti į tai, kad babiai yra lengvi. Nepaisant priežiūros babianoy, iškrovimo atvirame žemės Sibire, į Uralo regione ir Nechernozemie tai per pavasario šalnų ir ankstyvą rudenį šalnų gali užšaldyti. Todėl augalų gėlės prie krūmų geriau apsaugos didelių daugiamečiai, Alpių soduose ar pastatų.

Related  Mes žinome: peppermintines vaistines savybes ir kontraindikacijas

Sodinimo laikotarpis prasideda balandžio mėn. Viduryje ir tęsiasi iki gegužės pabaigos. Su užsitęsusiu gumbų pavasariu gali būti sodinami didelės apimties durpių puodeliai, o kai žemė ir oras sušilti, perkelkite išsiliejusius babius į sodą.

sodinimo bulbons svogūnėliaiBe to, vietoje esanti dirvožemio turėtų būti pakankamai laisvi, kad juodgumbiai nebijo skilimo ir aktyviai plėtotų šaknų. Tankiuose dirvožemio sodinti babiany pridėti durpių ir smėlio ties nusileidimo vagos gylis 5-7 cm apačioje padaryti drenažą iš keramzitbetonio ir smulkiu smėliu.

drabuziai babiansYpač gražus Babianas atvirame lauke, kaip nuotraukoje, žvelgia į mažus užuolaidos, todėl tarp šakniastiebių paliekama apie 10 cm, reikalinga lapų išėjimui augti. Kai sodinimo darbai baigiami, vieta yra laistoma, bandoma neplauti dirvožemio ir mulčiavimo.

Vaikų priežiūra auginant lauke

ilgas ryškus Babio žydėjimasNors babiai kaupia drėgnumą ir maistingąsias medžiagas šakniastiebiuose, vasaros laikotarpiu augalai reguliariai ir gausiai laistomi, bandant neleisti džiovinti dirvožemio. Be to, pasodinus atidarytą žemę, babuono priežiūra apima:

  • rankinis potinklis;
  • tręšimas, vyksta kartą per mėnesį;
  • dirvožemio mulčiavimas;
  • apsauga nuo vabzdžių kenkėjų, grybelinės ir bakterinės infekcijos.

Kadangi kukurūzai ir visa augalo šaknų sistema yra arti paviršiaus, dirvožemis apdorojamas rankomis prieš lapų atsiradimą ir visą vegetatyvinį laikotarpį.

Durpių mulčiavimas supaprastina priežiūrą ir padeda išvengti perpildyto Afrikos grožio.

konkurso žydėjimas iš babuonoBabiana yra termofilinė ir gerai vystosi, kai dirvožemis ir oras ant lovos auga iki 22-28 ° C. Jei vasara šalta, termometras kartais pakimba maždaug 15 ° C, augalas nustoja plėtros, jos gynybos yra sumažinta, didinant susilpnėjimo ir netekimo gumbasvogūnių riziką. Siekiant išvengti tokio pasireiškimo, geriau sodinti šiltnamį iš plėvelės ar storo neaustinio audinio šiais laikais.

“Top dressing” stimuliuoja želdynų augimą, o nuo vasaros antrosios pusės Babijos žydėjimas prasideda rugpjūtį ir tęsiasi, jei leidžia oras, iki rugsėjo pabaigos.

Babiāns ant Alpių kalnoPietų regionų gyventojai gali pastebėti, kaip pasibaigus pjautuvo žudymui išnyksta ir visa viršutinė augalo dalis. Vidurinėje grupėje, auginant babuinų atvirame lauke, ne visada galima laukti, kol gėlė išeis į pensiją. Svogūnėliai iškasti prieš šaltu oru ir rudens liūčių pradžioje, sukelti infekciją grybinių ligų ir puvinių.

Related  Susipažinimas su gloxinia klasėmis iš nuotraukų ir aprašymų

Žiemą kukurūzų babijonai laikomi vėsioje, sausoje durpėje arba smėlyje. Optimali temperatūra, leidžianti augalui formuoti žalumyną ir ateities kilmę, yra 10-12 ° C.

Susipažinimas su Babianu – video