rudos riešutai šalyjeSodininkystė ir lauko priežiūra nereikalauja ypatingų įgūdžių, todėl kiekvienas sodininkas gali savarankiškai susidoroti su šia užduotimi. Pakanka tik žinoti šių augalų savybes, taip pat sudaryti palankiausias sąlygas jų augimui.

Bulvių ir jų veislių

geltona imperijos lazdyno rupūžėRausvais ar tautos rojaus medis primena palmių augalą. Tai yra daugiametis gėlė su specifiniu kvapu, kuris išsigimė mažus gyvūnus, pvz., Pelkes, molius ir krūmus. Rudens grožis laikomas sodo pagrindu, daugelio veislių gėlės atsiranda jau ankstyvą pavasarį. Žydėjimo trukmė vidutiniškai 20 dienų. Rudenį sodinantis grojūnas atvirame paviršiuje, rūpinantis gėlėmis, yra panašus į lelijų rūpinimąsi.

Daugiamečių veislių:

 1. Rausva. Tai populiariausias sodmenų įvairovė dėl ryškios spalvos ir nepretenzybiškumo. Augalo aukštis siekia 30-35 cm, gėlės yra turtingos violetinės su šachmatų raštu.lazdynas
 2. Raudonasis rudas yra imperialus. Karališkoji veislė, kuri laikoma labiausiai išskirtiniu atstovu. Augalo aukštis uždega iki 1 m. Ryškios raudonos-oranžinės gėlės yra daug didesnės skersmens nei kiti šios gėlės atstovai.imperial hazel grouse
 3. Rausva yra rusų kalba. Pateikta veislė šiuo metu yra išvardyta raudonoje knygoje. Augalo aukštis yra ne daugiau kaip 40 cm, ryškios spalvos šokolado spalvos. Natūralioje aplinkoje rudas rusas randasi kalnuose arba laiptų lygumoje.lašišos vynuogių rusiška
 4. Ruputis yra persų. Jis auga tik šiltuose regionuose. Augalo aukštis gali siekti 1,2 m. Galvijai gali būti iki 30 purpurinių gėlių.lazdynas

Gėlių sodinimas

lazdyno riešutų sviesto sodinimasDaugelis sodininkų klausia, kada geriau sodinti grožį atvirame lauke. Manoma, kad labiausiai palankus gėlių sodinimo laikas yra rudens pradžia. Renkantis vietą, būtina prisiminti, kad augalai, tokie kaip saulės spinduliai, pusiau tamsi vieta, bus priimtinos tik kai kurioms rūšims. Kiekvienos gėlės gylis yra individualus, jis turėtų būti 3 kartus didesnis už lemputės dydį.

sodinukų sodinimo schemaSodinamosios grožės atvirame lauke ir jų priežiūra priemiesčiuose skiriasi nuo rūpinimosi augalais mūsų šalies pietuose, sodinamų svogūnėlių ir laistymo gylyje. Taip yra dėl klimato skirtumų, žiemos sezono metu Maskvos regione gali būti sunkių šalčių, o vasarą gali išsivystyti daug kritulių. Todėl neturėtų būti remiamasi visomis rekomendacijomis, neatsižvelgiant į vietos klimato sąlygas. Norėdami išdžiovinti dirvožemį ir trąšomis, leidžiama naudoti medžio anglis.

Related  Namų priežiūros ypatumai aspleniumom

lazdynasPavasario atvirame lauke sodinukai yra leidžiami tik vėlyvojo žydėjimo augalams. Sodinimas yra toks:

 1. Paruoškite gėles, kurios nebus per šlapios. Gana dažnai į skylę pridedamas šiurkščiavilnių smėlių, kurie padeda atsikratyti per didelės drėgmės.
 2. Augalinės lemputės turi būti iš anksto džiovinamos.
 3. Svogūnėliai tinkamai dedami į paruoštą dirvą šonu, net smulkioji žala gali lemti skilimą.
 4. Jas šiek tiek pilamas smėliu.

Augalų priežiūra

grouse ant sodo lovaSodinukų grožis atvirame lauke nereiškia ypatingos priežiūros. Svarbu prisiminti šias priežiūros taisykles, kurios taikomos daugybei spalvų:

 1. Augalų sėklos turėtų būti sudrėkintos mažiausiai 2 kartus per mėnesį, nes sausas dirvožemis yra žalingas.
 2. Po žydėjimo šis laikas dažnai būna liepos mėn., Būtina visiškai iškirsti dalį augalo, esančio ant žemės paviršiaus.
 3. Augalų tręšimas atliekamas du kartus per sezoną.

Žiemą be sniego augalas turi būti papildomai aptrauktas, kad būtų išvengta svogūnų užšalimo. Dėl to, lapnik arba cukranendrių yra puikus.

Trąšos

lazdynasSodinti groją ir rūpintis jais atvirame lauke žydėjimo laikotarpiu suponuoja trąšų tręšimą. Žydintys augalai turėtų būti šeriami sudėtingomis trąšomis sausoje formoje, derinant jį su humusu. Gautas masė pakankamai išsibarsčiusios ant teritorijos perimetro ir tik po to užpilkite vandenį.

Šaltuoju laikotarpiu svarbu pridėti prie įprastų trąšų mineralų, tokių kaip kalis ir superfosfatas. Tręšimas atliekamas įprastu būdu.

Ligos

nuostabus grouseŠie augalai reikalauja specialaus drėkinimo, nesuderintai rūpinasi, lemputės gali pūsti. Norėdami pašalinti šią ligą, reikia atidžiai iškasti augalą iš žemės ir gydyti puvinio užsikrėtusius svogūnius su silpnu mangano tirpalu. Po šios procedūros būtina visiškai išdžiovinti augalą ir tik tada vėl jas iškrauti žemėje.

Imperiali lazdyno grožė atvirame lauke reikalauja ypatingo atsargumo. Paprastai per ilgą laiką augalas nejaučia, problema gali būti netinkamo dirvožemio gylis, dėl kurio lemputės užšaldomos.

Nuo sodinimo iki žydėjimo – vaizdo įrašas