Gausus karališkojo geranijos žydėjimasTarp giminių karališkasis geraniumas išsiskiria iš gėlių dydžio ir ryškumo, taip pat dėl ​​priežiūros poreikio ir šiek tiek kaprizingo temperamento. Tačiau pastaroji aplinkybė nesustabdo floristų, ir vis daugiau dekoratyvinių kultūros mėgėjų bando įveikti laivagalio grožį.

Royal heranium: savybės ir galimi sunkumai

Karališkasis geraniumas su smulkiais lapaisRūšies pavadinimas, Pelargonium grandiflorum Pelargonium Regal arba atitinka ne tik gamta, bet ir išorinę išvaizdą patalpų gėlių. Iš tiesų, šio Pelargonium rūšių žydinčių yra labai skiriasi nuo įprastų prudes balkonuose ir palangių. Bet pažvelgus iš karališkųjų snapučių veislių pavadinimų ir aprašymų augalų savybes nuotrauka, augintojai turėtų žinoti, kad menkiausias pažeidimas sąlygų ar priežiūros trūkumo grasina, kad “Royals” atsisako žiedų ar greitai atstatyti pumpurus.

Ir tai ne visi “spąstai”, kuriuos turės apeiti gėlininkas, norintis papuošti kolekciją karališkiesiems pelargonijų genties atstovams:

 1. Net visiškas žemės ūkio technikos laikymasis ir naminių gyvūnėlių priežiūra negali pratęsti žydėjimo, kuris yra trumpesnis nei bendrosios zonos geraniumų.
 2. Augalai yra sunkiau aklimatizuoti, jei jie vasarą ištraukiami į verandą ar sodą.
 3. Karališkojo geranijos reprodukcija su kirtimais, be to, sėklos reikalauja daugiau dėmesio ir laiko.

Jei laukinių augalų mylėtojas susidoros su ryškios grožio gamta, apdovanojimas bus didelis paprastas arba dvigubas gėlių iš visų atspalvių nuo baltos iki tankios bordo. Tuo pačiu banguotuose, net ir dantytuose žiedlapių karališkojo Pelargonium karūnos kartais puošia juostas, dėmeles, spekles ar kontrastingus tonus. Dažnai turtingesnė, ryškesnė viršutinių žiedlapių spalva sujungta su švelniais gėlių apatinės dalies tonais, o patys koronai renkami mažuose žiedynuose-skėčiais.

Karališkųjų pelargonijų lapija yra dar žalios spalvos, tačiau taip pat yra ir margas veisles. Paprastai augalų žydėjimas trunka 3-4 mėnesius. Tačiau ši kultūra reikalauja nuolatinio laistymo, tręšimo, genėjimo ir palankių sąlygų augimui.

Karališkųjų geraniukų auginimo sąlygos

Kad karališkasis geraniumas žydėtų, privalote laikytis rūpestingumo taisykliųPaprastai sodo ir kambario geranijos yra akivaizdūs kandidatai į labiausiai nepretenzingas ir mažai reikliausių kambarinių augalų pavadinimą. Tačiau jų karališkieji giminaičiai myli dėmesį ir rūpinasi. Jei floriculturistą kankina klausimas: “Kodėl karališkasis geraniumas žydi, arčiausiai didingų ryškių zoninių veislių dangtelių?” Tai nėra tas augalas, kuris turi būti kaltinamas, bet pats. Akivaizdu, kad kultūra nėra visiškai tinkama:

 • apšvietimas;
 • pasirinktas laistymo režimas;
 • temperatūra kambaryje;
 • projektas;
 • kaip atliekamas pasėlių auginimas;
 • dirvožemio kokybė ar puodo dydis.

Related  “Iberis” funkcijos: nuotraukos, sodinimas ir priežiūra sode

Norėdamas rūpintis karališkuoju geraniu namuose, svarbu sukurti sąlygas, kuriomis augalas būtų patogus per visus metus. Šis pelargoniumas:

 • neleidžia džiovinti žemiškos komos;
 • jis blogai būna per daug drėgnas, tankus substratas;
 • greitai ištempia ir praranda dekoratyvumą be tinkamo šviesos kiekio, bet pagal regėjimo laukus spinduliai yra nemalonus.

Be papildomo šešėlio į pietų langą, geranijų lapams ir gėlėms kyla grėsmė nudegimams ir greitam vulkanizavimui. Optimali vieta royal geranium yra rytų arba vakarų. Tačiau net ir čia žiemą augalai geriau apšviesti fitolampais, prailginant šviesos dieną iki 12-14 valandų. Ši priemonė leis be gilios genėjimo išlaikyti kompaktišką krūmo formą.

Royal geranium nepatinka šilumosGerai išrinktas temperatūros režimas prisideda prie geranos ir sultingos geranijos žydėjimo:

 1. Vasarą ir pavasarį, kai augalija yra aktyvi, karališkojo geranijos gėlės laikomos 22-25 ° C temperatūroje.
 2. Žiemą vystymasis sulėtėja, todėl augalams reikia vėsesnio oro. Kad karališkasis geranum išsiriks pumpurus ir paruošiamas kitam sezonui, jam reikia 12-16 ° C temperatūros.

Šiluma reaguoja į augalus. Per šiltame kambaryje žalia gyvūnai sulėtino augimą, o kai kurios veislės nustoja vystytis ir atsisakyti formuoti gėlių žiedpumpurius.

Rūpinkitės karališkuoju geraniu namuose

Geraniukų perpardavimasŠiltuoju metų laiku visi augalai, įskaitant karališkąjį geraniją, reikalauja dažniau ir gausiau laistyti negu žiemą ir rudenį. Negalima leisti vandeniui kauptis indelyje po puodeliu, jei taip atsitinka, drėgmė iš karto nusausinama. Drėkinamasis vanduo, naudojamas namuose, kai rūpinasi karališkuoju geraniumi, turėtų būti pakankamai minkštas ir šiltas.

Geranijų dirvožemio mišinys yra universali. Nėra jokio skirtumo, išleidžiamas bendras zonos egzempliorius arba “karališkasis žmogus”. Kad substratas imtų vienodą dalį smėlio, humuso, durpių ir sodo dirvožemio. Būtinai drenkite puodo dugną, kitaip negalėsite išvengti drėgmės sąstingio ir žalos periferinėms šaknims.

Kadangi visi pelargonija yra ne per lengva toleruoti transplantacija, neviršijant iš karališkųjų pelargonijų priežiūros ribų, kaip nuotraukoje, pradiniame augalų perkeltas į naują puodą tik tuo atveju, senas uzhu ankšta ir tymų sistema užpildo visą tūrį.

Related  Sidabro gladiolių sodinimo ir priežiūros ypatumai

Nors šaknys audžia dirvožemį ir augalas nesijaučia blogas, transplantaciją galima pakeisti, pridedant šviežią substratą ties krūmaplėmis. Procedūra atliekama pavasarį, kartu su viršutiniu padažu ir laistymu.

Žydi pelargonijų Royal prasideda anksčiau nei giminingų rūšių, viskas, kas susiję su perdavimo arba pjovimo svarbu padaryti pirmoje pusėje vasario, ar krūmo neturite laiko forma žiedpumpurių.

Atsakymas į klausimą: “Kodėl karališkasis geranijos žiedas?” Gali būti neraštingas gėlių talpos pasirinkimas. Pasirinkus puodą geraniams, pirmenybė teikiama mažiems kiekiams. Perkrovimas į erdvę konteinerį kelia grėsmę, kad augalas atsisakys žydėjimo už žaliosios masės kūrimą.

Dėl greito augimo ir draugiškų žydinčių augalų turėtų būti sudėtingas viršutinis padažas. Tai lengviau galima padaryti naudojant skystus produktus, kuriuose azoto kiekis yra minimalus.

Karališkos geranijos šeriamos du kartus per mėnesį per visą pavasario-vasaros augalijos laikotarpį. Jaunieji sodinukai pirmą kartą tręšiasi 6-9 mėnesių amžiaus po šaknies.

Karališkojo geranijos reprodukcija iš karpių

Karališkojo geranijos reprodukcija iš karpiųNuopuolių, gautų apipjaudžius kelis lapus, patarimai gali būti naudojami karališkam geramiui atgaminti iš auginių. Tiesiog sodinkite tokią sodinamąją medžiagą ne vandenyje, bet lengvame substratui arba durpių tabletėje. Prieš šią pjūvį pjūviai apdorojami susmulkintomis medžio anglimis ir džiovinami porą valandų, o po to 2-3 cm giliau į durpių mišinį su smėliu ar perliatu.

Tai geriau, jei kiekviena krūva tampa savo dirvožemiu. Toks būdas auginti arba naudoti durpių tabletes leis išvengti masės mirusių daigynų dėl grybelinės infekcijos plitimo ar puvimo.

Po 1-2 mėnesių priežiūros temperatūroje 19-23 ° C ir išsisklaidžiusioje šviesoje sodinamosios medžiagos užauga ir jauni karališkieji geraniumai gali būti sodinami nedideliuose individualiuose puoduose.

Kad augalas sudarytų nedidelį krūmą, jis turi būti nupeistas, kai 3-4 lapai yra visiškai atidaryti. Vėliau naujų ūglių augimas yra ribojamas vienodai. Aktyvus šakojimas ne tik padės suformuoti apvalią, netgi karūną, bet taip pat paskatins daugybę pumpurai ir sultingą karališkosios begonijos žydėjimą.

Related  Beržo sultys, natūralaus gėrimo nauda ir žala

Karališkojo geranžio genėjimas žydėti

Sultingas žydėjimas suteiks genėjimoNaudojimas genėjimo karališkojo geraniumo ir sultingų žydinčių augalų ir formuojant patrauklią kompaktišką krūmo formą. Norint pasiekti šį rezultatą, reikia pradėti dirbti po masinio žydėjimo. Dauguma veislių tai daro vasaros pabaigoje arba rugsėjo pirmąją savaitę. Tada, norint mažiau sugadinti augalą, po 1-1,5 mėnesio atliekama antroji apipjaustymo banga.

Rudens procedūra yra labiausiai palankiausia ir pageidautina, nes po jos karališkasis geraniumas noriai padengtas naujais ūgliais. Jie, savo ruožtu, taip pat yra sudeginti, kai tik ant 3-5 stiebų atsiranda 3-5 didelių lapų.

Jei genėjimas atliekamas teisingai ir laiku, geraniumas žydės tinkamu laiku, tačiau procedūrą atidedant arba netvarkingai atliekant, visada gali likti be žiedynų.

Nors net ir žiemos sąlygomis, su papildomu apšvietimu ir kitų reikalavimų, susijusių su Royal Geraniums priežiūra namuose, galite laikyti iki keturių pinches ir klestinti kopiją pavasarį. Jei genėjimas atliekamas sąlygomis, kai trūksta šviesos, tada stiebai gali ištempti, taigi vietoj praėjusio sausis prischipki nušovė dygliuotas ūgliai.

Patarimai, kaip rūpintis “Geranium royal” – video