sodo griebtuvaiTarp daugelio kaimo padargų modelių galima rasti sodo sekatūrą, deramą kokybę ir už prieinamą kainą, ginkluotą žiniomis. Įrangos tipas, profesionalus ar mėgėjas turėtų būti lemiamas pasirinkimas. Sodo žirklių veikimo būdas gali būti svirtis arba spyruoklė. Į įrankį turi būti aukščiausios kokybės plieno peiliai, kurie gerai pjaustomi. Naudojantis naudotojo rankomis, rankenos yra su patogiu rankena. Įdomus straipsnis apie smulkmenų šakas sodui.

Fiskars vienkartinis pjoviklis

Fiscard katerisPjovimo įrankis skiriasi. Jei norite užsikratyti jaunų ūglių, naudokite “Fiskars” plokščių griebtuvus. Įrankis veikia kaip aštrūs aštrūs žirkliai. Pjovimo standumui, bet ne storesniam nei 3 cm, filtro skyriuje naudojamas kontaktinis pjoviklis. Jis turi plonesnį peiliuką, o tik viršutinis peilis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tvirtas pjovimo diskas, pagamintas iš patvarios plastiko, leidžia pjaustytuvui atlikti tikslią pjūvio pjovimą.

Secateur sodo temos ir yra vertinama, kad minimalus žala sukelia greitą žaizdų gijimą.

Naudojamas įrankis:

 • apipjaustyti žaliųjų plantacijų krones;
 • kirpimas, vynuogių veislės;
 • apipjaustymas ir šaknų peržiūra augalų transplantacijos metu.

“Secateurs Fiskars” laikomi patikimu ir patogiu sodininkų įrankiu, nes jie yra patogiai sukibti, sklandžiai pjauti ir nereikalauja didelių pastangų darbe. Kokybės priemonės kaina yra 600-700 rublių.

Stanley profesionalūs žirkliai profesionaliam naudojimui

žirklėJei sodas yra sunaikintas, medžiai ilgai nesirūšiuoti, reikia specialaus įrankio. Tai yra profesionalus “Stenley” sodo sekatatorius. Prietaiso rankenos susideda iš dviejų komponentų ir neslydo rankoje. Kovos su stingingu įrankiu spalvinimas, primena os. Elegantiški drobių su rankenomis, pagamintomis iš dvikomponenčių elastingų medžiagų ir grobuonių pjaustyklių, kontūrai yra veiksmingi darbe. Yra tam tikras įrankis su kablys. Toks sodo gręžtuvas išsilydo su storais sausais šakais. Kateriai pagaminti iš specialaus plieno, jie ilgą laiką lieka aštrios. Be to, peiliai nesuvokia dervos išsiskyrimo ir nešvarumų, o sultys nusileidžia specialiu grioveliu, paliekant dulkes.

Aplinkos profesionalus profilis yra sukurtas tam, kad medžiai ir krūmai atitiktų norimą pavidalą.

Prietaiso ilgis 20 cm, svoris 230 g. Sėjamosios kaina yra 629 rubliai.

Susipažinimas su sodo pjaustytuvu “Black Decker”

secateur juodas dekoderisVaizduojamas GK-1000 secateur naudoja išorinę energiją ir gali būti naudojamas kaip griebtuvas arba pjoviklis, priklausomai nuo nustatymo. Rankinis Black Decker sodas secateur Deluxe atrodo kuklesnis. Iš Amerikos atvežimų pagal individualų užsakymą per Baltijos šalis vertinama apie 2 tūkstančius rublių, jose yra juodos rankenos ir pjaustytuvas iš poliruoto plieno. Paprasti įrankiai aptraukti oranžine guma rankomis. Yra du tipai:

 • ašmenys iš nerūdijančio plieno, dirbantys su mazgu iki 10 mm;
 • Pjovimo dalys pagamintos iš nerūdijančio plieno su teflonine danga, susidorojančios su mazgu iki 20 mm.

Įrenginys pritvirtina fiksatorių, neleidžiantis spontaniškai atidaryti prietaiso. Rankenos yra patogios ir leidžia dirbti ilgą laiką.

Biudžeto griebtuvai kainuoja apie 1000 rublių. Elektrinis pjaustytuvas yra 7,5 tūkst. Rublių.

Related  “Viking” vejapjovė – vertingas patikimų technologijų pasirinkimas

Mes susipažįsta su “Mr. Logo” iš Taivano sekateurs

Sekatetero sekretoriaus logotipasReti rasti rankinius įrankius, skirtus slaugai, skirtai silpnoms moterų rankoms. “MR Logo Secrets” yra sukurtos visoms progoms. Jie yra ergonomiški, jie yra pagaminti iš aukštos kokybės japoniško specialaus plieno ir naudojami speciali reketė, kuri sumažina rankų apkrovą. Sektojai kainuoja nuo 450 iki tūkstančio rublių, pateikiami tam tikslui:

 • profesionalus gyvenančių šakų apipjaustymas;
 • inokuliavimas;
 • atsparus sausoms šakoms;
 • moteriškos “;
 • kūdikis;
 • su ratuku.

Yra sekatūros su tiesia ašmenimis, kuri gali iškirpti net kartoną. Teflono danga leidžia ilgiau išsilaikyti aštriais pjaustytais pjūklais.

Rusijos modeliai sekateurs

secateur bogatyrNuotraukoje rodomas titano sritis su reduktoriaus mechanizmu 0233, gaminiu “Centrinstrument”. Lengvas patogus ir nebrangus įrenginys gauna dėkingą vartotojo atsiliepimą, vadinamą “Bogatyr”. Tai patogiai tinka ranka, reketas padidina smūgio jėgą. Naujumas – tai priekabio vykdymas. Jis turi dvigubus dantytus pjovimo įrankius su grioveliu viduryje. Peilis giliai į priekį. Prietaisas puikiai ištiesinamas sausais ir gyvomis šakėmis iki 30 mm skersmens. Tačiau žirklė nėra tinkama pjaustyti vynuogių vynuogynus – deformuoti kraštai. Yra sodo sekanti 530 rublių.

Profesionalams bendrovė sukūrė CI-1141 modelį, visko metalo savaiminio valymo įrenginiai turi specialų griovelį vielos pjovimui. Įrangos kaina 1570 rublių.

“Michurinsky Secateurs TsI-0449” pagamintas iš nerūdijančio plieno su teflonine danga. Darbas su jais yra patogu, nes gumuotos rankenos ir konstrukcija. Strypų skerspjūvis turi būti mažesnis nei 25 mm. Jis tinka kurti netgi griežinėliais. Priemonė kainuoja 910 rublių.

Fokino špagatas yra pjovimo žolės pjovimo įrenginys. Bet planaras supjauna augalą, o tai reiškia, kad jį galima vadinti sekaituojančiu. Dėl aštrių aštrų aštuonių įrankių juostos, specialios formos plieno, gali būti įbrėžamos piktžolių šakelės netoli kultūrinių sodų. Patogi plokščia rankena išskiria įrankį.

Cheminiai sekateurs

cheminis turbokompresoriusHerbicidų kūrėjai naudojo išplėstinę neapdorotų želdinių išaugintų augalų sąvoką. Jie sukūrė herbicidą “Secateur Turbo”. Šis junginys naudojamas piktžolių naikinimui laukuose, kuriuose jis auga:

 • kviečiai;
 • miežiai;
 • kukurūzai;
 • linai.

Sunaikinus net senus piktžoles, purškiamos medžiagos neturi įtakos išvardytoms kultūroms. Tačiau jis vartojamas atsargiai, jei kitais metais rotacijos laukas priskiriamas kitoms kultūroms.

Labai sunku veisti daugiametes piktžoles, turinčias galingą šaknų sistemą iš begalinių laukų. Jie ne tik paima maistą iš kultivuojamų augalų, bet ir slopina juos ir greitai dauginasi. Secateur turbo yra veiksmingas visuose piktžolių vystymosi etapuose ir turi pranašumų prieš kitus narkotikus:

 • gali būti purškiamas oru ir žeme;
 • sunaikina bet kokio amžiaus piktžoles;
 • nekenkia kultūros augalams;
 • naudojamas visomis temperatūros sąlygomis.

Related  Elektrinis grandininis pjūklas, kurį vienas pasirenka statybai ir damai?

Išnaikina 35 veislių piktžoles, pvz., Paršavedes, kiaulpienius, raguvinius. Šimtas mililitrų sunkiojo aliejaus skysčio yra pakankamas purškiant vieną hektarą pasėlių, atitinkamai skiedžiant vandeniu. Vienas gydymas sezono metu, kai visos piktžolės jau pakilo, dalis ištuštinama, sunaikinama. Bet sėklos gali suteikti naujų ūglių. Vaisto kaina – 11570 rublių už litrą.

Japonijos medžių ir krūmų priežiūros įrankis

žirklėJaponų žirklės samurajų sodininkai ir mėgėjai žino kaip nebrangų įrankį, atitinkantį jo kainos kokybę. Todėl mes apsvarstysime naujumą, kuris turėtų atitikti specialistus ir mėgėjus. “Samurai” modelis yra intensyvesnis įrankis, kuriame trūksta nebrangių modelių trūkumų. Lengvas ir patogus griebtuvas leidžia jums atlikti iki 2 tūkstančių griežinėlių per dieną be daug nuovargio. Instrumento ašmenys yra ryškesni nei skustuvai, o ne šiurkštūs. KS 8T modelio pranašumas kitiems:

 • specialus galandimo pjovimo peilis užtikrina sklandų plonų ir vidutinių šakų pjaustymą;
 • apatinis pjovimo diskas, keteros plaktukas, platus pamatas su aštriu galandimu, nepažeidžia šakos iš apačios;
 • pjauna ne tik medieną, bet ir plastiką, gumą;
 • specialios konstrukcijos rankenos sumažina šepetį;
 • Reguliavimo veržlė palengvina pjovimo reguliavimą, o užraktas neleidžia atsitiktinai atverti pjaustytuvų;
 • įrankių mentės, keičiama medžiaga – teflonu padengtas plienas

Gamintojo deklaruota prietaiso kaina yra 1912 rubliai.

Kriukerio klasikinis modelis

globėjasSiūlomoje įrankio apžvalgoje, palyginus “Gardener” prunerį, dažnai vadinama tinkamiausiu įrankiu. Naudojama spyruoklė sustiprina rankos slėgį, užtikrina sklandų pjovimą net silpnu slėgiu. Tokio įrankio rankenos yra kampu. Plokščioji spyruoklė, naudojama aukšto atsparumo plienui prikabinti, yra gamintojo sukurta.

Instrumentinio plieno peilis padengtas slidžiu tefloniniu plėvele, griovelis atskiria medieną sultis, kurios trukdo pjovimui. Yra specialus mechanizmas, leidžiantis reguliuoti peilių atidarymo plotį, kad būtų galima išlyginti sulyginimą, ir veltui nereikės didelių pastangų. “Garden” serijos “Comfort” paslaptys – geriausios savo sektoriuje. Įrankių kaina yra iki 2 tūkst. Rublių.

Related  Pump Kid, rūšis, segmentas naudoti

Vaizdo įrašų peržiūra sodo žirklės