gril na grilovanieAk chcete vytvoriť gril na vašom webe, môžete použiť starý disk na auto. Jeho priemer je ideálny na inštaláciu roštu. Tento žľab je vyrobený zo zváracieho stroja. Aby ste ju vytvorili, budete potrebovať:

  • automobilový disk;
  • štyri železné rohy;
  • železná tyč.

Ak je automobilový disk hrdzavý, musí byť pokrytý základným náterom alebo náterom a potom niekoľkokrát sušený. Po lakovaní je upevnený na štyroch nožičkách, ktoré sú vyrobené z kovových rohov.

Rohy môžu byť tiež upevnené pomocou okenných závesov a niekoľkých skrutiek, vŕtacích otvorov pre nich v tele a nohách disku. Takže budete mať kapacitu pre uhlie. Vlastné grilovanie z tehál v našom ďalšom článku!

Zlepšenie žiaroviek

Otvory v továrni sú príliš veľké, takže kapacita je obrátená a varená kovovou tyčkou alebo kusmi plechu.

V prípade, že chcete zabezpečiť dodatočnú trakciu, použite kovovú tyč.

Veľké uhlie nebudú spadať cez otvory, zvárané tyčou. Kvôli silnému vetru sa drevo a uhlie v takejto dlažbe úplne vyhoria.

V dôsledku dostatočne veľkých medzier sa popol vyfúkne. Návrh môže byť vylepšený vytvorením niekoľkých otvorov v kotúči vysokej pece a zostávajúci – tesne varený.

Na obvode automobilového disku môžete za pomoci bulharského jazyka vytvoriť trojhranné štrbiny na špíz. Pre stabilitu konštrukcie zvarový kov stojí na nohách.

Výhody a nevýhody výstavby

Pretože pri výrobe takejto grilovanej rastliny sa používajú hlavne staré časti, náklady na grilovanie sú minimálne. Budete musieť zakúpiť len základný náter alebo farbu. Všetky ostatné materiály nájdete vo vašej garáži pre každého motoristu.

Tiež výhodou grilovania je, že veľkosť misky na uhlie je ideálne prispôsobená výrobnému grilu na grilovanie. Môžete použiť rošt z rúry, je odolný voči teplu a ľahko sa čistí.

Plus mangala je jeho váha a mobilita. Takéto zariadenie na grilovanie sa dá ľahko pohybovať okolo miesta.

Nevýhody zariadenia na grilovanie možno pripísať malej ploche misky. Na takom pekáre nemôžete vyprážať celé ryby ani veľké kusy mäsa. Na disku nie je možné umiestniť viac ako štyri špízky špíz.

Related  Colete sementes de pepino de qualidade

Táto nevýhoda môže byť opravená použitím pohonu z minibusu alebo nákladného automobilu. Takáto kapacita výrazne zvýši hmotnosť konštrukcie a pre stabilitu je potrebné použiť nie štyri, ale osem kovových rohov.