triušiai duobėjeŽaislų veisimas Rusijoje nėra labai įprastas. Tik 2000 m. Ūkininkai vėl pradėjo veisti triušius pramoniniu mastu. Ląstelių priežiūroje triušiai labiau serga, nes mažiau judesi. Kiekvienai koliikai, pageidautina sukurti atskirą ląstelę. Norint, kad triušiai negręštų medinių narvų ar kliūčių, jie turi reguliariai duoti alyvuogių ar akacijų skylių. Be to, ląstelėse sunku palaikyti patogią temperatūrą.

Vasarą duobė yra kieta, o kai triušiai kasti giliuosius skylės, žiemos temperatūra jiems bus patogi. Rauginantys nurkojimai triušiai prasideda 14-16 dienų po jų įsikūrimo duobėje.

Duobių išdėstymas

Triušiai turi labai silpną imunitetą, todėl labai svarbu padengti duobę su skalūno lakštais nuo lietaus. Taip pat ant duobės Uždaryti uodus perimetrą taip, kad ji neturėjo skristi į uodų, musių ir kitų vabzdžių. Siekiant apsaugoti triušio skylę nuo kačių, šunų ir kitų gyvūnų, jis gali kasti į paukštidėse, kuris yra apsuptas audeklo akies nepasikeitė.

Dugno gylis turėtų būti nuo 75 cm iki 3,5 m. Kuo giliau jūs kasti duobę, tuo šilčiau bus. Kai triušiai yra per karšta, jie geria daugiau ir sunaudoja mažiau maisto, o tai reiškia, kad jie auga lėčiau.

Triušiams reikia šieno kraiko. Taip pat turėtų būti duobė ir geriamasis dubuo. Triušiai valgomi 8 kartus per dieną, todėl penkių triušių tiektuvo talpa turi būti ne mažesnė kaip 6 kg. Su amžiumi, triušiai valgyti daugiau, todėl jūs turite padidinti pašaro dalį, kai jie auga. Per dieną penki triušiai turi 3 litrus vandens. Geriau įdiegti tiektuvą ir pritaikyti jį 8 pašarų porcijas per dieną.

Triušiai kasti gerai smėlingose ​​arba smėlingose ​​priemolingose ​​dirvose. Jūs galite kasti skylę vietoje su lengvo priemolio ar pelkėtas žemės, bet tada triušiai bus kasti dirvą lėtai. Padaryti juos jaustis patogiai ir pripratę prie naujos gyvenamosios vietos reikės kastuvą kasti mažą skylę 40 cm ilgio. Kasti horizontalią griovelis yra neįmanoma, nes triušiai bus pasirausti aukštyn ir gali pabėgti iš duobės. Norėdami to išvengti ir padaryti triušiai pasirausti žemyn, kasti pirmąjį pertrauką už 30 kampuApie-45Apie.

Related  Sėja Margelano ridikas

Pirmasis principas triušio triušiai išsiregistruoja duobę ar iš viso ląstelių kiekio – vakcinacijos palikuonių iš VGBK (hemoraginės ligos viruso) ir Miksomatozė. Kai duobės turinys yra neįmanoma išvengti įvaisą, todėl triušio skylę padaryti maža 4 patelės ir vienas vyrų, ir paskerstų triušių pasiekti 4 mėnesių amžiaus, iki brendimo pradžios.