karštas šiltas lovasNeprotinga įrengti šiltnamio efektą mažose vietose, nes stacionari struktūra užima daug daugiau vietos nei šiltnamio efektą sukeliančių. Mums reikia rūpintis šiltnamiu, dažyti medines atramas, kad lentos neuždžiūtų.

Todėl daugelis vasaros gyventojų, kurie savo sklype naudoja šiltas lovas, organizuoja miniatiūrinius šiltnamius pomidorams ir kitiems pasėliams. Ši auginimo technologija leidžia sodinti sodus ant lovų prieš dvi savaites anksčiau, taigi – derliaus nuėmimo birželio viduryje. Šiltnamyje jūs galite auginti termofilinius pasėlius, net jei jūs gyvenate šaltu oru.

Arkos įrengimas šiltomis lovomis

Į lovą turite sumontuoti arkos. Norėdami tai padaryti, šilto pleistro medinis rėmas į metalą įkišamas metaliniais kaiščiais, kurie bus kaip atramos arkiams. Atramos yra nustatomos tame pačiame atstumu viena nuo kitos.

Tada jie uždėti į polietileninius vamzdžius šaltam vandeniui.

Jei šilto sluoksnio plotis yra 1 m, naudokite vamzdžio ilgį 2,5 m. Taigi galutinio šiltnamio aukštis bus 1,1 m, o tai pakankamai tinka pomidorams. Jei norite ant lovos auginti agurkus ar kitus aukštus augalus, naudokite 5 m ilgio vamzdžius.

Kai įrengiami lankai, turite jas dar labiau sustiprinti. Norėdami tai padaryti, naudokite 50 mm pločio storį, kuris yra sumontuotas vertikaliai vidurio galo arko. Gauta parama fiksuojama sraigtais.

Galinės atramos padengtos polietileno plėvele, kuri yra pritvirtinta prie konstrukcinių apvadų. Dėl šilto sodo lova, plėvelė tvirtinama medine juostele.

Kai pabaigos atramos yra paruoštos, jums reikia suderinti visus lankus po lygiu. Dėl to kiekviena lanko viena pusė prisukama prie šilto sluoksnio korpuso, o centrinė kreipiamoji sija pritvirtinama prie lankų. Jis prisukamas prie galinių lankų.

Po išlyginimo pagal visų lankų lygį jie yra tvirtai pritvirtinti prie šilto sluoksnio korpuso. 25 cm atstumu nuo centrinio spindulio sukasi dvi kitos plokštės, kurios yra būtinos patogiam atraminės medžiagos padėjimui.

Related  Augantys grybai ant kumpių

Po atramų konstrukcijos, šiltnamio turi būti padengta balta danga. Šis auginimo metodas turi daugybę privalumų:

  1. Vandenyje, drėgmė išlieka ilgiau, todėl nereikia mulčiuoti lovų.
  2. Šiltnamyje yra stabili temperatūra, taigi jūs galite augti šilumą mylinančius pasėlius net šiltnamyje net šaltu oru.
  3. Geram augimui pomidorams reikia vėdinimo. Šoninės sijos leidžia atidaryti plėvelę norint patekti į gryną orą.

Šiltnamio efektą sukeliančių konstrukcijų pranašumas yra tai, kad jį galima išardyti ir perkelti į kitą šiltą pleistrą kitais metais. Tai leidžia stebėti sėjomainą.