Pušytojo vištos dedeklėsJei rūpinatės paukščiais, svarbu žinoti, kaip maitinti putpeles namuose. Vaikams, auginamiems putpelėms ir moterims skirta dieta skiriasi. Kaip tinkamai paruošti maistą, kiek kartų maitinti gyvus gyvūnus, patarti specialistams.

Pušų vystymosi bruožai

Pviai yra mitybinės mėsos ir kiaušinių be cholesterolio šaltinis. Paukščiai greitai vystosi, du mėnesius suaugusiam mėsos veislės žmogui sveria 160, įprastas sluoksnis yra apie 100 g. Riebalai jaučiami ant plunksnų krūtinės. Maitinančios pledynės skirtinguose vystymosi etapuose yra skirtingos dietos ir dažnumas.

Turinys putpelių narveNestlings pereina vystymosi stadijas:

 • pirmąją savaitę po ekskrecijos;
 • kitos 2-4 savaites nuo putpelių gyvenimo;
 • paauglys 35-42 dienos;

Septynių savaičių paukštis yra laikoma suaugusiam, o penimas vyksta siekiant pagerinti tėvinių bandos kokybę. Mėsos dalis penimi, patelės po penimų ir putpelės, vyresni nei 11 mėnesių, yra penimi.

Mes išsiaiškinsime, kaip tiekti putpeles namuose kiekviename turinio etape.

Pašariniai viščiukai

Pirmasis patiekalas paukščiams yra virti kiaušiniai su kapotų kriaukliųVištos iškrėstos, o pirmas maistas bus kietai virti kiaušiniai, sutrupinti kartu su kiautu. Antrąją dieną meniu yra 2 gramai varškės vienai galvijai. Trečią dieną smulkiai supjaustyti žalumynai pridedami prie lovio. Tada padauginkite varškės sūrio kiekį į mashą ir sumažinkite kiaušinį. Kiekvieną savaitę per savaitę meniu pasikeičia kiaušinių papildų mažėjimo kryptimi. Valgymo dažnis yra 5 kartus per dieną. Geriamojo pieno atveju naudojamas rūgpienis.

Antruoju laikotarpiu viščiukai turėtų palaipsniui pereiti prie kombinuotųjų pašarų, kurių sudėtyje yra iki 26% baltymų, kurių kalorijų kiekis yra 280 vienetų. Pašarus vaikus 4 kartus. Jaunųjų gyvūnų jaunimo amžiaus paruošimas yra perėjimas prie pagrindinio maisto pūteles. Tačiau norint, kad moterys atliktų kiaušinius ir išliktų sveika, per šį laikotarpį būtina didinti vitaminų papildus. Vitaminų E, A kiekis padidėja 50%, o baltymų komponentas sumažinamas iki 15%, kad vėluojant patekimą į ankstyvą moterų subrendimo laikotarpį. Jums reikia žinoti, kad kiaušiniai į pašarus nepidaro, kiaušiniai nesudaro.

Related  Nuo vienos dienos pirmą dieną kalakutų maitinimas visą dieną – raktas į sėkmę

Kaip maitinti suaugusius putpeles

Suaugusių putpelių dietoje turėtų būti specialūs priedaiDieta yra kitokia, kuri yra sukurta atsižvelgiant į poreikį:

 • sluoksniai;
 • vyrų pūkai;
 • tėvų atsargos;
 • mėsos penėjimas.

Pašarų sunaudojimas 100 moterų per mėnesį 90 kg. Per šį laiką kiaušinių produkcija bus 2000 kiaušinių. Ką maitinti pjuvenas, kad jie puolė gerai? Moterims naudojami sudėtiniai dviejų ar trijų komponentų mišiniai. Subalansuoto baltymo, riebalų ir angliavandenių pašarų sudėtyje turėtų būti kiaušinių lukštų lukštų rinkinys. Baltymų kiekis padidėja iki 25%.

Dienos maistui reikia 25-30 gramų. Naudojant įprastą padegų padažą, būtina ją praturtinti su varšku, žuvimi ar soju.

Mashanka puteliamsKai baltymų kiekis viršija normą, galima gauti kiaušinius su dviem tryniais. Perleisti paukštį negali, jis gyja ir nustoja kiaušinius. Per metus vienoje galvoje turėtų būti 90 kg kombinuotųjų pašarų PK-1. Sveiki atvykę pasinaudoti žolelėmis ir grūdų daigams.

Naminis maistas, kuriame yra daug baltymų ir drėgmės, naudojamas šviežiai. Apsinuodijimas su sugedusiu maisto produktu ar pertekline druska yra mirtinas.

Savo rankose paruošti putpelę receptas – grūstų grūdų mišinys:

 • kviečiai – 1 kg;
 • miežiai – 100 g;
 • kukurūzai – 400 g;
 • kaulų miltai – 5 g;
 • augalinis aliejus – 3 g.

Mineraliniai priedai yra lukšto uoliena, kreida ir druska, 5 gramai kiekvieno ingrediento. Baltymų priedas – varškė, virta žuvis, malta mėsa. Sudėtyje yra žalumynų ir kiaušinių lukštų.

Pieno putosKiti putpelių receptai savo rankomis gali būti mišrių pašarų, praturtintų priedais ar mišiniais:

 1. Kukurūzas yra energetinis produktas, naudojamas kompozicijoje su 40% kaulų miltais ar virta žuvimi.
 2. Pirmiausia reikia išvalyti avižas, joje yra mikroelementų ir vitaminų, kurie panašūs į prakaitą.
 3. Kviečiai padidina ir palaiko sluoksnių produktyvumą.
 4. Ankštiniai yra baltymų, riebalų, amino rūgščių.
 5. Žuvis ir kaulų miltai yra baltyminiai maisto papildai.
 6. Pieno produktai, pagaminti iš varškės ir rauginto pieno, virti kiaušiniai tiekia baltymus.
 7. Daržovės, smulkiai pjaustytų šakniavaisių ir žolių pavidalo. Bulvę įpilama virta.
 8. Mineraliniai priedai yra kreidos, lukšto, žvyro, kiaušinių lukšto pavidalo.

Related  Namų vištų veislės sodyboms

Paruoštų mišinių naudojimas supaprastina paukščių priežiūrą. Pašarų pašaras turi būti šviežias, neleidžiant jiems rūgšti.

Naminių mišrių pašarų receptasVyrai nori piktžolių piktžolių, soros ir net aguonių sėklų piktžolių. Jiems reikia baltymų kaip lervos, žalumynai. Mišrūs pašarai vyrams papūgos bus skonio plytelės. Visada laikykite švarų vandenį vandens dubenyje.

Tėvų išteklių racionas yra turtingas ir įvairus. Geriausios putpelės parenkamos iš jaunų, pradedant nuo penktos savaitės. Visavertis bandos pašaras apima aukštos kokybės mišrius pašarus su aukščiau išvardytais papildais. Beje, bus ir kepinių mielių, pyragų ir žolelių miltų.

Mėsos plytelėsJei bandas yra paruošiamas skersti, nei pašarų pledai namuose? Jauni gyvūnai, naminiai paukščiai ir “pagyvenusio amžiaus” paukščiai, kurie dirbo višnais, turėtų būti mėsingi. Jiems, speciali dieta, įtraukiant broilerių pašarus. Kukurūzų kiekis padidėja, virti žirniai yra naudojami.

Mentos metu morkos naudojimas suteikia minkai intensyvesnę spalvą. Meniu, esančiame penėjimo stadijoje, negalima pridėti kvepiančių produktų, kad mėsa taptų kvepia.

Paukščiai yra suskirstyti pagal lytį, dedami į patamsintus arti langelius, o per 4 dienas palaipsniui keičia dietą. Pievijimas trunka 4 savaites, palaipsniui didinant kasdienį suvartojimą iki 30 gramų. Iki laikotarpio pabaigos žmogus turėtų sverti 160 gramų.

Pulkių bandas teikia mitybinius produktus kiaušinių, mėsos forma ir kasmet atnaujinama. Jūs galite laikyti putpelių net bute, narve.

Paruošiame maistą pjuvenoms – video