Hyundai KultivátorKultivátor Hyundai sa odvoláva na technológiu záhrad a parku vyrábanú svetoznámymi spoločnosťami s rovnakým názvom. Nástroj je určený na uvoľňovanie pôdy, hubenie rastlín. Jednotka je poháňaná motorom vlastného vývoja spoločnosti, ktorý je považovaný za jeden z najspoľahlivejších na svete.

Značka zariadenia na úpravu krajiny HYUNDAI pochádza z Kórey, ale už dávno bola populárna na svete. Zainteresovanie má zastúpenie v 170 krajinách a jej sieť obchodu a služieb.

Rozdiel medzi Hendai záhradnou technológiou

Rozdiel medzi kultivátorom Hyundai a inými značkamiChytré usporiadanie robilo kultivátor Hyundai stabilným a ľahko ovládateľným. Navyše ovládacie gombíky sa prispôsobujú rastu operátora pre jednoduché použitie. Použitie motora s vlastným dizajnom umožňuje zohľadniť modely Hyundai, ktoré sú najefektívnejšie. Štvortaktný motor je tiež ekologický, uvoľňuje malé spaľovacie produkty v porovnaní s dvojtaktnými motormi.

Na spracovanie malých plôch existujú modely na elektrickú trakciu – bezhlučné a šetrné k životnému prostrediu. Rad kultivátorov Hyundai je určený pre užívateľov s rôznou veľkosťou obrábanej plochy. Môžete nájsť ultraľahké zariadenia, stredné stroje a univerzálne výkonné agregáty pre poľnohospodárov.

Pre každú triedu zariadení spoločnosť vyvíja prídavné zariadenia, ktoré zvládajú prácu bez preťaženia motora.

Príklady najpredávanejších kultivujúcich

Kultivátor Hyundai T 500Kultivátor Henday T 500 patrí do ľahkého strojárstva. Je to reťazový prenos krútiaceho momentu z motora do pracovných prvkov, ktorý nám umožňuje predpokladať, že výkon je prenášaný o 95%. Použitý benzínový štvortaktný motor s objemom 3,5 litra. a.

Motor IC 160 je špeciálne navrhnutý pre 1500-hodinový model s ľahkým štartovacím systémom. Kované frézy s vysokou pevnosťou v tvare šable budú schopné zdvihnúť dokonca vrstvenú vrstvu zeminy. K dispozícii je prepravné koleso, ktoré sa počas prevádzky nástrojov odstráni.

Predtým, než začnete učiť novú techniku, vždy by ste si mali prečítať príručku. Osobitná pozornosť by sa mala venovať tomu, čo je prípad záruky a kedy bude nové vybavenie opravené za svoje peniaze.

Kultivátor na benzín Hyundai T 500 sa používa v malých oblastiach, považuje sa za jednoduchú techniku. Štyri nože, dosahujúci kompletné, upravené v jednej prenosové pásmo šírka 55 cm, hĺbka 25 cm, v závislosti od umiestnenia otvárač. Rýchlosť auta je jedna, nie je tam žiadna reverz. Celková hmotnosť jednotky je 29,4 kg. Náklady na vybavenie je od 22 tisíc rubľov. Skvelá voľba pre vykonávanie jarných prác v záhrade a zeleninovej záhrade v prímestskej oblasti.

Kultivátor Hyundai T 700Kultivátor Hyundai T 700 sa odvoláva na techniku ​​strednej triedy, určenú na spracovanie poľa 4-10 akrov. Požiadavky na technológiu strednej triedy znamenajú väčšiu intenzitu práce, pretože všetky operácie by sa mali vykonávať v najkratšom a optimálnom čase. Spoločnosť predstavila vzorku takýchto zariadení. Štvortaktný motor je 5,5 litra. a. vysiela otáčanie cez reťazový prevod do prevodovky.

Typ motora Hyundai je určený pre kultivátory, má horné polohy ventilov a ľahký štart. Nádrž pod palivom obsahuje 3,6 litra s použitím lacného benzínu AI92.

Zariadenie na prenášanie nákladu pod reťazovým pohonom je vyrobené v zosilnenej verzii a má garantovanú trvanlivosť po dobu 100 rokov. Coulter s rýchle nastavenie hĺbky orby pôdy umožňuje pestovanie šable v tvare nožov do hĺbky 30 cm a šírke 30 až 60 cm. Pripravte lôžok pre výsadbu zemiakov a inej zeleniny bude mať málo času a úsilia.

Sami kované rezačky spustil inžinierskych výpočtov so vstupným uhlom do zeme s menším odporom, čo zlepšuje kvalitu spracovania aj úhor. Mlyny sú vyrábané s kovanými nožmi, táto úprava neoslabuje kov.

Obmedzovače uvoľňujúceho pásu sú bočné ostria. Predné koleso uľahčuje rýchly pohyb kultivátora, zatiaľ čo jeho práca je odstránená na zbytočné. Pre pohodlné ovládanie jednotky je rukoväť so 4 nastavovacími polohami pre rast pracovníka.

Nevýhodou modelu možno považovať nedostatok obrátenia a pracovať rovnakou rýchlosťou. Kultivátor stojí v priemere 21 tisíc rubľov.

Kultivátor Hyundai T 800Kultivátor Henday T 800 je už viac vhodný na manévrovanie počas prevádzky. Toto auto má spätný chod a môže sa nezávisle vybrať, ak sa hlboko zakopne do voľnej zeme. Na tomto modeli je nainštalovaný 5,5-valcový dvojhrilový motor, ktorý umožňuje obrátiť sa. Jedná sa o dvojhriadeľový motor, ktorý odlišuje stredné kultivátory Hyundai T 850 a T800 od podobných modelov konkurenčných výrobcov. Konštrukcia motora má znížený hluk, menej vibrácií a dobrý výkon. Tuhší rám umožňuje použitie namontovaného pluhu a iných nástrojov. Uvoľnenie sa zvyšuje až na 32 cm, čo je takmer úplná vrstva vývoja koreňového systému rastlín.

Vybavený novým motorovým kultivátorom, Hyundai T 850 dostal objem 6,5 litra. s možnosťou zvýšenia zaťaženia na jednotke. Preto sa plocha spracovania v jednom priechode zvýšila. Jednotka je schopná pretiahnuť fréz 6 a rukoväť šírku pásu 90 cm, ktorý je porovnateľný s profesionálne ťažké nástroje. Váha samohybnej jednotky sa stala 52 kg. Existuje rýchlosť dopredu a dozadu. Zdroj motora jednotky je deklarovaný na 2 000 pracovných hodín.

Elektrický kultivátor Hyundai T1500 EElektrický kultivátor Hyundai T1500 E patrí do ľahkej triedy nástrojov. Pracuje zo siete 220 V as výkonom motora 1,5 kW. Celkovo 2 mlyny súťažia podlahu do hĺbky 25 cm. Otáčanie motora sa vykonáva šnekovým prevodom. Celková hmotnosť kultivátora je 13 kg, je ľahko ovládateľná a dostatočne výkonná na ovládanie staršej osoby.

Rovnako ako všetky elektromotory Hyundai nevytvára hluk a nevypúšťa škodlivé látky do atmosféry. Redukčný ventil z ľahkého silínu je demontovateľný, je možné šnek namazať alebo v prípade potreby ho vymeniť. Mills aj šable, ale aj vo verzii Lite, ale tento profil uhla tlačiarenské hlavy zaisťuje väčšiu tuhosť. Kola sa počas práce nevyberajú, stávajú sa v súlade s otváračom a pomáhajú pri práci.

Spustenie motora je tlačidlo na rukoväti, chránené zámkom pred náhodnou aktiváciou. Model je dvakrát lacnejší ako jeho náprotivky benzínu.

Prehliadka videa kultivátorov Hyundai – video