geltonos vyšnios priemiestyjeVyšnių – termofilinis, jis jau seniai tyčiojasi iš biologų pastangų, kurie nori sukurti įvairių vidutiniam klimato zonoje. Išaugintos vyšnios priemiestyje, dėka moksliniu Feat veisėjų Orelio, Briansko ir Maskvos regionuose. Praėjusio šimtmečio pabaigoje vasaros gyventojų soduose pasirodė pirmieji vyšnių sodinukai. Skatina kultūros diegimą į gamtos cirkuliaciją. Klimatas pasikeitė – vasara tapo ilgesnė, saulėtų dienų, o žiemos minkštesnė.

Saldžiosios vyšnios privalumai

raudonoji vyšninė priemiestyjeVyšnios ir vyšnios yra seserys. Europoje jie netgi turi vieną šakninį pavadinimą, bet tikrą vyšną vadina rūgšta uoga, o saldus vyšnia yra saldus. Nuolatinis įvedimas vyšnios vidutinės juostos buvo dėl masyvi infekcijos vyšnių sodų perforuoti dėmių ir moniliosis. Skubus poreikis pasiūlyti patvaresnes uogas, vyšnias priemiestyje, buvo motyvacija kurti zonines veisles.

Vyšninė yra naudinga uoga. Jis turi teigiamą poveikį GIT sistemai, stimuliuoja kraujo susidarymą, nes juose yra daug geležies.

Yuzhanka reikalauja ypatingų sąlygų. Tačiau augintojai gavo veisles, kurios išliko šaltyje iki 30 laipsnių be užšalimo. Aktyvus augimas padeda vyšnioms atsigauti greitai, jei nepalankių metų medis tampa atšilimo.

padidėjęs atsparumas šalčiui skiepijantSkiepijimas padidina saldžiųjų vyšnių atsparumą šalčiui priemiesčiuose:

 • žiemos ištempto vyšnio medelynas Shubinka, Добря, paimtas 1-1,5 metrų aukštyje, pasodinti vyšnios;
 • Skeletas – jauni žiemos kietėjantys vyšnių skiediniai dirigento ir skeleto šakose.

Kaip rezultatas, spartesnis augimas vyšnių Scion, sandūra tampa ne vienoda storio po kelerius metus, su pasėlių filialo, gali nulūžti. Todėl praleiskite griovelį, kad motina ir dukra galėtų tolygiai vystytis.

Dėl greitai užpildytos uogos, ankstyvos vaismedžių, vyšnių lapai yra būdingi vyšnioms. Nepaisant nurodyto vyšnių veislių atsparumo ligoms, būtina imtis prevencinių priemonių.

Teisingas vynuogių sodinimas Maskvos regione

sodinti vyšnias šalies priemiesčiuose netoli MaskvosIš visų aklimatizuotų vaismedžių vidurinėje juostoje saldus vyšnys yra labiausiai reikalaujantis sulaikymo sąlygų. Sukurkite ilgą dieną, apsisaugokite nuo vėjo, palaikykite šaknų sistemą patogioje drėgmei – sodininko užduotį. Statykite ateities sodo puošmena pietų pusėje pastato, tvora ar įdiegti guzas skydas. Norėdami padidinti apšvietimą, atspindintis paviršius nudažytas baltai. Likę medžiai neturėtų užpilti šešėlio ant berniukų, jie yra ne arčiau kaip 7 metrų.

Valytos uogos gali būti nustatomos petioles. Jei kotelis yra geltonas, uogos negauna saldumo, jei rudas – uogos yra pernelyg subrendusios, skonis yra sugadintas. Tik žalia elastinga petioles rodo, kad produktas yra pats sultis.

Augantys vyšniai Maskvos rajone pavasarį yra pagaminti ant iškilių keterų. Gėlių lova paruošta iš anksto, nuo rudens. Dirvožemis turėtų nusistovėti ir sukietėti. Kalnas sparčiai sušildo, netgi lietaus lietaus žemė nebus pelkėta. Kuo griežtesnis klimatas, tuo didesnis gėlių plotas, todėl šaknys žiemą neužšąla.

Related  Sodo ir dekoratyvinių slyvų veislių apžvalga

Kurdami gėlių dubenį, turėtų būti lašinamas drėkinimas. Gėlių lovelė išdžiūsta greičiau, laistymas turėtų tai atsižvelgti. Piliakalnis turi būti pasėtas su žolės mišiniu:

 • dobilas;
 • etilo ešerių;
 • phacelia;
 • Bluegrass white.

Žolė yra reguliariai šienaujama, žemė yra mulčiuota su pusiau iškeptu mėšlu. Vyšniams yra pakankamai maistinių medžiagų, mineralinio azoto nereikia.

Teisingas vyšnių sodinukų sodinimasAugaliniai vyšnios priemiestyje, kaip ir kiti šilumą mylinantys augalai, yra geresni pavasarį. Priekabos lizdas paruošiamas nuo rudens:

 • Kiaurymė turi būti 60 cm gylyje, 80-100 cm pločio;
 • nuo rudens užpilkite humuso ir sodo dirvožemio mišinį, pavasarį gumbų kaklelio paviršius atlaisvinamas varlais;
 • išpilkite litru peleną iš viršaus, 2 puodeliai superfosfato, sumaišykite apatinį sluoksnį;
 • sėklų šaknys prieš sodinimą 10 valandų laikomos skaidru vandeniu, 5 valandos šilkmedžio talku ir molio.
 • pasodinti taip, kad neužstotų šaknies apykaklė.

Iš viršaus šaknys apibarstomas sodo dirvožemiu be trąšų, laistomas, žemės mulčiuota. Nepamirškite įdiegti stabilizuojančio akmens nuo šiaurės pusės. Sėjamąja turėtų būti nupirktas veislyne, zonoje. Nepamiršk, kad saldžiosios vyšnios vaisingumas yra silpnas arba nėra. Daugiau auginimas vyšnias priemiestyje dėl reguliariai laistyti, žolės pjovimas ir mulčiavimas aplink-kamieno apskritimas.

paplūdimio vyšnios priemiestyjeDžiaukitės, jei sugebėtumėte nusipirkti kolonėlių vyšnia sėją. Dar nėra daug jų. Trumpi kamieninės šakelės, kuriems su uogomis, vaisinės įvyksta sodinimo metų, bet tai yra geriau pašalinti pirmieji žiedai suteikti medis stiprumo padidėjimas.

“Colon” vyšnios Maskvos sričiai atstovauja keletas veislių – Helena, Sylvia.

Jie derinami sodinti, auga iki 3 metrų aukščio ir kasmet duoda 12-14 kg skanių uogų. Augalų medžiai 2,5 metrų atstumu, formavimas nereikalingas. Paskelbtas kolonijos vyšnių derliaus terminas yra 30 metų. Apsauga nuo žiemos yra privaloma, nes klonų vyšnios žiemos atsparumas yra vidutiniškas.

Vyšnių priežiūra auginimo sezono metu ir apsaugos priemonės

saldžiųjų vyšnių šalyjeSodinant ir prižiūrėdami vyšnias priemiestyje, turite laikytis kelių taisyklių.

 1. Laistymo augalai turėtų būti reguliarūs. Pakanka vandens dujotiekio apačioje 2 kartus per mėnesį, bet jei vasara yra šaltoji – po 10 dienų. Dažniau – prinokusios vaisių prinokusios uogos, pradeda drebėti šaknis.
 2. Vaismedžių tręšimas reikalingas tik gegužės pradžioje. Superfosfatas padidina žiemos atsparumą ir neprisideda prie augalų augimo, jis gali būti naudojamas rugsėjį. Ištemptos šakos yra grožis dėl šalčio.
 3. Apsauga nuo šalčio susideda iš bagažinės pakavimo popieriaus, geotekstilės. Genėjimas neatliekamas rudenį. Žydintys medžiai apibarstyti medaus vandeniu, padengtu nuo šalčio, paliekant įtrūkimus, plaukiantiems bitėms.
 4. Genėjimas atliekamas ankstyvą pavasarį. Viršūnės pašalinamos, augimas viduje, kraujavimas. Jei yra išdžiūvusi, susmulkintų šakelių, jie yra pašalinami iš atvirų lapų.

Related  Kaip auginti abrikosus iš kaulų šalyje

vyšnių karūnavimo formavimo schemaPirminių vyšnių priežiūra priemiesčiuose turėtų būti subalansuota, proporcinga oro sąlygoms. Skirtingi veislių brandinimo būdai, apdulkintojų buvimas – būtinos sąlygos gauti tausojančių saldžiųjų uogų derlių.

Vaizdo įrašas apie vyšnias priemiestyje