insekticidas nurellŽemės ūkio, mažų ir didelių elgesio, būtinai kelti nemažai problemų: sausros, šalnų, piktžolių, dirvožemio degradacija, taip pat ar nėra gyvų kenkėjų ir prieš kurį insekticidas buvo sukurtas Nurell D. Šie gyvūnai, ypač vabzdžiai, minta gėlių , palieka, žaloja vaisius ir sėklas. Agronomiai galvoja: kaip jūs galite atsikratyti jų.

Paruošimo tikslas ir forma

nurell d ampulėseSukurta pesticidų, kurių kiekviena turėjo savo specializaciją. Insekticido naudojimo instrukcija Nurell D apibrėžia vaistą kaip priemonę kovai su vabzdžiais, jų kiaušiniais ir lervomis. Suderinama su kitais tos pačios paskirties pesticidais. Pagaminta iš 7 ml buteliukų. Tai koncentratas, kurį prieš vartojant reikia atskiesti.

Koncentratas ampulėse turi būti praskiedžiamas vandeniu. Preparatai, parduodami 5 litrų buteliuose, jums nereikia veisti. Jie gali būti pilami tiesiai į purkštuvą.

Nurell didelės talposAnalogai narkotikų yra “Zalp” ir “Twix”, skiriasi tik apimtis. Jie išleidžiami penkių litrų kolbose. Pavyzdžiui, “Syngenta” gamina tą pačią cheminę medžiagą taip pat kaip ir stiklainius. narkotikų norell analogas dKaip teigia gamintojai, insekticidas Nurell D sunaikina šiuos kenkėjus:

 • kenksmingi vėžliai (klaidos), vabaliariai, vabaliariai ir grūdai;
 • stiklakūniai dariniai ir blusos – šitonozokas cukrinių runkelių;
 • Obuolių vaisiai, skreperiai, moliai ir erkės;
 • rapsų žiedlapiai, paslėptos fobijos ir kryžmašio blusos ant garstyčių;
 • žolelių ir kitų ankštinių pupelių, žirnių ir vaismedžių.

spektras veikimo narkotikų nurellAkivaizdu, kad narkotikų specializacija yra gana plati. Sąrašas neapima visų kenkėjų, kurie griauna priemones Nurell D. Pasak tų, kurie naudojamas insekticidas žaibas mirti absoliučiai visus jokių rūšių vabzdžių. Neleiskite ilgam laikui atidaryti kenkėjų. Turi barjerinį poveikį.

Insekticido Nurell D naudojimo instrukcijos nurodo, kad žydėjimo metu ji niekada neturėtų būti naudojama!

Kaip tai veikia

Insekticido sudėtyje yra tik dvi veikliosios medžiagos: chloropifosas ir cipermetrinas. Šie du komponentai sukelia vabzdžių ir jų lervų paralyžius ar mirtiną mirtį. Tai yra, tiesiogiai veikia jų nervų sistemą. Dėl to, kad insekticidas yra tolygiai purškiamas, jis prasiskverbia į visas vietas, kuriose gali būti slepiamos kenkėjos.

Related  Daugiamečių gėlių persodinimas ant asmeninių sklypų gėlių

Atrodo, kad vabzdžių kiaušiniai turi apsauginį apvalkalą, kuris neleidžia įvairioms medžiagoms. Tačiau insekticidas sėkmingai susidoroja su šiais veiksmais: jis tiesiog sugadina jį. Net jei kai kurie vabalai klaidą ar drugelis netyčia purškiamas ant teritorijoje, tai pradedant valgyti lapų ir vaisių, tada mirti. Tai yra kliūties poveikis.

Barjerinis poveikis trunka apie 14 dienų! Po to kenkėjai vėl pradės dirbti.

Nurel neplaukia vandens. Jis giliai įsiskverbia į augalų audinius, nepakenkiant lapams ir vaisiams. Jei temperatūra viršija 20 laipsnių Celsijaus, įjungiamas vaisto fumigantas. Jo įsiskverbimas į visas sritis tampa intensyvesnis.

Darbas prasideda po dviejų valandų po gydymo. Jei laikysitės visų insekticido “Nurel” instrukcijų taisyklių, rezultatas bus puikus. Visi augalai gaus patikimą apsaugą. Vabzdžiai ir jų lervos kris.

Privalumai ir trūkumai

narkotikui yra privalumų ir trūkumųInsekticidas Nurel D, kaip ir kiti vaistai, turi privalumus ir trūkumus.

Pliusai:

 1. Šis vaistas veiksmingas nuo daugelio kenkėjų.
 2. Veikia beveik iš karto.
 3. Gina kultūrą ilgą laiką.
 4. Jis atsparus kritulių susidarymui.
 5. Nurel yra suderinamas su kitomis medžiagomis, trąšomis.
 6. Turi poveikį sunkiai pasiekiamose vietose.

Trūkumai:

 1. Būtina tolygiai purkšti visus augalus.
 2. Negalima naudoti žydėjimo metu.
 3. Toksiška. Negalima naudoti be apsaugos.

Paruošimas ir naudojimas

kenkėjų kontrolėPrieš naudodamiesi būtinai ištirkite Nurel D insekticido instrukcijas, kurios visada pritvirtintos. Paimkite švarų konteinerį purškimui, supilkite vandenį į pusę bako. Įdėkite reikiamą insekticido kiekį. Tada konteineris turi būti uždarytas ir turinys sukrėsti. Suplakite maždaug 10-15 sekundžių. Pakelkite reikiamą kiekį (įpilkite vandens) visą turinį ir vėl suplakite maždaug tuo pačiu laiku.

Įpilkite rezervuarą reikia tik švaraus vandens. Priešingu atveju purkštuvas gali užkimšti. Jei ant vandens yra įvairių lapų, gijų ir kitų nuolaužų, nenaudokite tokio vandens! Tai sukels papildomų sunkumų.

Vaistas yra toksiškas! Būtina visiškai apsaugoti visą kūną nuo sprendimo.

Prieš pradedant teritorijos tvarkymą, dėvėkite apsauginį kostiumą. Tinkamos OZK, L-1 ar kitos cheminės apsaugos priemonės. Galite naudoti gumuotą ar polietileno apsiaustą. Dėvėkite uždarus batus, pirštines. Apsaugokite veidą respiratoriais ir apsauginiais akiniais, jei apsauginiai akiniai yra sandarūs. Geriausia, žinoma, tinkama dujų kauke.

Related  Geriausios vynuogių veislės asmeniniam vartojimui

Purškimo metu tirpalas turi būti tolygiai paskirstytas. Kruopščiai purškite kiekvieną augalą, purškiant dešinę ir kairę. Jei neprieštaraujate priemonėms, turite elgtis su artimais augalų vietomis. Atlikę cheminį apdorojimą plaukite visą kostiumą dideliu kiekiu vandens. Paimk dušas.

Jei produktas atsitiktinai pateko ant odos, jūs turite skalauti šias vietas švariu vandeniu, muilu. Jei koncentratas patenka į akis ar burną, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Darbo su insekticidais taisyklės – video