pomidorų sultys ateityjePomidorų sulčių receptai žiemai per mėsmalius padės jums paruošti tikrą gydymą sau ir savo artimiesiems. Šis gėrimas padės įkrauti baterijas grubiausiame šaltyje. Jame yra daug vitaminų ir mikroelementų, reikalingų sveikatai. Sultys paruošti yra labai paprasta, svarbiausia, sudėkite šviežius pomidorus ir pasirinkite tinkamą receptą.

Klasikinis receptas

puiki sultys žiemaiPaprastai paruoškite gėrimą įprastu skoniu. Pomidorų sulčių receptas žiemai per mėsmalę siūlo naudoti šiuos ingredientus:

 1. Pomidorai – 10 kg.
 2. Cukrus – 100 gr.
 3. Druska pagal skonį.

Švieži pomidorai paruošiami perdirbti. Norėdami tai padaryti, gerai nuplaukite tekančiu vandeniu. Iškirpkite visas sugadintas vietas ir stiebus.Nuplaukite pomidorus Pjaukite pomidorus į mažus kubelius.supjaustyti pomidorai Pereikite per mėsmalę. menkėGeriausia naudoti specialią sulčiaspaudę-sulčiaspaudę. Jei ne, tada turėsite filtruoti gautą nuosėdą sietu. Taigi galite nemokamai sultis iš sėklų ir žievelės.groti

Supilkite sultis į didelę talpyklę ir uždėkite liepsną. Įpilkite druskos ir cukraus. Maišykite nuolat, palaukite, kol skystis virs.užvirinti sultis

Pomidorų sultys per mėsmakerę visą žiemą saugomos ukuporeniuose stiklinių indelių. Prieš įpilant sultis į juos, jas reikia atidžiai sterilizuoti. Dviejų litrų talpos apdorojimo laikas yra apie 20 minučių. Nepamirškite sterilizuoti ir padengti.

Sultys išsilieja geriausiai iš vieno ar dviejų litrų stiklainių.

Po to, kai sultys pradeda virti, pašalinkite iš jo putas. Virkite dar dvi minutes. Supilkite paruoštus bankus. Sandaromas dangteliu. Dangtelius padėkite ant dangtelių, apvyniokite juos šiltoje antklodėje ir palikite atvėsti tokiomis sąlygomis.gali užpildyti bankus

Po to, kai bankai visiškai atšaldyti, pašalinkite juos saugojimui. Geriausia pomidorų sultis laikyti mėsos malūnėliu rūsyje arba vėsioje spintelėje.

Receptai su prieskoniais ir actu

pomidorų sultys su prieskoniaisGerią turtingą aštrų skonį galima pagaminti naudojant kitą receptą. Paruošimui reikalingi šie komponentai:

 1. Pomidorai – 11 kg.
 2. Cukrus – 500 gr.
 3. Druska – 180 gr.
 4. Saldieji pipirai – 32 žirneliai.
 5. Cinamono milteliai – 3 šaukštai.
 6. Dekoratyvinis augalas – 8 pumpurai.
 7. Muskatas – šaukštas.
 8. Česnakai – 3 gvazdikėliai.
 9. Raudonieji pipirai – 0,5 šaukštai.

Related  Paprasta graikų moussaka receptas su baklažanais

Nuplaukite pomidorą tekančiu vandeniu. Pašalinkite visus stiebus ir vietas, kuriose yra matomų pėdsakų sugadinimas. Pjaukite pomidorus į mažus gabalėlius.pjaustyti pomidorus Pasukite mėsmalę. Padermė su sietu.

Paruoštos sultys supilkite į puodą ir kepkite 30 minučių mažoje liepsnoje. Įveskite druską ir cukrų. Virkite dar 10 minučių. Tada įveskite visus kitus komponentus. Virkite dar 10 minučių.sterilizavimas kanistrų mikrobangų krosnelėjeSupilkite paruoštas sultis virš anksčiau sterilizuotų stiklainių. Tvirtai uždėkite dangčius. Apvyniokite šiltu rankšluosčiu ar kilimu ir palikite atvėsti.sultys yra paruoštos

Norėdami pagerinti šį pomidorų sulčių receptą žiemai per mėsmalę, įmanoma įmaišyti smulkintą bulgarų pipirą. Iš to gėrimo skonis taps minkštesnis ir intensyvesnis.

Laikykitės skardinių su gėrimu vėsioje vietoje.

Receptas su baziliku

skanus pomidorų sultysJei jums patinka klasikinis itališkas baziliko ir pomidorų derinys, tuomet tokios sultys tikrai priklausys tau. Paruoškite, paruoškite komponentus:

 1. Pomidorai – 5 kg.
 2. Žalia arba violetinė bazilikas – 1 didelė krūva.
 3. Druska apie 100 gr.
 4. Cukrus – 100 gr.

Gerai nuplaukite visus pomidorus. Pašalinkite visas sugedusias dalis ir stiebus. Supjaustyti kubeliais. Pasukite mėsmalę ir suminkškite per sietą.

Supilkite paruoštas sultys į puodą ir virkite 20 minučių. Po to įpilkite druskos, cukraus ir žemės baziliko.

Dėl šio recepto taip pat galite naudoti džiovintą baziliką, tačiau geriau pasirinkti šviežius žalumynus.

supilkite į skardinesSupilkite paruoštas sultys per kruopščiai sterilizuotus stiklainius ir sandariai užveržkite dangčius. Padėkite skardines su dangteliais žemyn. Apvyniokite jį antklodė. Palaukite pilną vėsinimą.

Pomidorų sultys su svogūnais ir pipirais

puikus gėrimas žiemaiTie, kurie nori žinoti, kaip pomidorų sultys per mėsos malūną labiau skanus, verta atkreipti dėmesį į šį receptą. Tam reikalingi šie komponentai:

 1. Pomidorai – 9 kg.
 2. Bulgarų pipirai – 3 vnt.
 3. Česnakai – 5 dantis.
 4. Svogūnai – 1 galvutė.

Daržovės nuplaukite ir pašalinkite visas sugedusias dalis. Paimkite iš pipirų sėklų. Nulupkite pomidorus iš odos ir sumaišykite juos kubeliais. Skrudinti svogūnai ir pipirai.

Norėdami greitai pjauti pomidorus iš žievelės, mažai juos keletą sekundžių į verdantį vandenį, tada nedelsdami atvėsinkite lediniame vandenyje.

Visos daržovės yra sukamos per mėsmalę. Gautas kaulas prapjaudamas per metalinį sietą. Sultys supilkite į puodą. Nedidelėje liepsnoje palaukite, kol išvirs.

Related  Virkite džemą iš vyšnių su kaulais ir be jų

pomidorų sultys be sterilizacijosUžbaikite sultys ant sterilizuotų stiklainių ir uždėkite dangčiais. Užvyniokite antklodę ir palaukite, kol ji visiškai atvės. Po to jūs galite išimti sultis saugoti vėsioje patalpoje.

Pasirinkite tinkamą receptą sau ir paruoškite skanu ir sveiką sulčių visai šeimai.