kadagių Mint JulepKadagys Kadagys laikomas trumpu, visžaliu krūmu, turi kvepiančias, skleidžiamas adatas. Pirmiausia pristatoma Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai yra hibridinė forma, suformuota kiniečių ir kazakų kadagių kirtimo metu. Rūšis taip pat yra populiarus Rusijoje. Jie papuoša pastatus, šiltnamius, sodus, priemiesčių zonas.

Charakteristikos

bonsai iš kadagio Mint JulepPagal kadagių Mint Julep apibūdinimą, galite sužinoti apie jo pagrindinius privalumus ir trūkumus, kai jis naudojamas auginimui šalyje.

Krūmas turi mažą, plintantį ir sodrus karūną. Lokščios formos šakos yra 45 laipsnių kampu nuo žemės. Adatos yra tankios, ryškiai žalios, minkštos, žievės. Augalas auga iki 2 m aukščio, iki 3,5 m skersmens.

Kadagių Mint Julep ypatumas yra malonus mėtų skonis. Vaisiai dideli mėlyni cherubai su melsvu atspalviu, kurio dydis yra 1,5 cm.

Visos krūmo dalys yra labai nuodingos.

Augalas turi šalčio atsparumą. Gyvenimo ciklo trukmė – apie 100 metų.

Nusileidimas

kadagysKriaukių vidutinis Mint Julep nepretenzingas krūmas. Jis gali būti auginamas ant bet kokio dirvožemio. Geriausias variantas yra sausas dirvožemis. Jei dirvožemis yra rūgštinis, tai turėtų būti kalkės. Vieta sodinimui turėtų būti saulėtoje pusėje. Leidžiama augti šešėlyje. Ši veislė gerai auga su kitomis krūmo, pušies, turkų rūšimis. Kadagio sodinimas Mėtų Julep rekomenduojama gaminti pavasario viduryje, nes dirvoje per šį laikotarpį yra pakankamai drėkinamas ir praturtintas mikroelementais.

kadagių nusileidimo vieta Mint JulepSodinimo procesas:

  1. Kasti skylę Dydis turėtų būti kelis kartus didesnis už žemutinę jauno krūmo komą, kad šaknis galėtų laisvai joje būti. Vidutinis gylis yra 60 cm.
  2. Dugno dugne statykite drenažą 10 cm storio. Kaip medžiagą, supjaustykite plyteles arba žvyru.
  3. Ten, kur yra sėjinukai, šaknies kaklelis turėtų būti vienodo lygio su iškrovimo duobės kraštu, užpildyti jį paruoštu dirvožemiu, jį pripilti ir išpjauti.
  4. Norėdami išsaugoti drėgną dirvą, atlikite mulčiavimą užpildydami pėdą lukštais, pušies žieve, medžio drožlių.

Kai sodinami keli krūmai, atstumas tarp jų turi būti bent du metrai.

Priežiūros ypatybės

rūpintis kadagiaisKadagių Junt Mint nereikia ypatingos priežiūros. Kad krūmas augtų sveikas ir gražus, būtina atlikti šiuos veiksmus:

  1. Reguliariai vandens ir pabarstykite žaliais adatomis. Tai drėgmę mylanti kadagių įvairovė. Laistyti daugiausia vakare. Vandens srautas vienu metu turėtų būti 10-30 litrų. Nepakanka drėgmės, po deginančiomis saulės spinduliais, adatos gali dega.
  2. Norint tinkamai suformuoti karūną, nupieškite krūmo viršūnę.
  3. Sugadinti ir nudegę šakai turi būti išvalomi laiku.
  4. Iš pradžių jaunieji kadagiai turėtų būti izoliuoti žiemą, susieti ir padengti šakeles lapnika arba sausa lapija. Suaugę augalai turėtų būti susieti tik su stipriomis virvėmis, kad šakos nebūtų pertraukos po sniego svorio.

Kadagių šakos yra ilgos ir lanksčios, todėl yra linkusios deformuotis. Norint išvengti jų žalos, rekomenduojame jas pritvirtinti prie vertikalios atramos arba pritvirtinti prie laidų.

Kadagio sodinimas ir priežiūra Mint Julep nereikalauja specialių žinių. Todėl augti krūmas sveikas ir patrauklus kiekvieno mėgėjų sodininkystės jėgomis.

Related  Dekoratyvinis ir gydantis augalas jūsų sode – princas

Kenkėjų ir ligų kontrolė

gerai prižiūrimi kadagių krūmasKaip ir kiti augalai, kadagio yra jautrus kenkėjų antpuoliui ir ligų vystymuisi, todėl kartą per mėnesį būtina jį patikrinti. Krūmas gali nukentėti nuo paukščių, šutų, vikšrų, adatų, grybų, rūdžių, pjuvenų, dumblių.

Rūsys ir grybelis gali formuotis, jei šalia kadagio kyla mėtų Julep uogos ir vaismedžiai. Kadangi netoli šių kultūrų yra daug vabzdžių, kurie yra ligų nešiotojai. Esant kenkėjams, krūmas niūri ir keičia spygliuočių spalvą.

Kadagio adatos spalvos pokytis Mint Julep įmanoma net su sausu dirvožemiu, drenažo stokos, šaknų išsiplėtimo, blogos mitybos.

Kai prie krūmo randamos ligos ir kenkėjai, naudojami preparatai: “Arcedir”, “Decis”, “Carbophos”. Be to, dirvožemis dezinfekuojamas fungicidais. Lėšos naudojamos vadovaujantis pridedamomis instrukcijomis. Siekiant išvengti pavasarį ir vasarą, kadagių geriau purkšti insekticidais.

Foto kadagio kraštovaizdžio dizaino

Mint Julep kraštovaizdžio dizainoVienas iš šios veislės privalumų yra jos žalia, stora adata. Krūmas tapo populiarus sodininkams ir kraštovaizdžio dizaineriams. Jie dekoruoja asmeninius sklypus, parkus, šiltnamius, namus. Žemiau pateikiama nuotrauka kadagio Mint Julep kraštovaizdžio dizaino.Mint Julep parko zonoje

Mėsa Julep palei sodo kelią

Kraštovaizdžio karkasas ant žemės sklypo

 

Miesto veislė gerai auga, nepaisant blogiausios ekologijos. Kadagys naudojamas parko zonų, stogų apželdinimas.kadagių mėtų Julep miestų sąlygomis Su jo dalyvavimu formuojamos spalvinės kompozicijos. Mint Julep šalia kitos kadagio veislėsTai puikiai derinama su spygliuočių ir lapuočių medžių.