Aš samanos ant vejos, kaip kovoti, kaip nustatyti iš samanų ir žolės išvaizdos priežastis, kaip naudoti organinių chemikalų ir herbicidų pašalinti, kaip padaryti, kad samanos neauga?

Samanos priežastys

Daugiausia piktžolių auga visai neseniai pasėtusiuose vejuose. Mozaja ant vejos gali pasirodyti dėl prasto drenažo, dėl netinkamo vandens nutekėjimo, dėl pernelyg tankios žemės, trūkstant trąšų.

Moss dažnai gali augti tose vietose, kur yra šešėlis, pavyzdžiui, po medžiu. Jis taip pat auga dėl padidėjusio dirvožemio rūgštingumo ir net tose vietose, kur žolė yra labai maža pjautoma.

Kaip nustatyti, kodėl samanos augo?

Jo išvaizda prie vejos gali būti nustatyta jo išvaizda. Jei samanos žalia viršuje ir rudos prie pagrindo, tai reiškia, kad žemė yra per sausa ir turi rūgščią reakciją. Jei jis plinta, tai yra dėl vejos atspalvio ir blogo drenažo. Jei veja sutrumpinta, auga samanos stora kilpa.

Jei veja turi depresijas, tuomet jose pilamas vanduo, o tai atneša geras sąlygas samanų augimui. Dėl to būtina tiksliai lyginti veją, pridedant žemės mišinius su smėliu, nes smėlis gerina dirvožemio drenažą.

Padarykite aeration prie šaknų, deguonies. Dernas sudegina su smėliu, kad atsirastų mažos skylės. Taip darome, jei turite mažą pleistrą. Jei turite didžiulę žemės plotą, geriausia dirbti su aeratoriais.

Jei samanos augimas dėl padidėjusio rūgštingumo, tai yra, pH yra mažesnis nei 5,5, tada į žemę reikia pridėti kalkių. Tai retai naudojama, nes sistemingas kalkių įdėjimas kenkia vejai.

Trūkstant maistinių medžiagų trąšos išpilamos į dirvą. Jei veja yra pernelyg tamsi, geriausia augalus vietoj žolės sodinti, kurie gerai elgiasi pavėsyje, pavyzdžiui, raudonajame eglute.

ovsyanica

Chemikalai

Mišiniai, pagaminti papildant amonio sulfatą (amonio sulfatą), geležies sulfatą ir smėlį, kuriame nėra kalkių.

Related  Figų brandinimo savybės

Rekomenduojama lėšas naudoti ryte, kai šiluma ir vėjas nėra. Per 2 dienas, jei nėra kritulių, tada gausiai patarkite laistyti veją. Dar po 2 savaičių samanos išdžius ir taps tamsios, jos turėtų būti surinktos grėbliais. Jei jis daug išaugo, gydymas kartojamas. Šiek tiek vėliau galėsite pasėti žolę į atviras vietas.

Amonio sulfatas skatina pagreitintą žolių augimą. Jei purškiate chemines medžiagas visoje vejoje, tada pridėkite trąšų, kad žolė augtų kuo greičiau. Bet jei turite daug piktžolių, tai geriau nevaikinti trąšų.

Herbicidų panaudojimas

Herbicidai samanoms, kaip taisyklė, sumaišomi su trąšomis. Jie turėtų būti naudojami šiltai. Ir praėjus 2 dienoms veja girdama. Tada 3-4 dienas žolė nėra būtina sumažinti, o herbicidai saugiai įsiskverbti į žemę. Nerekomenduojame juos naudoti jaunesniuose vejuose, auginančiuose mažiau nei 2 metus.

Skystieji herbicidai išpilami iš laistymo arba purškiami, jie naudojami mažoms vietoms gydyti.

Tikslūs herbicidai puikiai pašalina žolę auginančias atskiras piktžoles. Ant samanų purškite herbicidus arba tepkite teptuku.

Kaip išvengti samanos atsiradimo?

  1. Traukite žolę rake. Tada vanduo bus lengviau įsiskverbti į žemę, deguonis geriau įsiskverbs į šaknis, grėbis pašalins sausą žolę.
  2. Aeracija skatina žemės laisvumą.
  3. Gruntas dirvožemyje. Tada augalai padidins imunitetą ligoms. Pavasario pradžioje rekomenduojama naudoti azoto trąšas. Dabar parduodama trąša “Biopon” su padidinta geležies priežiūra, neleidžia auginti samanų ir tiekia žolę maistinėms medžiagoms.
  4. Neapjaukite vejos labai mažai.

Jei tiksliai supratote samanos augimo priežastis ir teisingai naudojate priemones, tada šias piktžoles galima išnaikinti per 2 savaites.

Vaizdo įrašas apie kovos sambą ant vejos