Pavasarį pasodinti sode kopūstų daug ir ji atsipirko – visi daigai gerai prigijo ir kopūstų brandinamas didelės ir tankus. Ir mes turime pakankamai, ir liko parduoti. Dabar norime pakartoti tą patį, bet su agurkais. Šios traškios daržovės mūsų kaime visada yra didelės paklausos, nes jos negimina visų. Pasakyk man, ar galiu auginti agurkus po kopūstų?

agurkai ir kopūstaiSėjomaina sode yra viena iš pagrindinių gero derliaus gavimo sąlygų. Be to, pasėlių pakaitinimas padeda išvengti visiško dirvožemio išeikvojimo, nes skirtingi augalai ir pašarai yra skirtingi. Pažymėti mažiausiai kopūstai: labiausiai vertinga dėl savo medžiagos yra kalio, atitinkamai, vietoje nuėmus kopūstai jo turinys yra gerokai sumažintas.

Ne mažiau svarbu yra ir tai, kad pašalinti kalio, kopūstų šaknų sistema, o ne užpildo žemę su kenksmingų medžiagų – Colinas. Svarbu žinoti, ką jūs galite auginti šioje svetainėje kitiems metams, nes kai kurie sodo augalai yra labai jautrūs jų poveikiui, o kiti yra visiškai normalūs.

Kas yra kopūstų agurkų pirmtakė?

Agurkai gali būti pasodinti ne tik po kopūstų, bet ir kaimynystėje su juo. Šios dvi kultūros puikiai papildo viena kitą. Netoliese yra sodinami, jie mažiau linkę susirgti, o kūdikiai lovose nėra tokie įprasti.

Kam dar yra kopūstai geras pirmtakas?lankas

Buvusios kopūstų lovos tinka sodinti daugumą augalų, tarp jų:

  • pomidorai;
  • baklažanai;
  • šakniavaisiai (morkos, runkeliai);
  • svogūnai ir česnakai.

Ar jūs galite dar kartą auginti kopūstus vienoje vietoje?

Be to, kad kopūstai trunka nuo dirvožemio maistinių medžiagų ir suteikia jai kenksmingų elementų, ji vis dar labai dažnai kenčia nuo kopūstų šaknų skristi ar kapustyanki. Nesvarbu, kaip tvarkoma sodinimas, kenkėjų lervos gali likti žemėje.

Žiemoja ten, kitą sezoną jie vėl puola augalus, todėl augaliniai kopūstai svetainėje daugiau nei dvejus metus iš eilės yra nepageidaujami. Jei kito pasirinkimo nėra, būtina užpildyti dirvožemio derlingumo praradimą įvedant mėšlą kasimo metu. Bet tai galite padaryti ne ilgiau kaip 3 metus iš eilės.

Kas negali būti auginami po kopūstų?rutabaga

Kad nebūtų sukelti ligų ir vabzdžių atakos bangą, naujoje sodo sezono lovos, o ne kopūstų nėra būtina, nes visi susiję ją auginti augalus (ridikėliai, ridikai, ropės, Karpiai).

Related  Gofruotas grožis Petunia Superbissima

Vaizdo įrašas apie bendrą kopūstų ir gėlių sodinimą