Įgytas šiandien rinkoje sodinamosios valgomos sausosios dujos. Mano anūkai tiesiog myli tokią uogienę, šviežią formą, džemus ir džemus. Pasakyk man, kaip rudenį auginti sausmedis?

Sausi drebėjimas yra šalčiui atsparus krūmas, kuris daugelį metų gali gyventi vienoje vietoje ir gausiai augti. Skiriasi uogų sausmedis ir dekoratyvinis. Norint gauti naudingą krūmą, patyrę sodininkai rekomenduoja sodinti sausmedį rudenį (rugsėjo – spalio pradžioje).

Paskirties vietos pasirinkimas

sausmedis sodinti

Tai vieta, sodinti sausmedis reikia pasiimti, kad laikui bėgant, iš krūmo patarimas yra gerai apšviesta, tačiau bazinė dalis buvo dalinio atspalvis. Ideali svetainė yra be projektų, kurių dirvožemis yra neutralus rūgštingumas.

Venkite vietovių, esančių šešėlio ir kalvos, su smėlio dirvožemiu.

Pasiruošimas iškrovimo duobei

iškrovimo duobė

Sodinimo duobę reikia paruošti kelias dienas prieš sodinamąją sausmedį. Jo skersmuo turėtų būti maždaug 40 cm, o gylis – nuo 25 iki 40 cm. Pridėti trąšų:

  • 10 kg humuso;
  • 200 g superfosfato;
  • 40 g kalio druskos.

Trąšos sumaišomos kartu su dirvožemiu su kastuvu ir duobės vandeniu. Jei reikia (jei dirvožemis yra molio), pridėkite daugiau sodo žemės, smėlio ir medžio pelenų. Tada sodinimo skylė uždengta iš viršaus ir paliekama 4 dienas.

Sodinimo medžiagos parinkimas

sausmedis

Natūralaus veršio reprodukcijai naudojami šakniagumbiai, ne vyresni kaip 2 metai. Per aukšti (daugiau nei 1,5 m) sodinukai negali išgyventi, tačiau mažas (mažiau nei 25 cm) taip pat geriau nevartoti, nes jie dar nėra išvystyti.

Saulėgrąžų sodinukų sodinimas

sėjinukai

Medaus džiūvimui davė gausų ir skanų derlių, augalų turėtų būti grupių (mažiausiai dviejų ar trijų augalų), pasirinkdami skirtingų veislių sodinukus. Taip yra dėl to, kad sausmedis yra savaime apvaisintas.

Prieš sodinimą sodinukai turi būti laikomi heteroauksino tirpale 24 valandas (50 g vaisto litrui vandens).

Paruoštą iškrovimo duobę auginti sodinukais, paskleisti šaknis ir suplakti aplink juos dirvą, kad nebūtų paliktų tuščių. Įpilkite krūmą ir dangą. Šaknų kaklo šiek tiek pagilintas -. Ne daugiau kaip 3 cm su grupės sodinti turėtų atlaikyti atstumas tarp maždaug vieno metro sodinukai ir 2,5 m tarp eilių pločio.

Related  Du gipsofilos auginimo būdai

Jaunų plantacijų priežiūra

jaunasis sausmedis krūmas

Pasibaigus pavasariui, pasodinti krūmai bus suapvalinti, kasti aplink dirvožemį už pusę krepės kultivatoriaus. Jaunas sausmedis padengtas humuso.
Natūralaus pieno priežiūra apima reguliarų laistymą karštoje sausoje vasarą – kasdien. Po laistymo žemę reikia atlaisvinti ir prireikus pjaunama.
Trąšas įvedamas tik nuo trečiųjų krūmo gyvenimo metų. Jauni sodinukai yra pakankamai maitinti pavasarį komposto (1 kibiras už krūmo), o rudenį pridėti pelenų į žemę (150 g). Siekiant užkirsti kelią ligoms ir kenkėjų žalai vasarą, krūmai gydomi specialiomis priemonėmis.
Kalbant apie genėjimo, per pirmuosius penkerius metus jaunajai sausmedžiui tai nereikia. Šiuo metu jo augimas yra lėtas. Pavasarį pakanka pašalinti sausas ir sergančias šakas.

Sausi drebėjimas: sodinimas ir priežiūra – video