Aš visada augu daigai pats. Aš turiu daug, todėl jūs turite sutaupyti akinius. Aš girdėjau, kad galite naudoti popierių. Pasakyk man, kaip pačiam laikraščiui sudaryti puodus sėjinukams?

Vasaris sunkvežimių ūkininkams ir gėlių augintojams yra karštų porų pradžia. Dabar yra tinkamas laikas pradėti tokį svarbų verslą kaip augantys sodinukai. Gavęs sėklų ir maistinių medžiagų substratą, kyla klausimas: kur jie sėja? Konteinerių pasirinkimas augančių daigų Vos didžiulis: Šis specialių dėklų bei durpių tablečių ir vienkartinių puodelių. Tačiau viskas reikalauja finansinių investicijų. Tuo atveju, mes turime gauti daug sodinukų, iš taupymo klausimas yra ne pats svarbiausias vaidmuo.

sėklos iš stiklo

Ir tada liaudies amatininkai ateina prie gelbėjimo su idėjomis apie improvizuotų priemonių naudojimą, pavyzdžiui, laikraščius. Popieriaus medžiaga galite gauti patogūs, praktiški ir pigūs akiniai, geras kiekvienuose namuose yra nereikalingas, brošiūros, katalogai ir tt viskas, ko reikia -. Senų laikraščių, šiek tiek laiko ir kantrybės. Taigi, kaip savo rankomis laikyti laikraščius sode?

Žingsnis po žingsnio instrukcijos puodo paruošimui

Visų pirma, laikraščiuose reikia sulankstyti (arba supjaustyti) tinkamo pločio juosteles, priklausomai nuo to, kiek ateityje bus puodelis. Norėdami tai padaryti, sudėkite lapą du kartus du kartus. Popieriaus sluoksnių kiekis puodelyje priklauso nuo popieriaus kokybės – kelis kartus reikia pakartoti ploną laikraštį.

laikraštis

Popieriaus puodeliai geriau nenaudoti spalvotų laikraščių ir blizgių žurnalų, nes jie išskiria dažų šlapias.

Be to, jums reikės bazės, kad taurė būtų formos. Šiems tikslams, galite naudoti stiklinį puodelį ar skardinę, bet iš plastikinių butelių, turėtų būti atsisakyta – tai elastingas ir vėjo popierius bus nepatogu.

Atlikite šiuos veiksmus:

  1. Ant pagrindo varžto popieriaus juosta nėra labai stora, taigi galite ją išimti. Iš vieno krašto palikite indentą į apačią.1 žingsnis
  2. Paspaudžiamas kairysis laikraščio kraštas, sudarantis puodelio apačią.2 žingsnis
  3. Nuimkite ruošinį nuo pagrindo. Stiklas yra paruoštas!3 žingsnis

Related  Pasakos sodinimo ir auginimo žemės riešutų

Kai kurie praktiniai patarimai popieriaus puodams surinkti

indas su akiniais

Norėdami išvengti taurės išsiskleidimo, galite naudoti dvi parinktis:

  • tuo metu, kai laikraštis yra suvynioti ant pagrindo, susieti jį su siūlu;
  • prieš pradedant ant vyniojimo popieriaus aplink bazę ritinio laikraštis juostelės apvadu nuo viršutinio krašto, o kai puodelis yra pasirengusi dislokuoti šiek tiek krašto vienos pusės ir įdėti jį skalaujama antrą pusę.

Popieriaus puodeliai nėra pakankamai stabilūs, todėl reikia pasirinkti tinkamą talpyklą (2/3 aukštesnę nei puodelių aukštį) ir juos sandariai pritvirtinti šalia vienas kito. Galite užsifiksuoti juos virviu po to, kai dirvožemis yra pilamas. Svarbu ne įpilti sodinukų į popieriaus puodus, kitaip jie bus greitai šlapios ir sugriauti.

Kai pasodinti sodinukus, sėjinukus galima lengvai išgauti iš stiklo, o tu gali augti ir su juo – sezono metu popierius sugebės suskaidyti į žemę.

Laikrodžiai iš laikraščio, pagaminti papier-mache būdu – video