paeir namuose“Pakhira” namuose yra gana paprasta, jei laikotės keleto rekomendacijų. Šis atogrąžų augalas kilęs iš pelkių Pietų ir Centrinės Amerikos vietų. Apima 24 tipus. Remiantis kai kuriomis ataskaitomis, augalas priklauso alavijų šeimai, bet pagal kitus šaltinius jis laikomas baobabų genetu. Dažnai pahiras vadinamas Gviana arba Malabar kastanais, nes jis panašus į įprastą kaštainių medį.

Pahiri rūšys patalpų auginimui

pahira aquatikaPopuliariausi gyvūnai, augantys namie, yra vandens pahiras, jis taip pat vadinamas vandens šaltiniu. Jo vaisiai yra valgomieji, gali būti naudojami kaip visuma, tačiau dažnai jie gamina miltus, kad būtų paruošiamas gėrimas, panašus į karštą šokoladą. Iš išorės šis augalas yra panašus į butelio medį, todėl jis dažnai naudojamas bonsai kultūroje.

Pagira auginimas namuose yra gana lėtas, o augalas pasiekia maksimalų 3 m aukštį, o išgaunamas tarp žievės ir medžio vanduo sukauptas. Natūralioje aplinkoje augalas gali pasiekti 20 m aukščio. Jos lapai yra odiniai, tamsiai žalios spalvos ir auga ant ilgo kirtimo. Jie gali matyti sklandų žalios spalvos karūną. Šios rūšies žydėjimo laikotarpis prasideda tik birželio mėnesį ir tęsiasi iki lapkričio mėn. Jei tinkamai pasirūpinsite, akvariumas pachira gali žydėti beveik visus metus. Pažymėtina, kad per šį laikotarpį jis nenukrypsta lapų, būdingų panašioms augalų rūšims.

Auginimo taisyklės

Pahiri priežiūros savybės yra gana paprasta, todėl augalas gali augti net pradedantiesiems. Tačiau jauni egzemplioriai įgyja būdingą išvaizdą ilgą laiką – ūglių formavimas, taip pat karpymas, trunka kelerius metus. Paprastai šakojimas prasideda tik tada, kai augalas pasiekia tam tikrą aukštį – mažiausiai 2 metrus. Sodinti galima naudoti dirvožemį su vidutiniu maistinių medžiagų kiekiu.

Jei pahira turi rudos lapų antgalius, tai gali reikšti, kad nėra pakankamai laistymo ar per sausą orą. Kai kuriais atvejais priežastis gali būti projektai.

Vieta ir apšvietimas

ryškiai išsklaidyta šviesa pahiraiGeriau namie augti vakarieniame ar rytiniame lange. Normaliam ritmui augantis augalas turi būti apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, ypač nuo 10 iki 17 val. Vasarą augalas, kaip ir visi atogrąžų atstovai, gerai toleruoja šviežią orą. Dėl to paviršius gali būti perkeltas į atvirą vietą be stiprių skersvėjų, kritulių ar tiesioginių saulės spindulių. Labai nerūpi, kad panirtų nuo šildytuvų.

“Pakhira” vandens gyvūnams namuose reikia šviesios ir išsisklaidžiusios šviesos. Jei nenurodysite tokių sąlygų, augalo stiebas pradės ruožas, dėl ko dekoratyvumas sumažės.

Laistymas ir drėgnumas

pahira darželyjePahira nori gausiai laistyti. Tačiau būtina užtikrinti, kad vanduo nepatektų į statinę. Galite naudoti šiltą vandenį su mažu tvirtumo lygiu. Laistymas atliekamas pagal puodo skersmenį. Pavasarį ir vasarą jis turėtų būti vidutiniškas. Labai svarbu palaukti, kol grunto viršutinis sluoksnis išdžiovins prieš persodinant. Rudenį augalas lengvai toleruoja drėgmės nebuvimą, tačiau reikėtų vengti pernelyg džiovinti dirvožemį. Jei pahir yra nepakankamai drėkinamas, yra pavojus, kad jo lapai pakabos ir, jei jis yra per drėgnas, augalas gali puvėti.

Related  Didysis gėlių karalystės atstovas yra mergelė

Kalbant apie oro drėgmę, šis indikatorius neturi ypatingo vaidmens šios rūšies auginime. Net vidutiniškai sausas oras neturės žalingo poveikio Malabar kastanui. Tačiau augalas pageidauja reguliariai purkšti. Jie turėtų būti atliekami bent 1-2 kartus per savaitę. Tam naudojamas tik minkštas vanduo. Kaip ir laistydami, svarbu stebėti, ar drėgmė nepatenka į cilindrą. Tai gali greitai paskatinti augalą.

Apipjaustymo taisyklės

Pahiros vaisiaiGavanos kaštainių ligos dažniausiai yra neraštingos priežiūros priežastys. Siekiant išvengti tokių pasekmių, svarbu nuolat rūpintis gamykla. Genėjimas atliekamas pavasarį, kai augalas geriausiai reaguoja į šią procedūrą. Viršutiniai filialai yra apdailinami, kurie yra didesni nei kiti, kurie tęsiasi iki viršaus. Vietose, kur buvo nušovė, augalas užaugo storesniu karūnu. Panaikinus medžių pavyzdį, pachiras dažnai bando apvalią formą, panašią į kamuoliuką. Genėjimas suteikia dekoratyvinį išvaizdą. Specializuotose parduotuvėse kartais būna atvejų, kai yra tarpinių stiebų. Namuose taip pat galite pasiekti šį rezultatą, tačiau tam reikia specialių įgūdžių ir patirties.

Reprodukcijos ypatumai

pahira žydėjimasJei norite sėkmingai auginti atogrąžų augalų, tokių kaip pahira, daugiausia iš sėklų bus paprasčiausias variantas. Geriausias būdas augalui yra tokiu būdu rekonstruoti tinkamai dirvožemio temperatūrai iki 30 laipsnių. Reikėtų pažymėti, kad pasenusios sėklos nėra tinkamos, nes ilgai laikomos, jos praranda daigumą. Jaunas sėklos yra pageidaujamos. Jie yra pasėti į įprastą mišinį. Stipriai apibarstyta jų dirvožemiu nėra verta. Pakanka šiek tiek pabarstyti sėklomis minkštu vandeniu, tada padengti stiklu, taip pat galite naudoti plastikinį maišelį. Ne mažiau kaip tris savaites, sodinukai turėtų būti nuolat tikrinami, vėdinami ir purškiami vandeniu. Tinkamai pasirūpinta ūgliais pasirodo gana greitai.

Dar viena populiari ir efektyvi alternatyva pahir reprodukcijai su auginimu. Norėdami tai padaryti, auginiai su kulka yra supjaustyti iš augalo. Padarykite tai geriausiai vasaros pabaigoje, kad sumažintumėte žalą.

Tada jie turi būti sudėti į drėgną mišinį, susidedantį iš smėlio ir durpių, taip pat kaip ir sėklų reprodukcijai. Labai svarbu laikytis tinkamo drėgmės ir šilumos režimo. Per porą mėnesių auga jaunas medis.

Related  Priežiūra namuose dėl neįprastos brugmansiya

Vaizdo įrašas apie patį namuose