šiurkšti alokazijaTarp patalpų augalų, medicinos rūšys, kurios yra ne tik gražios, bet ir turi gydomųjų savybių, yra dažnos. Gydomosios alokazijos savybės ilgą laiką buvo naudojamos Kinijos liaudies medicinoje. Plačiai paplitęs narkotikų vartojimas vietose, kuriose augalai auga gamtoje. Tačiau nuodingos gyvsidabrio ir cianido medžiagos, esančios augalų sultyse, turi būti atsargios ir tikslios dozės. Iš vidaus alopecijos tik didelės šaknys turi ryškius gydomųjų savybių.

Alokazijos liaudies vaistas

Alokkazija didelėReikia pažymėti, kad alokakijos savybės iki šiol nebuvo pakankamai ištirtos, tradicinėje medicinoje jos nenaudojamos. Kiti alokakijos pavadinimai yra švyturys, arma, ormanas. Narkotikų vartojimas iš augalų be tinkamų žinių yra pavojingas gyvybei. Todėl informacija apie augalų teikiamą naudą pateikiama ne rekomendacijoms naudoti, o kaip gamtos didingumo ir galimybių įrodymą.

Gydomosios savybės augalui gali būti naudojamos tiksliai dozuojant gydytojo nurodymu ir pasikonsultavus su gydomuoju gydytoju. Išorinės priemonės taikomos tik po bandymo ant odos. Alokazijos dozę gydymui parenka gydytojas atskirai.

Taikymas tepalui iš rupios šaknies alokozijosNaudodamiesi Kinijos gydytojų, kurie labiausiai įrodė narkotikų vartojimą iš alokazijos, žinių mes pasikliaujame jų patirtimi:

 1. Iš lapų preparatai yra paruošiami dantų skausmui pašalinti, tuberkuliozės ir pneumonijos gydymui.
 2. Alokaziya krupnokornevaya naudojamas artrito gydymui, degeneracinės disko ligos, podagra, hemorojus.
 3. Augaliniai eteriniai aliejai naudojami kaip antimikrobiniai preparatai. Jie naudojami stafilokokams, streptokokams, žarnyno infekcijoms, kovojant su gripo virusais.
 4. Naudojant alokazijos infuzijas, niežulys pašalinamas iš kraujo čiuliančių vabzdžių įkandimų. Šis narkotikas yra priešnuodis gyvatės įkandimams.
 5. Padedant išorinei įtakai, odos išsiveržimai išnyksta ir išgydomi, podagra, hemorojus, išnyksta spurga.
 6. Alokazija gydo namuose esančią atmosferą, būtent ten. Sakoma, kad keletas vienagijuokių ir violetinių augalų gali pakeisti net pikto asmens, gyvenančio šioje atmosferoje, charakterį.

Šios ypatybės yra žinomos ir naudojamos gyventojų tose vietose, kuriose augalas yra laukinės gamtos gyventojas. Iš tų patekimų, kurie įsitvirtino namuose, gydymui naudojamas tik aklavietė. Augalas vadinamas taip, nes nuosavybė praranda ketvirtą lapą, kai pasirodo jaunas. Medicininiais tikslais naudokite tik šį truputį gelsvą lapą su ilga rankena, kuri naudojama maisto produktų gamybai. Vienas tokio lapo, kurio dydis yra žmogaus delnas, yra pakankamas, kad pagamintų 0,5 litrus vaistinės tinktūros.

alokazija, šiurkštus darželyjeŠiandienos savybės yra būdingos augalui:

 • biologinis stimuliatorius, dalyvaujantis audinių remonto procese;
 • imunomoduljator, didina atsparumą onkologinėms ligoms;
 • priešuždegiminis vaistas, skirtas sąnarių taisymui;
 • anestezijos poveikis nervų galūnėms.

Besąlyginis alokazijos apribojimas gydymui yra amžius, ne jaunesnis kaip 15 metų.

Vaistų formos alokasezei gydyti

Alokazijos tinkas su rupiu šakniuNorėdami gauti potions naudoja apatinį augalo lapelį, kuris pradeda mirti. Jis nukirtas kartu su ąselėmis prie pagrindo.

Vaistų paruošimas reikalauja ypatingos atsargos. Netgi mikroskopinė sultys, nukritusi ant gleivinės, sulėtina kančias. Galimi nudegimai ant odos. Todėl turėtumėte dirbti su apsauginiais drabužiais ir akiniais.

Alokacijos tinktūros alkoholiui yra pagamintos iš šlifuojant lapus ir čiuriukus porceliano stupoje. Iš anksto lapą supjaustyti plastikiniu peiliu ir plastikine tara. Kiek kašitų bus pagaminta, kiek degtinės. Suspensija tvyro 3 savaites. Ši alkoholio alokozijos tinktūra naudojama išoriniam trinimui su sąnarių skausmu ir odos ligomis. Vidiniam naudojimui kursas yra pasirinktas atskirai, o vaistas skiriamas gydytojo kontrole.

Tinktūros yra pagamintos iš lapų plokštės ir petiole augalųTaip pat gaminamas tepalas, kurį sudaro kiautai, trina ir tinktūros, ir riebalų pagrindu santykiu 2 dalių kevalų ir 3 dalių kiaulinių taukų, petrolatumo ir panašių produktų. Laikykite tepalą šaldytuve. Alkoholis spirito tinktūroje, palyginus su riebalų baze 1: 4, taip pat gali būti naudojamas paviršiui.

Alokazijos aliejus pagamintas šalčiu ekstrahuojant iš lapo lapelį į alyvą ar kitą aliejų. Tokiu būdu ant vieno popieriaus lapo yra imtasi 100 g aliejaus, procesas vyksta tamsioje vietoje 3 savaites, tada išspausti likusią pluoštinės medžiagos ir nafta buvo naudojamas 3 mėnesius. Taikyti išoriškai.

Iš alokazijos yra paruošti vandens padėkliukaiVandenyse naudojamos nuosėdos ant vandens yra naudojamos, tačiau svorį reikia įpilti po 24 valandų, po dienos, kai pasilieka gydomųjų savybių. Visos paruošimo atliekos yra šalta ir šilta. Virimas ar naudojimas kietame verdančiame vandenyje sunaikins sudėtingą sudėtį.

Gauti preparatai naudojami:

 • kaulų ir sąnarių ligos;
 • problemų su oda, bet koks dermatitas;
 • su venų išsiplėtimu ir tromboflebitu;
 • gerybiniai ir piktybiniai navikai;
 • tuberkuliozė;
 • skrandžio opa.

Nors šios lėšos naudojamos liaudies medicinoje. Augalininkystės tyrimai vykdomi intensyviai, medicininis poveikis yra patvirtintas, tačiau oficialios medicinos farmakopėjoje alokazija neįtraukta.

Alokazijos priešvėžiniai vaistiniai savybės

Vėžio ląstelėsRusijoje vyko ir vyksta moksliniai tyrimai, skirti išoriniam alokazijos tinkavimui ar jo pagrindu pagamintam tepalui gydyti. Rezultatai yra teigiami. Buriatija žolininkė Badmajevas taip pat patvirtina teigiamą tinktūros medicininį poveikį.

2012 m. Kinijoje buvo tirta tuberkuliozės karcinomos alokazijos priešgaisrinė terapija, kur galutinai nustatyta, kad šaknies alokazija žudo vėžines ląsteles kepenyse. Oficiali medicina pripažino, kad šis vaistas yra ypač naudingas kepenų vėžio gydymui.

Alokazijos naudojimas gydymui yra būtinas tik prižiūrint gydytojamsVaistas yra skiriamas griežtai prižiūrint gydytojams. Užtenka pasakyti, gydymas prasideda lašo tinktūros, praskiesto vandeniu šaukštas ir didėja kiekvieną dieną tik vieną lašą, o tada sumažėja ta pačia tvarka. Dviejų mėnesių kursas gali būti kartojamas tik po ilgų pertraukų. Schemą sukūrė ir naudojo gydytojas L. Kim.

Alokazijos iš vėžio paruošimas naudojamas griežtai prižiūrint gydytojams, o dozės viršijimas yra nepriimtinas. Taikant tinktūrą reikia atsižvelgti į jo sudėtingą poveikį visiems organams.

Vaistų vartojimas nuo alokazijos skrandžio opa

Alokazija, indėnų2011 m. Krišna buvo tiriama Indijos alokazija, kurioje patvirtinta jo teigiama įtaka virškinamojo trakto. Išnykęs viduriavimas, kompozicija atskleidė antiprozines savybes, ty ligų sukėlėjų sunaikinimą. Tinko vartojimas sumažina skausmą skrandžio srityje, esant opinėms ligoms. Tačiau tyrimai nebuvo dokumentuojami. Medicininių tyrimų metu alokazijos gydymas skrandžio opalige dar nebuvo patvirtintas. Gydytojai gydytojai naudoja tinktūrą. Tiems, kurie turi maras remisija, tradicinių praktikų patariama praleisti pavasarį ir rudenį Alokaziya Skrandžio opoms gydyti. Tačiau gydytojai patariama pasikonsultuoti su gydytoju prieš tinktūrą. Bet jei yra širdies liga, tada nuo alokazijos reikia atsisakyti.

Gydytojo paskirta dozė ne tik padės sustiprinti šią ligą, bet ir alokazija bei vėžys, bus profilaktinė. Norint gauti kompoziciją, vieną šaukštą smulkintos alokacijos masės reikia sumaišyti su medaus stikline ir degtinės buteliu. Sukratykite, kol medus ištirps, ir stovėkite tamsioje vietoje 10 dienų. Prieš vartojimą suplakite. Valgykite 3 kartus per parą pusę valandos prieš valgį šaukštui. Po 2 savaičių pakartokite visus tą pačią proporciją. Aprašyta porcijos paruošimas vienam kursui.

Tradicinė medicina nėra panacėja. Tik kartu su specialistais, kurie turi aktyvų preparatą, vaistažiedžiai gali švelniai veikti žaliąją vaistinę. Tačiau jie nežino, apie susijusių ligų, neatsižvelgdama į kurį negali pareikšti naudą ir žalą sveikatai. Todėl bendras gydymas bus teisingas ir veiksmingas.

Alokazijos tepalas artritui – video