Gausu girnijų žydėjimoPelargonijos ar pelargonija kambarys yra mylimas visame pasaulyje lanksčiai nekaprizny nuotaika ir ryškumą žydi. Tačiau kartu su bendrąja krūmo forma dažniau vertikaliai kraštovaizdžio, dekoravimo vazos ir kabinti puodus naudoja Hang-DOWNING pelargonijų – pelargonijoms ar skydliaukės ar plyuschelistnaya.

“Pelargonium peltatum” išvaizda pasižymi ne tik gebėjimu susidaryti elegantišką, bet ir pakankamai stiprią srautą iki metro ilgio. Šio tipo kambario geranumo būdingas bruožas yra tankus penkiasdešimties net žalios arba rausvos spalvos lapai.

Dekoratyvinės žalumynų ampelės geranijaLapų ašaruose aukšti skilteliai suformuojami ant stiebų antgalių, turinčių sodrus žievynus. Gėlės gali būti skirtingos formos, nuo paprasto žvaigždės iki fiksuotojo ar rožinio spalvos ir įvairių spalvų. Gėlių augintojų turimos veislės yra monochromatinės ir bicolour corollas, kurių skersmuo yra nuo 1,5 iki 4 cm.

Geranium ampelio auginimo sąlygos namuose

Ampelnye forma plyuschelistnoy pelargonija gerai jaustis ant ryškiai apšviestose vietose, kur augalai negaus projektus ar šaltas vėjas. Jei vasara turėtų padaryti pelargonijoms po atviru dangumi, į pavasarį augalai geriau Harden pamažu įprato gatvės priežiūros ir vis išgabenimas į balkoną ar terasą.

Grūdinti bandiniai gali toleruoti didelį temperatūros kritimą. Bet jei termometro stulpelis nukris žemiau nulio, negalima išvengti ūglių ar kitų sunkių sužalojimų.

Kadangi ampelės geranijos gamtoje yra kalnuotų regionų augalai, dažnai jie yra nepakeliami į dirvožemio sudėtį. Tai geriau, jei:

 • kambariniai augintiniai yra pasodinti į derlingą substratą, pridedant nedidelį molio kiekį;
 • puodo apačioje yra galingas drenažo sluoksnis.

Ampelic geraniumas nori vidutinio laistymoKalbant apie ampelą, geraniumą, kultūra yra reguliariai, bet vidutiniškai laistoma. Pernelyg didelis dirvožemio drėgmės pagal sodrus žalumynai augalai kritimo grasina dirvožemio aeracija, šaknų puvinio ir mirties Pelargonium.

Vasaros ampulių geranijų priežiūra namuose

Savaitinis kompleksinių trąšų naudojimas suteiks sultingą žydėjimąAktyviojo augimo laikotarpiu, kuris tęsiasi nuo kovo iki rugpjūčio pabaigos, “ampal” kambario geranijos versija reikalinga reguliariai padažu.

Related  Saulės gėlė jūsų gėlių lova – helianthus

Esant nuolatinei priežiūrai, geriamasis ampelas namuose gerai reaguoja į savaitinį kompleksinio trąšų panaudojimą.

Kaip maitinti geraniją, kad jis žydi ilgai ir gausiai visą sezoną? Jei Pelargonium pavasarį, siekiant geresnio augimo, galima duoti priemonių, kuriose yra daug azoto, geriau jį apriboti iš antrojo arba trečiojo viršutinio padažu. Priešingu atveju gėlių augintojas žavisi dideliais tankiais lapais visą sezoną, bet žydėjimas bus labai silpnas, o pumpurų nematys.

Kai augalas auga, kai šaknys yra visiškai nusodintos, augalai persodinami.

Ampeliškas geranija bet kuriame amžiuje be nuostolių perkelia šią procedūrą, svarbiausia yra ne pasirinkti tokius pajėgumus daug daugiau nei ankstesnio konteinerio. Nors šaknys nesiskleidžia visoje savo pločio, pelargoniumas negeria savininko ryškių gėlių kepsnių.

Tsveto ampelnaya geranija prasideda tik tada, kai šaknys paima visą puodąŠiltuoju metų laiku ampelių geranijų priežiūra susideda iš:

 • iš laistymo, atliekamas džiovinant viršutinį sluoksnį;
 • nuo tręšimo, kartu su augalui sudrėkintu dirvožemiu;
 • nuo privalomos genėjimo ir pririšimo ūglių.

Kaip žvirgždėti geraniją, kad augalas nenusileidžia karūnos viduryje, o apatiniai ūgliai formuoja gražius kaskadas? Pavasario ir ypač rudens krūmo rūšyse yra pakankamai gilus karūnos apdaila. Tai leidžia jums suteikti krūmynui kompaktišką formą ir pasiekti puikus žydi artimiausiu sezonu.

Ampelio geraniumo patrauklumas yra ne tik žiedynuose, bet ir ilgų “tekančių” ūglių. Todėl nupjauti tik eksponuotos arba išdžiūvusios stiebelius, o likusieji bando švelniai sudegti.

Šis metodas sukelia:

 • šakojasi dėl miegančių pumpurų pabudimo;
 • daugiau žiedynų formavimosi naujiems stiebams.

Ampelio geraminas yra supjaustytas ir supjaustytasDėl šios priežasties karūnos viršuje nėra “plikų”, o žydėjimas plinta visame augale, paverčiant ryškiu spalvotu kamuoliuku.

Priežiūra ampelų geraniams žiemą

Dėl ampeliškų geranijų žiemojimo reikalaujama:

 • kieta vieta, kurioje temperatūra palaikoma 5-12 ° C temperatūroje;
 • išsklaidytas, bet gana ryškus apšvietimas;
 • retas laistymas, kuris neturi įtakos lapams ir ūgliai.

Related  Namų statybai ir priežiūrai taikomos amorfozės

Baltas ampelas geranijasJei augalai kenčia nuo trūkstamos šviesos, pavasarį jie formos silpnų, stiebo, susmulkintų šviesių lapų masę. Drėgmės perteklius, kai žiemą rūpinasi ampelų geraniumi, yra tikra šaknies kaklo ir periferinių šaknų skilimo priežastys.

Be stebėjimo temperatūros ir drėgmės režimu, suteikiant šviesą, plakantys pelargoniai turi pašalinti senus lapus. Padarykite tai geriau žirklėmis, kad nepažeistumėte inkstų lapų ašaruose.

Geranijos auginimas iš sėklų

Norėdami padauginti mėgstamos veislės amerikietiško heraniumo galima sėklų pagalba arba vegetatyviai, auginamos auginamos. Pirmasis metodas reikalauja daug darbo, tačiau jis yra būtinas, jei kyla naujų hibridų arba trūksta reikiamų auginių.

Sėklų sėjosGeriavio kultivavimas iš sėklų gali būti atliekamas nuo gruodžio iki paskutinių balandžio dienų. Tiesa, žiemos metu jūs negalėsite be specializuotų sodinukų apšvietimo:

 1. Sėklos 3-5 mm įterpiamos į durpių, smėlio, sodo dirvožemio ir sfagnumo mišinį.
 2. Talpykla su drėgnu pagrindu dedama į mažą šiltnamį arba po plėvele, kurioje išlaikoma pastovi temperatūra, oro ir dirvožemio drėgmė.
 3. Gerai apšviečiant ir 22-24 ° C temperatūroje, sėklos sunaikina po 7-10 dienų.
 4. Po 3 savaičių auginami augalai.

Procesas stimuliuoja sodinukų augimą, ir nuo tos dienos jie yra apsunkinti dekoratyvinių augalų komplekso agentu. Ir kai keletas tikrų lapų išvaizdos, jauni ampeli geraniumai yra pasodinti ant savo puodai.

Ampelio geranijos paplitimas iš augalų

Pjaustyti ampelą Gauti sveikus, visiškai perduodančius motininių augalų ampelių geranijų ženklus, gali būti naudojami auginiai. Vasaros pabaigoje jos išpjaunamos iš suaugusių krūmų, kai baigiamas masinis žydėjimas, o pelargoniumas yra apdailintas. Jei žalieji augintiniai davė gerą, stiprų žiemos augimą, tada pavasario auginiai gali būti lengvai įsišakniję.

Tačiau svarbu prisiminti, kad skirtingai nuo zoninio pelargonio, eglės veislės geriausiai neveikia vandenyje. Jie lengvai pūti, todėl durpių, smėlio ir nedidelio humuso kiekio dirvožemyje reikalaujama šakniavaisių auginių.

Related  Morkų sultys yra naudingos sveikatai, bet gali pakenkti

Jauni augalai7-12 cm ilgio sodinukai su keliais savo lapais:

 • 2 – 6 valandas, sausas oras;
 • apdoroti gruntiniu medžiu arba aktyvuota anglimi;
 • pasodinti nedideliu atstumu viena nuo kitos išilgai konteinerio ar puodo krašto.

Norėdami sukurti jaunus ampelus Geranium, šiltnamio efektą sukeliančių sąlygų nereikia. Jie išsiverčia savo šaknis maždaug tris savaites po pjovimo iš motinos krūmo.

Po to, kai susidaro keli lapai, atliekama spraga, skatinanti šaką. Su gera priežiūra pakabinti-Downing pelargonijų žydi namuose po pirmosios žiemos, o tada jau daugelį metų džiugina žalių lapų ir sodrus kepurės žiedynai savininkas.

Vaizdo įrašas apie gražius ampelų geraniumus