výsledkom aplikácie hnojiva gumiAko viete, získanie vysokých výnosov lôžok, ktoré musíte oplodniť. Najlepšie hnojivo je prírodné organické, ktoré zahŕňa kompost a hnoj. Ale nie vždy k dispozícii. V tomto prípade môže pomôcť hnojivo Gumi, ktoré má jedinečné zloženie dvoch zložiek – minerálne tuky a huminové kyseliny. Účinné látky v tomto domácom produkte sú vybrané tak, že rastliny počas vegetatívneho obdobia dostanú všetko potrebné pre rýchly rast a hojné plodenie s ním. Záhradník však môže byť istý, že obsah nebezpečných dusičnanov v zelenine a ovocí nebude nikdy prekročený.

Zloženie hnojiva Gumi

hnojivoHuminové kyseliny, ktoré sú súčasťou hnojiva Gumi, sú základom humusu – úrodnej vrstvy pôdy. Sú v obrovských množstvách v rozpadajúcej sa organickej hmoty. Humáty sú vysokomolekulárne zlúčeniny s vysokou biologickou aktivitou. V skutočnosti sú to prírodné stimulanty. Vedci už dávno dokázali, že aplikácia hnojiva Gumi je schopná:

  • zvýšenie klíčenia semien;
  • posilniť rast rastlín;
  • výrazne zvýšiť výnos každej plodiny;
  • zvyšujú svoju odolnosť voči najčastejším ochoreniam;
  • zvýšenie odolnosti voči nízkym teplotám, čím sa predlžuje vegetačná sezóna.

Na dosiahnutie väčšieho účinku sa do hnojiva Gumi pridá minerálne zložky – dusík, fosfor a draslík.

Výsledný organo-minerálny vrchný obväz má vyvážené zloženie, ktoré umožňuje jeho použitie počas vegetačného obdobia – od klíčenia semien a zberu listov až po kompostové hromady.

Pozrime sa podrobnejšie, ako najúčinnejšie naniesť hnojivo Gumi Kuznetsov.

Forma prípravy a spôsoby použitia

guma hnojivoPre jednoduché používanie je k dispozícii niekoľko odrôd tohto výrobku.

Gumi-20 Universal sa aplikujú na všetky plodiny rýchlosťou 0,5 litra na sto a sto hmotností počas zavlažovania. Použite 1-2 krát za sezónu. Aj v roztoku hnojív sa hľuzy výsadbových zemiakov namočia.suché hnojivo gumi

Gumi-20M bohatý. Zelenina, bobule, byliny obsahujú 2% dusíka a fosforu, 3% draslíka, 11 stopových prvkov vo ľahko stráviteľnej forme a fytosporín-M. Gumi je vhodný pre skleníky a otvorené terény. Pravidelné postrekovanie im umožňuje poskytnúť rastlinám všetky potrebné živiny a chrániť ich pred najčastejšími hubovými chorobami.

Pri postreku sa aktívne zložky hnojiva nedostanú do pôdy a nespôsobujú rast buriny.

Pri postreku sa prípravok 40-krát zriedi vodou. Pri podávaní koreňov je 1 čajová lyžička chovaná v 1,5 litroch vody.dávkovanie hnojív

Related  Minerálne hnojivá

Gumi-20M bohatý dom obsahuje minimálne množstvo minerálnych zložiek, pretože je špeciálne vytvorený pre kvety v kvetináči. Na prevenciu ochorenia sa k prípravku pridalo približne 1% fytosporínu.

Gumi-30 Universal sa vyrába vo forme pasty. Je vhodné riediť vodou na opakované postrekovanie a napájanie všetkých plodín. Na prípravu pracovného roztoku vezmite 0,5 g pasty na 1 liter vody.

hnojivo hnojivoKompozícia Gumi-Omi. Hnojivo obsahuje veľa dusíka a je skvelé na urýchlenie dozrievania kompostu. Vyrába sa v pomere 0,5: 100 a impregnuje kompostovou hmotou.

gumi ome cibuľa cesnakGumi Omi Cibuľa-cesnak špeciálne navrhnuté pre tieto dve plodiny. Nasycuje korene všetkým potrebným a chráni ich pred chorobami.

hnojivo gumi KuznetsovaGumi-20 Cornesil Kuznetsova úplne pozostáva z prírodných humínových kyselín a kvapalných organických látok. Stimuluje rast koreňov, znižuje stres sadeníc počas transplantácie.

limetová gumaGumi vápna s bórom. Má minimálne množstvo minerálnych látok a používa sa ako mäkký prírodný Gumi deoxidátor.

Spôsoby použitia hnojiva Gumi

gumi cornisilNávod na použitie Gumi hnojivo poskytuje niekoľko možností na použitie lieku:

  • Namáčavé semená (hľuzy zemiakov) alebo zavlažovacie lôžka so semenami, ktoré už boli zasiate;
  • zavlažovanie a postrekovanie sadeníc pred a po výsadbe v skleníku alebo na lôžku;
  • koreňové a listové hnojenie záhradných plodín;
  • Spracovanie kompostu na zrýchlenie dozrievania.

použitie gumy na sadeniceTak Gumi hnojivo je ideálny pre všetky druhy hnojenie všetkých plodín, a črepníkové kvety počas celého vegetačného obdobia. Liečivo poskytuje všetky rastliny pre rýchly rast a posilniť korene, svieže a bohaté kvitnutie plodov, chráni proti ochoreniu a prispieva k rýchlemu rozkladu rastlinných zvyškov, ktoré tvoria bohatý zrelý organickej hmoty na použitie v nasledujúcom roku.

Kŕmenie uhoriek a baklažánu – video