Ruská žltáVýhody egrešov je veľa napísané vo vedeckej literatúre, ale jeho vlastnosti a kvality, z nejakého dôvodu, len v posledných desiatich rokoch, začal hovoriť, ako akési otvorenie.

Egreše je nepostrádateľným zdrojom vitamínu C, sa dokonale zobrazí telo rádionuklidov, navrátenie plnej tráviaceho procesu, blahodarne pôsobí na črevnú peristaltiku, a to nie všetky výhody tejto sladkej a kyslé plody.

Preto takmer každý druh domácej pozemku dnes nájdete mnoho druhov egreše. Ale často to isté, moderné záhradkári-záhradníci radšej dávajú vysoko výnosné druhy egreše.

Veľa záhradníkov je už oboznámená s touto strednou vekovou skupinou egreše, ako je ruská žltá, atraktívna so zlatými zrelými a veľmi chutnými bobuľami.

Angreštáľ Ruská žltá je ovocný ker, ktorý sa odhaduje na základe najväčšieho počtu pozitívnych recenzií.

Detail o egreše Ruská žltá

Angreštáľ Ruská žltá chovaná chovateľmi VNII Záhradníctvo je. Michurina I.V. metóda klonovania s použitím biologického materiálu niekoľkých druhov ovocných kríkov, najmä Careles, Stamm, Oregon, Curry.

Ruská žltá je prispôsobená na pestovanie v severozápadnom a uralskom regióne Ruska. To však neznamená, že v teplejších klimatických podmienkach nie je prijímaná alebo má slabú plodnosť.

Popis rôznych egrešov Ruská žltá:

 • najmä kríky – sredneroslye, rozľahlé, tvorenou korunového ker stredne silné, mladé výhonky stupeň silná, svetlo zelenej farby, netvorí dospievania ker, trvalé konáre majú svetlohnedú farbu, dochádza k miernemu prítomnosť jednotlivých tŕne strednej dĺžky, ktoré sú umiestnené v koreňovej zemný puzdra oblasti;
 • zeleň – zelená stredná veľkosť s mierne lesklým voskovým povlakom, nevytvára bohatstvo kríkov;
 • kvetenstvo – svetlé, stredné; tvoria vynikajúci vaječník vďaka seba-opeľovaniu;
 • Ruská žltáplody – bobule veľkej veľkosti, oválne alebo hruškovité, majú tmavo žltú (zlatú) farbu s voskovitým odlivom; sladko-šťavnatá s šťavnatou buničinou, často používaná na výrobu džemov, džemov, želé;
 • ukazovateľ výnosu – zo štyroch kilogramov z jedného kefa; to nie je preliatie ovocia;
 • stupeň odolnosti voči chorobám – stredné, odolné voči choroboplodnosti;
 • odolnosť voči prírodným a klimatickým podmienkam – je určená na pestovanie v zónach s premenlivými náročnými klimatickými podmienkami, zimné tvrdé.

Hlavnými výhodami egreše ruských žlté odrody majú vysoký výnos, studený tolerancie, plody vynikajúcej kvality, ktoré majú dlhú skladovaciu vlastnosti čerstvého.

Hlavnými nevýhodami sú šírenie kríkov, ktoré vyžadujú neustále podväzkové vetvy alebo konštrukciu špeciálnych držiakov konárov, najmä počas plodov.

Správne pristátie

Odroda ruská žltá poskytuje vynikajúcu úrodu počas desiatich až sedemnástich rokov po výsadbe. Vynikajúce ovocie, ak plantáže zasadil niekoľko jeho kríkov. Miluje slnečný terén, nemôže tolerovať prebytok vlhkosti, ale zároveň potrebuje konštantné zalievanie.

Vzdialenosť medzi kríky egrešov by mala byť asi dva alebo tri metre, s ohľadom na patula dlhý (pol až dva metre) a pružný oblúkový prúdiacej vetvy.

Výsadba ruských žltých angreštanov je viditeľná na jeseň – pred začiatkom chladného počasia – koncom septembra – začiatkom októbra a na jar – až kým kvitnú púčiky.

V jesennom období je výsadba sadeníc prijateľná a na jar v lete obyvatelia používajú metódu výsadby pomocou horizontálnych vrstiev.
slipy

Postupné vysádzanie sadeníc:

 • kopanie hĺbky otvorov od štyridsať do sedemdesiat centimetrov;
 • zavedenie organických hnojív zmiešaných s rašelinou a vrchnou úrodnou pôdou, ktoré sa odoberajú pri kopaní jám;
 • umiestnenie sadenice do jamy s prehĺbením koreňa začínajúceho na päť až sedem centimetroch pod predchádzajúcim rastom rastliny;
 • Kořenové rozšírenie;
 • zaspávanie pôdy koreňového systému na úroveň horizontu Zeme;
 • zhutňovanie a zalievanie pôdy;
 • kropenie pôdy rašelinou zmiešanou s rašelinou.

Správna starostlivosť

Náchylný k vysokým výnosom Bush egrešov odhaľuje jej potenciálny rodiť iba v prípade, že trvalá starostlivosť o ne, čo znamená včasné odstránenie buriny v korunách kroví, koreňové hilling zóna potreby zavlažovania, kontrolu chorôb (bokalchataya hrdza antrokoz) a škodcom (vošky, spider roztočov ).

Ako pestovať egreše – video