Zemiaky v taškách v prímestskej oblastiOgorodniki vždy prudký čas. Sneh nebude mať čas klesať, ako prichádza pristátie. Existuje mnoho spôsobov, ako urýchliť zber. Zelenina je vysadená v skleníkoch, na horúcich hrebeňoch. Ale so zemiakmi nie je ľahké. Ak chcete, aby bola rastlina v zahriatej zemi, reflexné ranné mrazy môžu obrátiť mladého Bush na čierne slamky, ktoré vytekajú zo zeme za jednu hodinu. Preto sa zemiaky vysádzajú s očakávaním stabilného tepla v čase vzniku. Môžete sledovať video o tom, ako sadiť zemiaky na zber dobrej úrody.

Dali sme do tašky, ktoré sme zhromaždili v júli

Takže bol nový spôsob, ako urýchliť. Čo potrebujete na zemiaky? Teplé, vlhké zeminy, slnečné svetlo a absencia negatívnej teploty vzduchu, keď listy vychádzajú zo zeme. Tu sú podmienky s dobrým ľahkým zložením pôdy, ktoré musíte vytvoriť, aby ste získali:

  • zemiaky v krajine na nevhodných miestach na pestovanie;
  • Ako zvedavosť na balkóne alebo lodžiu;
  • na získanie veľmi rannej plodiny.

Pestovanie zemiakov v taškeZvážte, ako rastú zemiaky vo vrecku. Príprava humusu striedavo so starými hnedými pilinami. Zloženie musí nevyhnutne pridať drevený popol a superfosfát. Na jednom humusu zemiaky nebudú škrobové. Ďalej je potrebné mať na pamäti, že pôda v vreciach lete schne veľmi rýchlo, takže kvapkovej závlahy je organizovaná, a sáčok sa umiestni na panvici alebo zakopať trochu do zeme.

Pestujeme plodiny na balkóne

Zemiaky na balkóneV marci by sa zemiaky mali na klíčiť. Je lepšie, ak sú veľmi skoré odrody, Ukum alebo Jarl. Klíčky by mali byť rozptýlené. Mierne ju treba rozprašovať z rozprašovača, aby ste sa nemratili, nestratili vlhkosť. O mesiac neskôr v apríli budú zemiaky pripravené na pestovanie.

Vložte vrecko do palety, keď ste v miestnosti. Je to možné na tmavom mieste. Nalejte vrstvu pripravenej zmesi, zvlhčite a rozotrite tri zemiaky na výprask. Potom to necháme klíčiť a ako sa vyzerajú sadenice, stúpne na 10 cm, položme medzi listy ešte dve zemiaky a na vrchu nalejeme mokrý kompost. Nechajte výsadbu v teple, tma nezasahuje do vývoja koreňov. Všetky klíčky vyšli a vyliezli 10 cm, teraz by sa taška mala vytiahnuť na svetlé miesto.

Kontrola vlhkosti musí byť konštantná.

Včasné zhromažďovanie hojnej úrodyPráve teraz, v štádiu klíčenia a rozmnožovania, je položená budúca plodina, objavujú sa malé uzliny. Teraz zostáva len sledovať teplotu vzduchu a pôdy, znova naliať vrstvu zeminy vo všeobecnosti bola 40-50 centimetrov a čakať na zber. Rastlinné odrody rastú rýchlo. Ak je všetko vykonané správne z piatich zemiakov, môže sa zozbierať vedro. Bude to organická plodina.

Related  Ako udržať chryzantémy vo váze – "druhý život" pre kvety počas niekoľkých minút

Recenzia: Ďakujeme za tip! Mám dva balkóny a na tento recept som zdvihol 5 sáčkov. Všetko sa ukázalo. A vybral som zemiaky z potravín z vrecka, zvyšok sa nalial. Cheboksary. Margarita.

Pestujeme zemiaky vo vreciach na otvorenom teréne

Zemiaková posteľV globálnej sieti je veľa praktických tipov. Napríklad video o tom, ako sadiť zemiaky v vreciach na tesnom neupravenom mieste. Jeden nehovorí o tom, ako udržať vaky vysušujúce. Tento typ materiálu, vody a vzduchu prúdi, čo komplikuje podporu mikroklímy. Vaky sú navzájom pevne pripevnené, na jeseň budú zanedbané z vlhkosti a zemiaky budú musieť byť vybrúsené zo zeme. A ak monitorujete vlhkosť, získavame negatívny výsledok výnosu. Prebytočná vlhkosť bude podporovať rast zelenej hmoty na úkor zberu.

Podmienky sú rôzne, možno že vrecia nie sú tak cenné, ako ich zachovať, ale na smetisku môžete získať dobrú úrodu čistých hľúz.

Spôsob získavania skorého jarného zberu na voľnom priestranstve

Kombinovaný spôsob pestovaniaPripravte kompostu, ktorý obsahuje polovicu humusu dobytka, hnedý piliny, popolček, a zmes je potrebné oživiť pridanie EM-1 Príprava Bajkal. Po ošetrení mikroorganizmami držte pôdu 2 týždne v teple. Raz, v bežných plastových vriec hodiť hrsti zmesi pripravenej a dať na zemiakoch, pokryť zhora s cieľom získať polovicu obalu a dať na klíčenie v skleníku alebo zásuviek v miestnosti.

Postupne, ako zemiaky budú klíčiť, naliať viac pôdy, a tak bola zachovaná, kým sa pôda prehreje a Bush nebude rásť až 20 cm na výšku na stojane. V tejto dobe bude krajina teplá, na povrchu na šesť stupňov. Potrebujeme uvoľniť drážku s vidly, umiestniť oslobodené kríky do radu. Mierne zatvorte rastliny vo voľnej mokrej zemi a vyhoďte hornú horúcu vrstvu z uličky. Zemiaky sú vysadené a súčasne nudné.

Potom potiahnite oblúky a zakryte pristátie od jasného slnka a nočných mrazov po agril alebo iný netkaný materiál. Keď susedia začnú pestovať svoje zemiaky, už budete mať plnú úrody. Recenzie o pestovaní zemiakov v taškách tak nadšené.

Recenzia: Doplnil som spôsob pestovania zemiakov so sadenicami. Posteľ sa však vysadila v starých senoch a zo slamy z hovädzieho dobytka. Riadky na každej strane pokryté, na vrchole prigrebla. Kustik sa zahrial lepšie a sklizeň na začiatku júla bola rovnaká ako v septembri. Ulan-Ude. Dorzhieva.

Related  Aké choroby prebiehajú naše obľúbené melóny?

Experimentujte a dobrá úroda pre vás!

Kontrola zberu zemiakov v taške – video