pozinkované postele vo vilePre väčšinu ľudí je chata miesto odpočinku od ruchu mesta. Aby bolo možné správne naplánovať pozemok a urobiť všetko harmonické, mnoho záhradníkov používa pozinkované postele. Takéto návrhy sú určené na pestovanie zeleniny, koreňov, kvetov. S pomocou takýchto postelí je ľahké urobiť nejaké miesto dobre upravené a moderné.

Web, ktorý sa chce tešiť

pozinkované postele v dizajne krajinyVšetkým, ktorí chcú krásne vybaviť územie krajiny, budú dobrým pomocníkom postele z pozinkovanej ocele. Líšia sa vo výške, šírke a dĺžke. Vďaka rôznym rozmerom je jednoduché vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje požiadavkám.

Pozinkované rastlinné postele nemajú ostré hrany, čo im umožňuje bezpečné používanie.

Hlavné výhody kovových postelí:

  • bohatý a skorý zber;
  • trvanlivosť;
  • jednoduchá inštalácia;
  • spoľahlivosť.

Vo vyšších konštrukciách sa pôda zahrieva rýchlejšie, čo priaznivo ovplyvňuje vývoj rastlín.

vysoké pozinkované posteleGalvanizované záhradné postele nevyžadujú špeciálnu starostlivosť. Sú schopní slúžiť 15 rokov bez toho, aby stratili svoju príťažlivosť.

Inštalácia takýchto konštrukcií nespôsobí problémy aj pre začiatočníkov. Existuje niekoľko spôsobov montáže, všetky závisia od typu konštrukcie. Pri inštalácii niektorých typov sa používajú skrutky a skrutky. Najjednoduchšie v zostave je takzvaný francúzsky dizajn. Všetky jeho prvky jednoducho kliknite spolu.

Kovové lôžka, pozinkované a s polymérnym povlakom, nehrdzavia a nedeformujú sa pri náhlych zmenách teploty. Nemusia byť skryté v stodole na zimu alebo pokryté silnými mrazmi. Dôležitou výhodou výrobku je, že ak je to potrebné, toto lôžko sa môže ľahko presunúť na iné miesto.

Polymerné lôžka sú najlepším riešením pre dobrú zber

pozinkované lôžka s polymérnym povlakomKovové konštrukcie sú v porovnaní s drevom odolné voči negatívnemu prostrediu. Dosky z kovu s polymérnym povlakom sa nevzťahujú na vplyv vlhkosti. Ich povrch nevyvíja huby, roztoče, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvniť vývoj plodín.

Povlak pre polymérové ​​lôžka môže byť od:

  1. Polyester. Charakteristickým znakom je vynikajúca odolnosť voči vysokým teplotám vzduchu. Tento typ materiálu sa nerozhorí na slnku a nedeformuje sa počas celej doby prevádzky. Je schopný slúžiť 30 rokov.
  2. Polyuretán. Materiál má dobrú odolnosť voči ultrafialovému žiareniu. Polyuretánový náter nie je náchylný na chemikálie. Pri správnom používaní sa bude páčiť od 30 do 50 rokov. Je to materiál šetrný k životnému prostrediu. Tento povlak je vyrobený z polyvinylfluoridu a akrylu. Jeho vlastnosť je dobrá odolnosť voči vode a vysokým teplotám.

viacfarebné postelePolymerové lôžka sú schopné poskytnúť miestu atraktívny dekoratívny vzhľad. Na predaj sú takéto návrhy prezentované v širokej farebnej palete. Ich hodnota závisí predovšetkým od veľkosti. Najpopulárnejšie sú postele s výškou 16 až 36 cm a šírkou 50-65 cm.

Hlavné typy pozinkovaných postelí

viacvrstvové pozinkované posteleKvôli rôznym rozmerom kovových konštrukcií je možné vytvoriť moderný dizajn lokality, ktorý bude zdôrazňovať individualitu majiteľa. Galvanizované lôžka sú vynikajúcou možnosťou pre stavbu viacúrovňovej konštrukcie.

pozinkované postele rôznych rozmerovVýška lôžok je rozdelená na:

  1. Nízka. Toto je pohľad na rozpočet. Výška takýchto lôžok je do 14 cm a hrúbka stien je 1,2 mm. Navážte konštrukcie s hmotnosťou približne 8 kg.
  2. Štandardné. Ich výška je do 20 cm a hrúbka je 2,5 mm. Tieto lôžka tohto typu sú vyrobené z dĺžky od 50 do 200 cm. Hmotnosť výrobku je približne 16 kg.
  3. Vysoká. Toto je najdrahší druh. Oceniť takú schopnosť lôžok dobre zahriať pôdu. Vďaka tomu sa sadenice môžu vysadiť skôr. Výška takýchto konštrukcií je 36 cm, hrúbka bočných častí je približne 2,5 mm. Hmotnosť postelí sa pohybuje do 30 kg.

Pri realizácii stavby musia byť regály umiestnené striktne v rohoch lôžka.

Stavať podobný výrobok s vlastnými rukami nebude ťažké. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je označiť sprisahanie. Potom, v rohoch, pochovať ju na bar. Časť nad úrovňou bude výška sukne.

Horné a spodné fixné rámy z dosiek. K výslednej drevenej konštrukcii pripevnite pozinkované plechy.

Na ich rezanie by ste mali používať elektrické nožnice. Ručný nástroj by mal byť veľmi presný.rezanie pozinkovaných plechov

Odizolujte kovové pásy samoreznými skrutkami.pripevnite listy k rámu

Namiesto polymérového povlaku môžete použiť práškovú farbu, ktorá dokonale ochráni štruktúru.postele pozinkované v zmontovanom stave

Galvanizované postele sú veľmi pohodlné a praktické. Nákupom ich môžete niekedy zjednodušiť prácu v záhrade, zmeniť miesto a urobiť ho modernejšou.

Montáž pozinkovaných postelí – video