čierne ríbezleNa každom záhrade spája čierne ríbezle. Z jeho plodov sú veľmi chutné kompoty, džemy a džemy. Chovatelia zbierali nové plodiny odrôd ryže, ktoré sú odolné voči hubovým chorobám a majú plody vážiace až 8 gramov. Pozrime sa na niektoré z nich.

Článok v téme: zlatý ríbezle – výsadba a starostlivosť!

Druh pokladu

Riadenie ríbezlí dozrieva rovnomerne av raných obdobiach má bohatú sladkú a kyslou chuťou. Kôra ovocia je tenká. Pri zbere bobule nie je poškodená. Rozmanitosť pokladov – bobule, bobule dosahujú hmotnosť 2,5 gr. Bush je stredne veľký, zimovzdorný, odolný voči rôznym plesňovým ochoreniam a nie je poškodený roztočom obličiek. Cnosť rozmanitosti je sebestačnosť.

Variety Sybil

Bobule tejto triedy môžu vážiť až 5 gr. Odroda patrí do stredne zrejúceho, bobule dozrievajú rovnomerne. Chuť z nich je sladká, kyselina sa takmer necíti. Rozmanitosť, ako Treasure – stredne veľká, samopohlcená a zimovzdorná, netrpí plesňou.

Stupeň Exotic

Rozmanitosť – výnosy, odolné voči vírusovým a plesňovým ochoreniam, takmer neovplyvnené škodcami. Bush je veľmi vysoký, približne 1,8 m vysoký a priemer 1 m. Hustota je stredná. Kartáče odrody Exotica sú silné a husto hobľované s bobuľami, 10-12 kusov na jednej kefke. Bobule veľkosti veľkého čerešňa, zhromaždené v klastroch, pripomínajúce hrozno. Plody dozrievajú o niečo neskôr, než je pokladka odrody Treasure, ale ich hmotnosť je od 4,5 do 5 gramov. Chuť bobúľ sa nemôže nazývať zvykom pre čierne ríbezle – v nej nie je absolútne žiadna kyselina, mäso je veľmi husté a má mierne nápadnú medovú chuť. Rozmanitosť Exotic – odolná voči mrazu.

Variety Dachnitsa

Bobule v perličke dosahujú hmotnosť 2,2 g. V dobre osvetlených oblastiach slnka, bobule produkujú viac pigmentu a stávajú nasýtené modro-čierna farba. Ich hmotnosť môže dosiahnuť 4 gramy. Koža ovocia je sladká. Kríky potrebujú krížové opeľovanie, takže dedinčania sú vysadené vedľa iných odrôd ryže. Z jedného závodu môžete zhromaždiť až 1,5 kôstkov bobúľ.

Related  Kami menanam rumah-rumah Aglaonem bervariasi: keunikan tumbuhan tanaman

Rozmanitosť jadier

Najväčším čiernym ryžcom je Yadryonaya. Jej bobule môžu vážiť až 8 gramov, hoci samotný Bush je stredný až veľký a kompaktný. Plody sú v tvare sliviek s hustou mäsovou dužinou. Koža je hustá. Ak rastlinu položíte do perličiek, kôra bude mať trochu ostrosť. Yadryonaya je ryža z neskorých zrelostí, kefy sú hojne zakryté bobuľami.