dekoratyviniai krūmai vidutiniam diržuiEstetiškai uždarykite probleminę teritoriją svetainėje, gražią gyvatvorę arba padalinti svetainę į atskirą zoną, padėsianti dekoratyviniams krūmams, kurių būdinga žiemos atsparumui. Pagrindinis uždavinys yra teisingai pasirinkti ir sudaryti tarpusavyje skirtingų rūšių ir veislių krūmus. Centrinės Rusijos gyventojai turi atsižvelgti į regiono klimatą. Augaluose pasodinami augalai su dekoratyvine lapija, atsparūs šalčiui gražiai žydintys, daugiamečiai, aukšti ir trumpi.

Ornamentally lapuočių rūšių krūmai

Norėdami sodinti šį augalų tipą svetainėje, pasirinkite saulėtas vietas. Žiemą krūmai turi prieglobstį. Atkreipkite dėmesį į:

 1. Japoniškasis klevas su dideliais raižyti lapais, kuris rudenį džiugina tamsiai žaliuoju lapija.
 2. Nemalonus barberio skleidimas. Vaikų darželiuose yra didžiulis barberių veislių Tunbergo pasirinkimas. Jie skiriasi ne tik lapų spalva, bet ir krūmų formos. Nepakankamas krūmas puikiai derinamas su bet kokia kita rūšimi.
 3. “Aralia” papuošia bet kokią svetainę ir nustebins svečius dideliais lapais.
 4. Gervuogių ir kalnų akmenų yra lengva rūpintis, jie auga greitai ir yra malonus subtilus žydėjimo.
 5. Lengvai išsilyginęs viburnum gerai derina augalus su žalios arba raudonos lapijos.
 6. Derenas ar svidina turi neįprastą lapų spalvą ir daugiaspalvius ūglius. Pirmenybė teikiama baltam sodui.

Atsparūs šalčiui žydintys krūmai

Tik keletas žydinčių krūmų rūšių tinka sodams Vidurinės Rusijos zonoje:

 1. Alyva bus žydėti pavasarį bet kur jūsų svetainėje. Tinka beveik visoms veislėms.
 2. Japonijos spiraea gražiai pasiskirsto filiale su baltos ar švelnios rožinės gėlių kekėmis. Tai puikiai reaguoja į genėjimo.
 3. Rododendrai yra daugybė rūšių ir veislių. Geriausias pasirinkimas – tai lapuočių veislės su geru žiemos atsparumo indeksu. Iš miškingų augalų, geriausias pasirinkimas bus hibridinis Suomijos Mikkio pasirinkimas.
 4. Japonijos kukurūzai patraukia dėmesį spalvos forma ir idealiai tinka sukurti gyvatvores.
 5. Jasmine yra unikalus gėlių su subtilus aromatas. Tai nepretenzingas ir labai populiarus tarp vasaros gyventojų.
 6. “Heather” išsiskiria ištisine forma, kuri puikiai tinka kurti “rockeries”.
 7. Šlapimo pūslė yra nepaprastai rūpestinga ir yra tokia pat dekoratyvi. Kalinolistny bubbleplodnik nori ryškių vietų. Gali augti šešėlyje, tačiau lapai gali prarasti savo dekoratyvumą.

Yra daug sodo sodo krūmų, todėl jų pasirinkimas yra sunkus. Pasiklausykite savo jausmų, pasirinkdami tą ar kitą augalą. Tu pats atpažinsi savo krūmą. Būtinai raskite jį priemiesčio vietovėje.