užkandžių pyragasNebent nustebinkite jų svečių šeimininkės: neįprasti pyragaičiai, užjūrio patiekalai ar paslaptingos salotos. Tačiau originalus užkandis, pagamintas iš pyrago principo, atrodo kaip japoniškas suši. Puikus derinys raudonų, žalių ir baltų atspalvių taip pat stebina. Norėdami paruošti šias delikatesas, jums reikės labai mažai laiko ir produktų.

Neįprasta kepimas

Recepte naudokite sausainių tešlą. Galite dažyti žalią su petražolėmis ar špinatais. Makaronai pagaminti pagal šį modelį:

  • Žiurkėkite žalią peiliu (pageidautina tik palieka, be šakų);
  • nutraukti jį maišytuve;
  • pridėti atskirus trynius (4 vnt.);
  • grietine (70 g) bet kurio riebumo kiekio;
  • energingai maišoma.

Perpilkite 120 g miltų ir supilkite 5 gramus kepimo miltelių. Po to, nuimkite iki stabilios 4 baltymo baltymo būsenos. Proceso pradžioje įpilkite druskos, o šiek tiek vėliau – cukraus. Dabar jūs turite sujungti miltus ir žalios pasta. Sumaišytas baltymų masė dalijamas į gautą mišinį (2-3 šaukštai). Tai turi būti kruopščiai sugadinta. Judėjimas turi būti iš viršaus į apačią.

Prieslai yra specifinis skonis. Todėl tie, kurie to netoleruoja, gali naudoti špinatų lapus. Augalas suteikia turtingą atspalvį ir nekeičia patiekalo skonio.

Kepkite tešlą 180 ° C temperatūrai rekomenduojamiems užkandžiams. Po 15-20 minučių jis bus paruoštas. Šiuo tikslu kepimo dydis 25×30 cm arba 30×40 cm. Pelėsių apačioje reikia pritemdyti kepimo popieriumi.

Grand Finalas

Iš krosnies išimamos biskvito pyragai. Naudokite atitikmenį patikrinti pasirengimą, jis neturėtų būti lipnus. Kai šiek tiek atvėsus, jis išimamas iš kepimo skardos ir popierius pašalinamas. Kitas etapas yra pjaustymas. Padarykite tolygų kraštą ir padalykite drobę į dvi lygias dalis. Dabar yra kepimo laikas, taip pat dekoracijos:

  • 300 g sūrio varškės;
  • supjaustyti daug žalumos, sumaišyti;
  • Sūdyta lašiša supjaustoma ilgomis pelekomis.

Sūris patiekite tik vieną dalį sausainių pyrago. Virš jo įdėti antrą ir šiek tiek paspaudus. Naudodami specialų įrankį padalinkite “tortą” į porcijas. Kiekvienas iš jų yra puoštas žuvies gabalėliais. Galite įdėti tūrinę rožę, žiedą, deimantą ar žvaigždutę.

Siekiant užtikrinti, kad gabalai būtų tolygūs, dantų krapštukai įstrigo pjovimo linijose. Pjovimo lenta naudojama kaip valdovas.

Kai ant stalo atsiras skanus užkandis, svečiai bus sumišę. Japonijos virtuvės gerbėjai iš karto įvertins šeimininkės darbus. Likusi dalis laukia delikateso, bet tada jie negalės jų atsikratyti. Vaikai mėgsta neįprastą žalią pyrago spalvą, tačiau skonis jų dar labiau nustebins.

Related  Savitarnos kultivatorius