savarankiškai pagamintas plokščias pjoviklisPlosdorozy ir kiti dirvos atsipalaidavimo įrankiai parduodami sodo parduotuvėse. Šios priemonės reikalingos kiekvienam sodininkui. Kateris skirtas sunkiųjų dirvožemių ir eilių atlaisvinimui. Sniego plokštumos pjaustytuvo peilį sudaro du sujungtos lankelės. Šio įrankio rankenos ilgis yra nuo 30 iki 50 cm. Dėl pjovimo įrankio, jūs galite lengvai atsilaisvinti dirvą, nepažeisdami augalų šaknų. Plokščio pjovimo krašto aprėptis yra nuo 40 cm, bet kartais reikia sodo įrankio su mažesniu perdirbimo pločiu. Tai gali būti padaryta rankomis iš improvizuotos medžiagos. Tokio įrankio kraštas gali būti sustiprintas, jis taip pat tinka dirbti sunkiaisiais dirvožemiais.

Medžiagos, skirtos savaiminio plokščių pjovimo mašinų gamybai

Norint pagaminti namo įrankį, kuris veiktų pagal plokščių pjūvių principą, jums reikės metalo profilio, kurio ilgis ne mažesnis kaip 50 cm. Didžiausias profilio ilgis turėtų būti 75 cm.

Siekiant pašalinti piktžoles ir ne tik atsverti dirvą, reikia ištiesinti šoninius kraštus 20-22 cm atstumu nuo metalo profilio pradžios. Gamybai reikia plaktuko ir kieto darbo paviršiaus. Keli judesiai turi išlyginti profilio kraštus, kad būtų galima pailginti profilio viršutinę plokštumą. Supilkite ketvirčio ilgio. Tokiu būdu yra pagaminta iš namų įrankio. Toliau nuo metalo profilio suformuokite lanką su plaktuku. Tada siaurasis kilpos galas turi būti suvynioti su elektrine juosta, kad suformuotų rankeną. Savarankiškų plokščių gabalų ašmenys puikiai atpalauja smėlio dirvožemį.

Jei pritvirtinsite medinės ar metalinės rankenos ant obliavimo paviršiaus, nereikės sulenkti.

Dėl siauros ašmenos sodo įrankis nepažeidžia kultivuojamų augalų šaknų ir leidžia atsipalaiduoti arti krūmų ir dekoratyvinių gėlių šaknų. Kad savarankiškas plokščias pjoviklis būtų gilus dirvožemio atsparumas, metalo profilis turi būti pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir turi būti ne mažesnis kaip 3 cm pločio plotis.