difenbachija interjereAukštas augalas su dideliais ir gražiais lapais tvirtai įsikuria ne tik biurų patalpose, bet ir privačiuose namuose. Nuostabi Dieffenbachia galėtų atgaivinti nenusakomas kambarys, pridedant ryškios atspalvį IT ir priėmimo naują liesti laukinių sode. Tačiau auga puošnus krūmas, augalas reikės pateikti tinkamas sąlygas ir teisę rūpintis juo, nes kitaip vietoj gražus kamienas su dideliais blizgančiais lapais geriausiu atveju gali gauti plikas klijuoti su lapuočių sijos viršuje.

Kokie yra sunkumai, su kuriais susiduria gėlių augintojai, norintys atskirti savo kolekciją? Dažniausiai tokie reiškiniai kaip:

 • apatinių lapų kritimas;
 • lapų patarimų džiūvimas;
 • spalvos praradimas;
 • nauji lapai auga maži;
 • Bagažinė tampa minkšta ir vangiai.

Kodėl lapai nukrenta?

Esant kambario sąlygoms, daugumoje diffenbahia, apatinė lapų dalis išnyksta ir sumažėja. Tai yra normalu, jei jis pasireiškia pamažu. Jei lapai pradeda pernelyg greitai nukristi, priežastis gali būti:

 1. Drėgmės stygius (laistymas nuo atvejo iki atvejo). Problemos sprendimas: nustatyti laistymo režimą ir neleisti žemei visiškai išdžiūti.
 2. Mažas puodas. Problemos sprendimas: skubiai persodinkite gėlę į erdvesnį puodą.

Žiemą apatiniai lapai vis tiek gali pasidaryti geltonai ir suvynioti nuo juodraščių ir šalčio.

Kodėl lapų patarimai drėkinami?

Sveiki dienenbachijos lapai turi būti vienodos spalvos, be šlapių ir sausų dėmių. Lapuočių plokštelės galų džiūvimas gali reikšti gėlių būklės pažeidimus, būtent:

 • temperatūros kritimas;
 • mažas drėgnumas;
 • projektas;
 • dirvožemio šlapinimasis;
 • netinkamas purškimas.

Siekiant išvengti tokio reiškinio turėtų užtikrinti augalų patogų pastovioje temperatūroje (ne mažesnis nei 17 laipsnių Celsijaus), privalo padaryti puodą drenažo sluoksnį ir reguliariai apipurkšti lapus (Dienos!), Ir jie yra periodiškai plaunami ar valomi.

Lapų ryškumo praradimo priežastis ir jų šlifavimas

Kai ryškiai žalios spalvos lapai pradeda degti, nuriedėti ir prarasti ryškumą, tai rodo:

 1. Šviesos trūkumas ar jo perteklius – reikia daugiau pakeisti (ar mažiau) apšviestą vietą.
 2. Maistui trūksta valgyti difenbachiją su kalio fosforo trąšomis.
 3. Alyvos dirvožemyje esantis perteklius – tam tikru metu neįtraukite azoto turinčių preparatų.

Tuo atveju, kai jauni lapai tampa spalvos, be to, jie auga mažai, žmogus turi padidėjusį dirvožemio rūgštingumą. Jūs turite pakeisti substratą į naują.

Kodėl kamienas praranda turgorą?

Sveika Dieffenbachia kamieninių kietas ir tvirtai stovi vertikaliai. Bet jei šalta kambaryje, be to, taip pat rauginto dirvą, stiebas tampa ryškus ir minkštas, ir pradeda pūti, o pati gėlė linksta į vieną pusę.

Pradiniame etape, vis tiek galite tik sumažinti pažeistų dalių, bet kai pralaimėjimas ėmėsi plataus masto, geriau nukirpti galiuką ir pasodinti jį mesti visa kita.

Ką galite tikėtis auginant difenbachiją ir kaip išvengti to?

Related  Padarykite derlingą mišinį, naudodami durpius