aviečių uogosAtlyginama avietė yra augalas, kuris sodina du kartus per metus – vasarą ir rudenį. Taip yra dėl savo vystymosi ypatumų. Rusijos pietiniuose regionuose jūs galite gauti du augalus iš remonto aviečių. Antrojo derliaus uogos tampa brandžios iki šalčio, o gausiai sodinamos krūmo.

Vidurio Rusijos dalyje šaltis prasideda daug anksčiau. Dėl ankstyvo šalčio, uogoms trūksta laiko brandinti rudenį, todėl neįmanoma išauginti remonto aviečių įprastu būdu, nes antras pasėlis pasirodo esąs menkas. Galite gauti gerą antrą pasėlių tik šiltnamių sąlygomis. Todėl avietė auginama kaip metinis augalas. Šiuo atveju avietės yra daug gausiau, o uogos gali nokti prieš šalnų.

Pažvelkime į įprastų aviečių ir aviečių vaisių derliaus ciklą.

Kaip auga paprastosios avietės?

Pavasarį žydi praėjusių metų ūgliai. Vasarą šalia jų auga nauji radikalūs ūgliai, o praėjusių metų filialas pradeda vaisius. Iš karto po vaisiaus pabaigos pageidautina iškirsti senus ūglius, nes jie paima maistines medžiagas. Rudenį kasmetiniai ūgliai išstumia lapus, o sulčių srautas sustoja. Pavasarį žydi praėjusių metų ūgliai …

Norėdami, kad avietės žiemos per naktį, ji turi būti padengta sniego.

Aviečių aviečių auginimas

Pavasarį alyvuogių plunksna žieduoja taip pat, kaip ir įprastą avietę, vasarą ji išleidžia jaunus ūglius. Tada senasis filialas pradeda duoti vaisių. Pirmasis derlius brandina greitai, taigi iki vasaros pabaigos senas šūvis turi būti iškirtas, kad jauniems ūgliai turėtų laiko subręsti ir pradėti vaisius. Prieš užšalimo pradžią jauni ūgliai sugeba gauti visą derlių, bet ne visi kiaušidės gali subręsti dėl šalto oro atsiradimo. Jauni ūgliai pašalina lapus, tačiau jie palieka išdžiovintą kiaušialąstę, kuri yra būdinga aviečių aviečių savybei. Taigi aviečių žiemos miegas vyksta iki kito pavasario. Tokiu būdu pomidorų regionuose Rusijoje auginamos aviečių augalai, iš kurių gaunami du augalai.

Vidurinėje Rusijos zonoje, kurioje yra aviečių plekšnė, galima derliaus nuimti tik iš jaunų metinių ūglių derliaus. Rudenį avietės visiškai supjaustomos.

Iškirpkite avietes po šaknimis, nes kenkėjai gali užmušti kenkėjus.

Kitas pavasaris avietos duos jaunesnius augalus, kurie tręštų gausiau, nes augalas per pastaruosius sezonus sukaupė daug maistinių medžiagų. Derlius bus brandinamas rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje.

Kiekvienais metais dirvožemį reikia tręšti ekologiškai, nes avietės reikalauja daug maistinių medžiagų.