vaiko dirbimo kultivatoriusKultivatorius susideda iš 120 cm talpos benzininio variklio3, oro filtras, degalų įpurškimo sistema, reduktorius ir darbinis velenas, ant kurių montuojami malūnai ar kiti purkštukai. Kai kurie gamintojai tiekia kultivatorių kartu su papildomais priedais: plūgą ar bulvių kasyklą. Reikia rūpintis visa šia įranga, kitaip kultivatorius greitai sugaišta.

Pažvelkime į kultivatoriaus įtaisą modelio MTD T-380 B 700 pavyzdžiu.

Kultivatoriaus išdėstymas

Tai Harrow įrengtas benzininis variklis BS 700 serija OHV nuo firma «BriggsStratton» tūrio 163 cm3. Variklio sukimo momentas per diržo pavarą perduodamas grandinės reduktoriui. Grandinės pavara perduoda sukimo momentą į darbinę veleno, į kurią remiasi pjovimo 8 iš 30,5 cm skersmens. Plotis, kultivatoriaus yra 81 cm. Horizontalaus katerių poziciją reguliuojama rankiniu būdu. Apdorojus 30 hektarų plotą, malimo pjovimo diską reikia pjaunant.

Prieš pradedant kultivatorių, reikia patikrinti variklio alyvos lygį. Tai galima padaryti atsukant specialios angos kištuką, esantį kultivatoriaus korpuso šone. Jei alyva pradeda lašėti iš variklio, tai reiškia, kad jo lygis yra pakankamas. Kadangi kultivatoriaus variklis yra keturių taktų, nereikia pridėti benzino prie alyvos.

Patikrinus alyvos lygį, variklį reikia užpilti. Kultivatorius pripilamas A-92 tipo benzinu. Variklyje yra grubus kuro filtras, kuris neleidžia užkimšti karbiuratoriaus purkštukų. Tada turite patikrinti diržo pavaros būklę. Po kasti kas 20-30 akrų žemės, reikalingų ištaisyti diržą susiejimas pavarų dėžės ir variklio kultivatorius. Dėl vibracijos jie gali pasislinkti, tada variklis perkaus ir pats reduktorius gali sugesti.

Taip pat reikia kasmet valyti kultivatoriaus išmetimo vamzdį. Po ilgų darbų ji yra užsikimšusi šiluma. Dėl traukos sumažėjimo degimo produktai kaupiasi variklyje, ir jis sugenda.

Kas 5 metai, išardyti variklio kultivatorius ir pakeisti kuro filtrą, ir kibirkštinio kištukai. Siekiant išplėsti žvakės gyvenimą turėtų būti pašalinti iš savo aukštos įtampos laidų, kai kasti daugiau. Aukštos įtampos laidas keičiamas kas 10 metų. Taip pat kiekvienais metais reikia sutepti variklio pavarą.

Related  Mokyti tinkamai rinkti grybus, neprarandant gamtos