barberio Tounberg MariaPastaraisiais metais tapo madinga naudoti dekoravimo sklypų įvairių tipų dekoratyviniai krūmai. Vienas iš šių augalų yra Tunbergos raugerškis, būtent jo keista rūšis. Su spalvų lapų įvairovė, galite sukurti visą kompoziciją, derinant veislės yra ne tik skirtingų spalvų Lamina, bet pakaitomis mažai augančių rūšių, kurių aukščio. Tarp pastarųjų yra ramunė Marie, kuri yra plačiai naudojama gyvatvorių kūrimui.

Ką atrodo barbererija Maria?

Suaugusiųjų krūmas margas Marija yra pajėgi pasiekti 1,5 m aukštį, o maksimalus plotis – 1 m Berberis auga plataus stulpelyje su stipriomis ilgomis ūglių forma yra nukreiptas vertikaliai ir forma labai tankus karūną ..

Marija yra ideali tvoros formavimo – tai praktiškai neįmanoma gauti per stora aukšta siena, ypač kai iš šakų ilgų ir aštrių erškėčių buvimas.

Jaunojo krūmo šakos rožinės spalvos su švelniu oranžiniu atspalviu, o amžius, kai ūgliai tamsėja. Lapinės plokštės yra apvalios, šiek tiek pailgos pabaigoje.

Veislės ypatybė – tai galimybė keisti lapų spalvą:

  • pavasario-vasaros laikotarpiu jie turi gražią geltoną spalvą, panašią į auksą, su rausva briauna per kraštus;
  • Rudens pradžioje geltona lapija pasikeičia į oranžinę spalvą, o rožinė siena tampa raudona.

Gegužės mėn. Thunberg Marijos raugeryje pasirodys keistos formos geltonos gėlės, panašios į mažus kamuoliukus. Viršutinės žiedlapių švelniai rausvos spalvos, o žiedynai yra susieti su 2-3 vienetais. Spalio mėn. Jau galima surinkti pirmąjį gana didelių, blizgiai raudonų uogų derlių. Vaisiai ilgą laiką gali likti ant šakų, nesudarę prie žemės.

Sodinimo ir priežiūros ypatumai

Raugintų sodinukų sodinimas gali būti tiek pavasarį, tiek rudenį. Geresnė vieta yra saulėtoje aikštelės pusėje, toli nuo požeminio vandens. Krūmas gali augti beveik bet dirvožemyje, tačiau ji yra geriausiai išplėtota ant derlingos žemės, todėl prastas dirvožemis yra rekomenduojama, kad ekologiški.

Kai kriauklės Marija į pietus nusileidžia, lapai gali prarasti ryškią spalvą.

Storas, stiprus šaknų sistema krūmo toleruoja transplantacijos, su gera išlikimo raugerškio reprodukcijai. Jei pageidaujate, galite suteikti krūmams tam tikrą formą, nes ji taip pat puikiai reaguoja į kirpimą.

Ši veislė yra labai atspari nepalankioms oro sąlygoms.

Barberio Tounberg Maria charakteristikos – video