jautienos pupelėsAnkščiau augaluose yra daug baltymų. Pievagrybiai, kaip vadinami avienos žirniai, gerai išlaiko drėgmę. Net karštu oru lapai ir stiebai bus šlapi. Norėdami auginti viščiukas priemiesčio zonoje, būtina laikytis bendrų rekomendacijų dėl augančių ankštinių augalų, taip pat sudaryti palankias sąlygas auginti viščiukus.

Kas yra avys ir kur auga?

Higiena yra augalų pudelis. Dėl jaunų vaisių formos jis vadinamas avienos žirniais. Jaunųjų avių sėklos yra panašios į avių galvijas. Kai jauniklių žirnis visiškai nokyla, jo grūdeliai tampa geltoni ir tampa apvalūs. Skirtingai nuo reguliariai auginamų žirnių, ankštinių pupelių pupelės yra labai mažos. Kiekviename ankštyje yra tik dvi sėklos. Viename stiebe avys gali turėti iki 50 ankštų. Iš vieno augalo gali būti surinkta iki 100 sėklų. Rugpjūčio mėn. Jis renkamas kartu su augalo stiebais. Tada ankštys rankomis išsiplėstos iš stiebų. Sėklos valomos ir išdžiovinamos saugoti. Pavasarį avys auginamos atvirame lauke.

Gamtoje arabų žirneliai auga Arabijos pusiasalio ir Artimųjų Rytų šalyse. Nykštukose yra daug augalinių baltymų. Jei avinžirniai yra termiškai apdorojami, susidaro fermentai, kurie padeda virškinti. Riešutas aktyviai naudojamas valgant žydų, egiptiečių ir turkų virtuvės patiekalus. Garsiausios avinžirnių žirnių patiekalas yra hummusas. “Hummus” yra žirnių pasta, paruošta prieskonių ir zirch grūdų.

Namų ir kitų ankštinių daržovių patiekalai padidina dujų gamybą. Siekiant išvengti virškinimo traškuje, reikia įdėti krapų, kalendrų ir pankolių.

Nulupti viščiukus

Pievos, kaip ir kiti ankštiniai augalai, yra pasodinti skylėmis ar skylėmis. Skylėse yra penkios skylės. Atstumas tarp griovelio sėklų turėtų būti nuo 3 iki 5 cm. Riešutas myli šviesius derlingus dirvožemis. Gegužės pabaigoje pasodinti paukščiai. Siekiant gauti maksimalų derlių, dirvožemį reikia laistyti žolelių infuzija.

Sėjami vištienos jūsų vietovėje, dirvožemį sumaišysite su azotu, kuris palankiai paveiks kitų kultūrų vystymąsi. Miežių žirnis taip pat yra puikus silangų kultūrų sidabras. Sausieji avinželiai naudojami bulvių augalų mulčiavimui. Viščiukai yra pasodinti prie lovų su česnakais, kad išgąsdintų žirnių ir lapų ritinėlį.