maitintojas ožkoms ir vaikamsOžka yra labai švarus gyvūnas, jis nevalgo maisto, kuris nukrito iki grindų. Ožkų tiektuvas turi būti stabilus, nes ožkos priklauso nuo jo kūno su priekiniais kanopais. Dėl šios priežasties gali būti pasikeitęs kėliklis, todėl reikės pakeisti visus pašarus.

Siekiant sumažinti neracionalų maisto vartojimą beveik nuliui, galite sukurti skeleto tiektuvą. Jei ožkų skaičius yra didelis, tu gali padaryti konteinerį šienui knygos pavidalu.

Norint pagaminti tokį tiektuvą reikia daug medžiagos. Jo įdiegimas į namą yra pateisinamas tik tuo atveju, jei ožkų skaičius yra daugiau nei dešimt, neatsižvelgiant į vaikus.

Kiaulės vietos paruošimas

Pagal rėmo tiektuvą nuo baro 120X50 cm yra sumontuotos vertikalios atramos. Prie laikiklio aukštis priklauso nuo pastato aukščio, į kurį įrengtas tiektuvas. Kad rėmo rėmai būtų laikomi iš juostos pagal svorį, grandinės montuojamos atramose.

Taip pat paruošta medinė platforma, ant kurios bus pritvirtinti du rėmo rėmai. Šiuos rėmus jungia durų vyriai, kurie iš anksto montuojami prie platformos.

Tiekimo konstrukcija

Rėmai pagaminti iš medinės sijos 50X50. Norėdami tai padaryti, jums reikia:

  • aštuoni vienodo ilgio medienos gabalai;
  • montavimo metalo tinkleliai;
  • sraigtai, skirti jungti rėmelius.

Kai rėmo rėmas yra paruoštas, jis “dedamas” ant durų vyrių. Vienas iš rėmų turėtų paliesti medinę platformą, o antrasis – būti pritvirtintas prie grandinių. Taigi, du rėmai sudarys 60 ° kampą.

Rėmų rėmuose traukite metalines sustiprintas tinklelį su didelėmis ląstelėmis. Ląstelių dydis turėtų būti 2X2 cm ar daugiau. Tai leis ožkoms patogiai naudoti šieną, tuo tarpu pašarai nepakaks iš tiektuvo.

Siekiant užtikrinti, kad ožkos neužpjautų lapų ir šakų, patenkančių į grindis, sienelė sumuojama prie rėmo. Jos dėka gyvūnai negali priartėti prie lovio ir nugriauti maistą. Be to, skersmuo taps mažų vaikų pagalba, todėl jie taip pat gali valgyti iš tiektuvo.

Maitinimas vaikams atskirame kambaryje

Jei vaikai yra laikomi atskiroje patalpoje, galite užsisakyti kitą tiektuvą. Tai maistas, kuris yra pakabintas ant grandinės.

Related  Vasarnamyje auginame švelnią spyruoklę: patarimai sodinti ir rūpintis krūmu

Maistas auginamas aukštesnis, nes vaikai auga. Kad vaikams būtų patogu valgyti maistą, medinis drožtuvas yra prikaltas prie lovio.