motoblokas Prieš pasirinkdami “motobloką”, turite atkreipti dėmesį į agregato surinkimo kokybę, galimybę įdiegti papildomus priedus ir papildomų funkcijų prieinamumą. Tarp variklio blokų labai populiari kompanijos “Centaur” technika. “Centaurus” modelių serijoje yra motociklai su juostine ir pavarų dėže, taip pat variklio vandens aušinimu. Apsvarstykite tris populiariausius motociklų modelius.

Modelis Centaur 1081D

“Motoblock” “Centaur 1081D” yra įmontuotas 8 litrų benzininis variklis. su ir darbo talpa 450 cm3. Dėl to, kad modelis turi didelę važiuoklės bazę, jis gali pervežti prekes, sveriančias iki 500 kg. Motoblokas yra su diržine pavara, jo darbinis velenas skirtas keturiems diržams.

Jei norite sutaupyti pinigų, galite įsigyti “Centaur 1080D” modelį su trijų diržų reduktoriumi, jo kaina bus mažesnė. Visos kitos specifikacijos yra tokios pačios kaip “Centaur 1081D”.

Modelis “Centaur 1081D” yra sumontuotas su elektriniu paleidikliu ir trijų greičių pavarų dėže: du priekiniai greičiai ir atbulinė eiga. Perjungimo mechanizmai atliekami svirties pagalba ant variklio bloko valdymo rankenos, o prietaiso valdymas – sukant rankenas, esančias ant gumuotų rankenų. Degalų skyriaus dangtis pagamintas iš ketaus.

Trūksta motoblokų “Centaur” – variklio bloko variklis nėra visiškai uždaras.

Po perjungimo rankenėle variklio degalų tiekimo reguliatorius. Variklio greičio reguliavimas padidina arba sumažina sumontuoto frezos sukimosi greitį. Naudodami kuro padavimo reguliatorių galite individualiai pritaikyti motociklų greitį operatoriui.

Motoblock “Centaur 1081” variklis su 10 litrų. su

Yra dar viena 1081D modelio versija. Jame įrengta 10 litrų variklio galia. su Skirtingai nuo tradicinio motociklų modelio su 10 litrų varikliu. su įrengta dviguba diske su sankaba ir didesnė ratų bazė, elektriniame starteryje yra įmontuotas elektrinis ampermetras, kuris rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį.

Motoblokas “Centaur 1012E3”

Motoblokas “Centaur 1012E3” – vienas iš galingiausių linijoje. Modelis turi 12 litrų dyzelinį variklį. su Karterio dangtis, kaip ir ankstesniais dviem modeliais, yra pagamintas iš ketaus. “Motoblock” įrengta keturių greičių pavarų dėžė. Komplekte yra aktyvus frezas ir sunkus plūgas.

Related  Morkos. Morkų sodinimas (video)