lauko ridikasVisi mylimasis ridikas yra nuolatinis augalinių lovų gyventojas, kuris nuo metų iki metų ankstyvą pavasarį sėja tualetus – vasaros gyventojus. Dauguma auga tiesiai atviroje, gerai, nes ridikėliai nebijo šalto oro. Ir sodininkams, turintiems šiltnamius ar šiltnamius, priskirkite keletą lovų ir ridikėlių, kad pirmąjį derlių būtų galima nuimti daug anksčiau.

Tačiau abu jie dažnai susiduria su problemomis, kai jų pastangų rezultatas nevisiškai atitinka laukiamą rezultatą. Dažnai, vietoj elastingų sultingų šaknų, auga tuščiaviduriai ir krekingo, arba nėra tokių didelių šaulių, kurie žydi sode.

Siekiant išvengti tokių problemų, būtina griežtai laikytis rekomendacijų dėl ridikėlių auginimo. Nebijok, nieko sunku nereikia. Pakanka tik sodinti:

  • reguliarus laistymas;
  • periodiškas viršutinis padažas;
  • dirvožemio atsipalaidavimas;
  • ūglių retinimas.

Ir, žinoma, svarbu surinkti derlių laiku, kai jis noklūsta. Per anksti ar vėlesnį, purvinas ridikas gali turėti kartų skonį.

Laistymo dažnis

Norėdami išvengti žiedų, sodo lovos su ridikliu turėtų būti laistomos 2-3 kartus per savaitę. Norint, kad drėgmė trunka ilgiau dirvoje, pageidautina, kad durys būtų pritvirtintos.

Neleiskite dirvui išdžiūti ant lovos. Jei po sausros gausu ridikėlių vandens, jis bus įtrūkęs.

Tačiau sunkus ir pluoštinis ridikas gaunamas dėl pernelyg didelės oro temperatūros, kuri, deja, negali būti pakeista. Tai laikoma force majeure. Beje, aridoje vasaroje dažniausiai pastebima ir šautuvų iškrovimai.

Papildomos apsirengimo savybės

Kad būtų gausu gardaus šakniavaisio derliaus, reikėtų naudoti azoto trąšas. Auginimo sezono metu ridikėliai gali būti papildyti superfosfatu 15 g / kv. Km. m arba kalio sulfatu pagrįstas tirpalas (20 g vaisto per 15 litrų vandens).

Kad jie nekalba apie šviežio mėšlo naudą, tai visiškai draudžiama ridikui.

Jei dirvožemis yra derlingas, pakanka vieno šėrimo, kitais atvejais ridiklius tręšti reikia bent du kartus.

Atleidimas ir išplovimas iškraunant

Siekiant užtikrinti laisvą prieigą oro prie šaknų po kiekvieno laistymo būtina atlaisvinti prie altoriaus, bet be fanatizmo, kitaip galite kultivatorius pasėlių šaknis ar pažeistų vaisių.

Jei reikia, ūgliai taip pat turėtų būti nutirpinti, paliekant stipriausią. Tuščia lova nieko, išskyrus šaulius ir mažus ridiklius, nebus.

Vaizdo įrašas apie tai, ką reikia žinoti apie ridikų auginimą