konservuoti kukurūzaiKukurūzai buvo plačiai naudojami Europos šalyse XIX a. Pabaigoje. Naudodami kukurūzų kubelius, ruošiame prancūzų ir italų virtuvės patiekalus. Konservuoti javai naudojami salotų, ispanų ir graikų ruošimui.

Kukurūzų grūdai yra 70% baltymų. Jie turi B grupės vitaminus, taip pat medžiagą, vadinamą biotinu. Biotinas reguliuoja angliavandenių ir riebalų pusiausvyrą žmogaus kūne ir dalyvauja antioksidantų sintezėje, kurios sulėtino senėjimo procesą. Kukurūzai taip pat yra daug mineralinių medžiagų, pavyzdžiui, kalcio ir magnio, kurie teigiamai veikia raumenų ir kaulų sistemos būklę.

Kukurūzų gluosniai grūsti jau po dviejų savaičių po derliaus nuėmimo, o kukurūzų užšaldymo metu praranda daug vitaminų. Kukurūzų išsaugojimas yra puikus būdas išsaugoti jo naudingąsias savybes.

Vynuogių konservavimas tinka tiems, kurie mėgsta valgyti kukurūzus ir druskas, o žiemos grūdai yra derinami su mėsa ir puikiai tinka salotoms.

Apsauga nuo kukurūzų vynuogių

Kobos valomos iš lapų ir kukurūzų stigmos. Jei ausies galas nesudaro, minkšta dalis nupjauta aštriu peiliu arba sulaužyta. Tada kukurūzai įdedami į puodą, užpilkite šaltu vandeniu ir uždėkite stiprią ugnį.

Verdant, ugnis sumažinama, o virbalai virti, kol jie bus paruošti. Pieno kukurūzai virinami maždaug 30 minučių ir brandinami vieną valandą. Valgant vandenį negalima sūdyti.

Virtos kukurūzų kepsnys nuplaunamas šaltu vandeniu, tada įdėkite į trislitrą stiklinį indelį, kuris anksčiau buvo sterilizuotas.

Kad bankas negalėtų įtrūkti, kukurūzų ir kanalo paviršius turi būti vienodos temperatūros. Tada reikia atlikti keletą paprastų dalykų:

  • į stiklinį įpilkite du šaukštus druskos ir keturių šaukštų cukraus;
  • užpilkite kaną verdančiu vandeniu;
  • Sterilizuokite kukurūzus 40 minučių.

Tada užpilkite indelį su antklodė. Kukurūzai paliekami apsaugoti dvi dienas iki visiško aušinimo. Po aušinimo indelyje įpilkite 1 šaukštą 9% acto ir sudėkite dangtį.

Related  Tai yra greita ir lengva padaryti sodo įrankį

Kukurūzų grūdų išsaugojimas

Kukurūzai virti, grūdai nulupami nuo ausų. Tada grūdai paskirstomi steriliais stiklainiais. Šiltame vandenyje pridėkite vieną valgomą šaukštą druskos ir tris arbatinius šaukštelius cukraus. Marinatas virinamas ir gerai išpilamas į stiklainius. Jie sterilizuojami 40 minučių, suvynioti ir suvynioti.