gerai ir Abisinijos šulinysŠulinys yra gilus skylė, į kurią nuleistas plieninis vamzdis. Povandeniniai aukšto slėgio siurbliai naudojami gruntiniam vandeniui tiekti į gręžinius. Daugelis sodininkų gręžta gerai savo teritorijoje, tačiau, jei požeminis vanduo yra arti grunto paviršiaus, tinklalapyje galima įrengti Abisinijos gręžinį.

Pagrindinis skirtumas tarp šulinio ir šulinio yra tas, kad siurblinė įrengta ant paviršiaus. Kai kurios konstrukcinės savybės gerokai skiriasi nuo Abiesiniečių šulinio, palyginti su smėlio šuliniu. Nepaisant to, abu vandens šaltiniai turi privalumų ir trūkumų. Leiskite mums juos išsamiau išnagrinėti.

Abiesiniečių gerovės privalumai

Abisinijos šulinio pranašumai priešais šulinį yra šie:

  • sąnaudos;
  • Kompaktiškas dizainas;
  • taupyti laiką susitarime;
  • šulinio be elektros energijos galimybė.

Abisinijos šulinio korpuso išdėstymas kainuos apie du kartus pigiau, negu statyba. Visa struktūra gali būti dedama ant nedidelio ploto. Kai kurie vasaros gyventojai renkasi šulinius net namo rūsyje.

Šulinio išdėstymas trunka nuo trijų dienų iki savaitės. Statant konstrukciją sunki įranga nenaudojama. Tai žymiai sumažina skylės kainą.

Neabejotinas Abisinijos šulinio pranašumas yra tas, kad šulinyje galima įdiegti rankinį siurblį. Šiuo atveju šulinio darbui nereikia elektros energijos.

Abisinijos šulinio trūkumai

Abiesiniečių gerovės trūkumai, palyginti su šuliniu, yra šie:

  • trumpas tarnavimo laikas;
  • mažas debetas;
  • brangus remontas.

Abisinijos skylės korpuso skersmuo yra 63 mm. Kai nuskendo skylės dugnas arba užterštas filtras, jo negalima skalauti, skirtingai nuo šulinio.

Abisinijos šulinio gylis yra daug mažesnis nei gylis.

Todėl jūs negalėsite gauti vandens iš jo žiemą, kai požeminio vandens stalas labai sumažės. Be to, paviršinių siurblinių galia yra gerokai mažesnė nei povandeninių siurblių galia.

Dėl mažo korpuso skersmens Abiesinskio gręžinio remontas yra daug brangesnis nei gręžinio remontas. Norint ištaisyti tokį šulinį, būtina visą konstrukciją pakelti į paviršių ir pakeisti filtro elementą.

Argumentai “už” ir “prieš” Abiesinskio šulinių ir šulinių – video