Vaizdo įrašų pamoka apie vynuogių paruošimą žiemaiEsant stipriam Rusijos klimatui, vynuogių prieglauda ir genėjimas yra svarbiausias jo kompetentingo pasirengimo ziemojimui etapas. Vynuogių gebėjimas išgyventi žiemą priklauso nuo daugelio veiksnių, bet ir nuo jo priežiūros kokybei visam sezonui.

Vynuogių krūmai turi būti sveiki ir nepažeisti, jie turi būti maitinami laiku ir perdirbami su fungicidais.

Geriausios iš visko subrendęs ir žiemoja sveikas ir stiprus vynmedžius, kurių storis yra 6-13 mm, o medienos šerdies užima mažiau nei trečdalis visų kamieno skersmens.

Tokiuose augaluose yra pakankamai mitybos ir stiprumo ne tik puikiai žiemojant, bet ir toliau augti bei sėkmingai auginti.

Šioje video, pamatysite lengviausias ir labiausiai prieinamas būdas genėjimo vynuogių be pakeitimo mazgas, kaip jums įrodyti veiksmingą oro sausas pastogės kūrimą.

Genėjimo vynuogių paskirtis išleisti augalą nuo perteklius, jau otplodonosivshie dalys taip pat turi pašalinti visus ligonius, nevyzrevshie, pažeistus ir senų vynmedžių.

Su rudens atėjimu, kai ateina pirmas šaltis, reikia tinkamai padengti vynuoges, o kaip tai padaryti geriau, sužinosite žiūrėdami šį vaizdo įrašą. Pavasarį, kai yra pritvirtinta pliuso temperatūra, nepamirškite atidaryti vynuogių, pašalinti visą dengiamąją medžiagą ir prijaukinti ūgliai.

Vaizdo įrašai: genėjimas ir vynuogių apsauga žiemai

Related  Triušių mėsos veislės