Kaip padaryti šiltnamį iš polikarbonato vaizdoPolikarbonato šiltnamiai yra patogu, praktiški ir patrauklūs. Gatavi polikarbonatiniai šiltnamiai turi vieną unikalų trūkumą – tai yra jų didelė kaina, todėl daugelis vasaros gyventojų ir sunkvežimių ūkininkai bando savarankiškai gaminti šiltnamius ir įdėti jas į aikštelę.

Vaizdo įraše pamatysite, kaip patyręs ir patyręs savimokslininkas Vasilijus Kuznecovas gamina šiltnamius ant medinio rėmo, padengto polikarbonatu. Čia jis dalijasi savo paslaptimis, pataria ir konsultuoja medžiagas ir šiltnamio diegimą.

Šiuolaikinių šiltnamio efektą sukeliančių pastatų neužimkite daug laiko ir pastangų, tačiau darbo eigoje turėtumėte atsižvelgti į kai kuriuos taškus ir niuansus. Pateiktas vaizdo įrašas yra detalus meistras-klasė, skirta savarankiškai gaminti ir montuoti šiltnamį iš polikarbonato ant savo privataus sklypo.

Vasilijus Kuznecovas savo šiltnamiuose naudoja stoglangio formą, taip pat specialų langų ir langų dizainą, kad šiltnamio efektas būtų ne tik gerai apšviestas, bet ir gerai vėdinamas.

Polikarbonato šiltnamiai sukuria geriausias augalų augimo ir vystymosi sąlygas, apsaugo juos nuo perteklinės drėgmės ir patogenų, o tai reiškia, kad galėsite surinkti iš jų maksimalų galimą derlių!

Vasilijus Kuznecovas: kaip aš padariau polikarbonato šiltnamį savo rankomis (video)