modulinis barbnyMūrinės kepimo krosnies surinkimas trunka nuo dviejų iki penkių dienų. Jei norite pastatyti modulinį keptuvę, užtruks tik kelias valandas. Piknikų kompleksą sudaro:

  • iš degtinės;
  • stalviršiai su darbiniu paviršiumi virimui;
  • Countertop su kriaukle.

Modulinė sistema leidžia lengvai pristatyti paruoštas kepsnių komplekso dalis kliento svetainėje. Paprastai, moduliniai kepsninės yra įrengtos lengvos metalinio rėmo, todėl galima įdiegti tokias struktūras ant terasos ir viršutiniuose aukštuose privačių namų. Perskaitykite, kaip pats paversti plytų griliu?

Modulinės kepsnių sistemos pranašumai

Metalo rėmas žymiai padidina priešgaisrinę saugą, kai naudojamas degliukas. Be to, tai žymiai palengvina konstrukcijos svorį, leidžiantį perkelti svetainę iš naujo. Tai yra neabejotinas pliusas, nes perstatymo struktūrą turės visiškai išardyti.

Modulinio kepsninės ugnies saugumas leidžia jį įrengti medinių pastatų ir rūbų patalpose.

Yra atvejų, kai planuojant laukimo kambarį statybininkai pamiršta įrengti tiekimo ventiliaciją. Dėl to sukuriama atvirkštinė trauka ir į kambarį patenka dūmai. Šiuo atveju į grilio dūmtraukį reikia sumontuoti ištraukimo ventiliatorių.

Modulinė kepsnių sistema leidžia naudoti kepsnines, keptuves ir uždarytą orkaitę. Įvairių priedų laikiklius galima reguliuoti aukštyje. Tai leidžia tuo pačiu metu paruošti skirtingus patiekalus.

Ant keramikos paviršiaus galite paruošti skysčius indus, ant atviros ugnies – mėsą ar žuvį. Taip pat galima sujungti šaltojo rūkymo skyrių.

Modulinės sistemos remontas

Dėl to, kad kiekvienas įrenginys modulis griliu vyko kartu su metaliniais ryšiais, tai yra labai lengva remontuoti. Naudodami 10 mm veržliaraktį, jūs galite atsukti veržles ir pakeisti pažeistus plyteles. Po to, kai pakeičiamas mangalų apvalkalas, lygintuvas yra nustatytas atgal.

Dūmtraukis turi būti reguliariai valomas. Priešingu atveju orkaitė nepavyks.

Norint išvalyti kaminą, būtina pašalinti izoliaciją, kuri apima iš plytų kamino vidų. Minkšta izoliacija gerai nuplaunama iš suodžių. Po valymo, jį galima lengvai nuimti.

Modulio su virtuvės kriaukle yra silikoninė žarna. Dėl didelio vandens kiekio jis gali suskaidyti. Norint išvengti žalos, valymo modulyje yra vožtuvas, kuris reguliuoja vandens slėgį. Kriauklyje yra purkštukų su įvairaus skersmens siūlais vandens žarnoms prijungti.