gluosnių šakų sodinimas“Willow” gali būti puikus jūsų svetainės apdaila. Kraštovaizdžio konstrukcijoje šis medis naudojamas kompozicijų sudarymui, gyvenamųjų arbų išdėstymui ir gyvatvorėms. Siekiant, kad auginamos gluosnios veislės auginiai išsidėstytų ir sudarytų galingą šaknų sistemą, būtina stebėti sodinimo technologijas.

Stovykla ant juodo filmo

Geriausias būdas įvairioms gluosnio auginimo priemonėms – auginti juodą plėvelę. Su šia technologija sodinimo medžiaga greitai kaupia šaknų sistemą. Tik po dviejų mėnesių po sodinimo, gluosniai sudarys oro dalį.

Svarbu nepainioti juodo filmo agrobioliu. Sodinant reikia naudoti juodos spalvos celiuliozinę plėvelę. Agrofibre netinka auginti gluosnius, nes jis blogina drėgmę.

Juodosios plėvelės sodinimo gvazdikų auginimo technologija gali būti naudojama ne tik auginant gluosnius daigus. Šis metodas yra plačiai naudojamas gluosnių šakelių auginimui baldams ir gyvatvorėms audimui.

Išpjovų parinkimas ir paruošimas

Skirtingai nuo veislių vaismedžių veislių, gluosnių gluosniai renkami vasarą formuojant genėjimo darbus. Dėl šakos tinkamos 5 mm storio šakos. Pjovimo ilgis yra 40-45 cm. Tokio lazdele reikia pjauti į dirvą daugiau nei per pusę. Toks pjūvis sukuria galingą šaknų sistemą.

Norint, kad šaknys būtų formuojamos greičiau, reikia įžambiai pjauti gluosnio auginius. Jei vasarą pjaustysite ir planuojate auginti pavasarį, prieš sodinimą atlikite “kirtimų atgaivinimą”.

Kad tai padarytumėte, jis turi būti dedamas į vandenį 30 ° C temperatūroje per dieną. Norėdami patikrinti pjovimo būklę, nuimkite nuo jo žievę. Jei kotelis yra žalia, tada jis gali būti pasodintas ant plėvelės.

Landing technologijos

Augalai auginami ant plėvelės 45 ° kampu. Tai leidžia jums padalyti du auginius vienoje skylėje. Ši technologija turi keletą privalumų, palyginti su nusileidimu atvirame lauke:

  1. Juodas filmas veikia kaip mulčias. Todėl po filmu sukurtas puikus mikroklimatas, kuris padidina šaknies sistemos formavimo greitį.
  2. Kitas šios technologijos privalumas yra piktžolių, kurie dažnai “numarinti”, kai sodinimo gluosnio auginiai atviro grunto nesugebėjimas.
  3. Trečias tokio sodinimo plius yra dviejų auginių sinergija. Laikui bėgant augalai auga kartu į vieną organizmą. Augalų šaknų sistema su šia technologija yra labai galinga.

Jei norite daugiau galingas kamienas iš gluosnio, augalų leisis ne 30 cm atstumu. Norint augti gluosnio vytelės, atstumas tarp kirtimų yra sumažintas iki 15 cm.