aktinidijų dauginimas iš auginiųActinidia Argut – Maži sudegintų porūšis Actinidia, kuri gali būti auginamos šaltesnis klimatas. Kai kurios šios porūšių veislės gali atlaikyti iki -26 šalčiųApieC. Kinijos aktinidija – didelio dydžio augalų porūšis. Tai daugiau šilumos mylintis, todėl ji negali augti Rusijoje ir tose šalyse, kuriose šalto klimato svyravimų. Actinidija mėgsta lengvą derlingą dirvą, pridedant daug azoto trąšų. Kadangi šis augalas yra reikalinga kryžminio apdulkinimo, šalia moterų krūmų pasodinti vyrų krūmas. Po perepyleniya moterų krūmų susidaro daug kiaušidžių (iki 2000 vaisių iš vieno krūmo per sezoną). Po derliaus nuėmimo magnio ir azoto trąšos įvedamos į aktinidijos krūmą.

Rudenį, kai iš aktinidijų vynuogynų palieka lapus, galite padauginti krūmus. Yra dviejų būdų, kaip dauginti aktinidijas: auginius ir sluoksnius.

Prieš aktyvinidijų paplitimą būtina parengti nusileidimo vietą. Vaisinės filialas yra labai sunku, jei jis patenka ant žemės, visi vaisiai zagniyut, todėl ant lovos su aktinidai nustatyti grotelės pagamintas iš storo metalo vamzdžių ir akių-nepasikeitė su dideliu tinkleliu.

Dauginimas pagal sluoksnius

Kai atramos yra paruoštos, galima aktyvinti aktinoidą sluoksniais. Jūs turite imtis trejų metų pabėgti, ir vynmedžių kasti į žemę iki 8-10 cm gylyje. Norėdami pabėgti davė padermes, dirvožemio praliejimo augimo faktorius, pavyzdžiui, “Kornevinom”. Tada dirvožemis yra mulčiuoti. Kaip mulčias, galite naudoti akmenukus, skaldytus plyteles ar durpynes. Pavasarį, prieš prasidedant pumpurams, mulčias pašalinamas. Po atsiradimo reikia gerai išvalyti dirvožemį. Praėjus metams po maitinimo iš motininio augalo šaknų sistemos, lervos atskiriamos žirklėmis. Be to, vynmedis yra susietas su medžio drožlėmis.

Reprodukcija iš auginių

Jei norite auginti aktinidiją aplink aikštelę, tuomet tu gali ją pasodinti kirtimais. Norėdami paruošti auginius, turite pasirinkti dvejų metų šoninį šieną. Jis supjaustomamas segmentais su keturiais ar penkiomis inkstais. Tada viename pjūvio gale ištiesiamas tiesus pjūvis, o iš kitos – pjautuvas. Nuo pasvirusio pjūvio bus daugybė šaknų. Auginiai įpakuojami drėgnu skuduru. Sėjamoji medžiaga šiek tiek per savaitę išsiunčiama į šiltą vietą, po tokio daigumo ant obliuota pjūvio atsiranda baltos juostos. Tokie sodinukai turėtų būti nedelsiant sodinami žemėje.

Related  Indų ruošimas iš avokado