figos krymo juodaTarp populiariausių rūšių figų Verta pažymėti laipsnio Krymo juoda. Pietiniuose šilto klimato yra nustatoma atvirame lauke Kryme, aušintuvas klimate auginami su privaloma buvimas prieglaudoje žiemą, ar šiltnamiuose.

Tėvynę klasę laiko Prancūzija, kur ji buvo pavadinta “Purpurinė iš Bordo” arba “Moisson”.

Rūšies aprašymas

Muasson figos auginamos daugiausia iš krūmo forma, nors augalų aukštis pobūdis gana padorus ir gali pasiekti 3 m. Įvairovė remiasi samoplodnye ir didžiuoju vaisinės du kartus per sezoną. Pasižymi saldaus skonio su šiek tiek rūgštumo ir stiprų aromatą.

Kadangi veislei nereikia apdulkinimo, ji gali būti sėkmingai išauginta kaip kambarinis augalas.

Pirmasis derlius gali būti nuimtas liepą, tai yra didžiausias – vieno vaisiaus svoris yra pati 80 g figos turi asimetrišką kriaušės formos, oda nudažyta tamsiai mėlyna spalva su violetiniu atspalviu. Viduje kaltas matomos tamsiai rožinė kūne.

Kadangi antroji banga rugsėjo pradžioje, labiau subrendusios maži vaisiai sveria iki 40, jie yra šiek tiek skiriasi nuo pirmojo derliaus, ir labiau atitiktų veislės pavadinimas: šiek tiek pailgos kriaušės formos, oda yra dažytos tamsiai violetinė (beveik juodos) spalvos, ir kūną – sodrios raudonos ,

Saldžiųjų ir kvepiančių juodųjų figų vaisiai puikiai tinka žiemos preparatams, gaminamiems iš džemo arba džiovintų vaisių.

Augimo ypatumai

Krymo juodos figos nori saulėtų vietų ir gausiai laistyti.

Jei krūmas neturi pakankamai šviesos, vaisių oda nebus tamsi, bet geltona.

Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į figų genėjimą. Ši veislė labai reaguoja į kirpimą ir yra lengvai formuojama, todėl galima gauti kompaktišką ir lengvai prižiūrimą krūmą. Norėdami tai padaryti, jums reikia:

  • Pavasarį sudrėkinkite centrinio bagažinės viršūnę;
  • formuojant šoninius ūglius, jie taip pat ieškoja;
  • per ilgi šakos turėtų būti sutrumpintas laikas nuo laiko.

Related  Kodėl orchidėja palieka turgorą ir ką reikia padaryti?

Veislė nėra ypač žieminga, todėl sodinant sodą reikia geros pastogės. Tai padarysite lengviau, jei sukursite figą trumpo ir pūkų krūmo pavidalu, sodindami sėją kampu.

Krymo juodųjų figų derlius – video