Dakaro meliono vaisiusVasaros pradžioje gali būti malonus, skanus, sultingas ir saldus melionas. Pavyzdžiui, ankstyvas dakaro melionas yra plačiai naudojamas auginimui šiltnamiuose, siekiant gauti ankstyvą derlių. Taigi, pasibaigus vasario sėklų sėjimui, vaisiai nokyla liepos mėnesį.

Sėjamosios sodinukams

Sėklos prieš sėją įmirkyti 30 minučių silpname kalio permanganato tirpale, o paskui nuplaukite švariu vandeniu. Patogi naudoti kasetines padėklus sėjai. Jie turi būti sumontuoti šiltnamyje ir užpildyti dirvožemio mišiniu, sudarytu iš lygių dalių:

  • sodo žemes;
  • smėlis;
  • durpės.

Kiekviena sėkla dedama į atskirą kasete ant drėkintos žemės. Sėjamosios pasirodys po 3 dienų.

Tolesnė priežiūra sodinukams

Pirmą kartą augalai laistomi, kai atsiranda pirmieji lapai. Laistymas atliekamas po šaknimi, vengiant patekimo į germą vandens. Reguliariai drėkinkite dirvą, neleiskite jam išdžiūti. Kai melionai sudarys iki 6 lapų, siekiant paskatinti apatinių šoninių procesų išvaizdą, reikia švilpėti.

Svarbu! Visą augančių sodinukų laikotarpį jis turėtų būti šeriamas du kartus nitrofinėmis ar kitomis kompleksinėmis trąšomis.

Sodinukų išlaipinimas

Auginti sodinukus atvirame lauke neturėtų tęstis tik gegužės pradžioje, kai oro temperatūra taps stabili ir žemė sušyla iki 14 laipsnių. Šunims, paruoštiems transplantacijai, turi būti 3 tikri lapai.

Melionų plotą reikia iš anksto sodinti ekologine: už kiekvieną kvadratinį metrą dirvožemio 0,5 kiaušinių ir 200 g pelenų.

Daigai turi būti sodinami eilėmis su Atstumas tarp krūmų, yra ne mažesnis kaip 70 cm, kuriame tarpueiliais 1,5 m. Geriausiai nustatyti lanką ir patraukite juos filmą (akrilo). Fiksuokite juostos kraštus į dirvą. Ši apsauga apsaugo melioną nuo užšalimo.

Dangtelį galite pašalinti birželio pradžioje. Per šį laikotarpį melionas po filmu sugebėjo susieti ir pasiruošęs likti tiesioginių saulės spindulių. Birželio pabaigoje melionas, pasodintas akrilais per sodinukus, formuoja didelius vaisius su balta žievele ir pradeda bręsti.

Veislės aprašymas

Melon Dakaro sultingas minkštimas, labai saldus ir būdingas patvarus skonis. Vidutinis vieno vaisiaus svoris yra 2,5-3 kg. Jis turi pailgą, pailgos formos. Oda yra geltona, padengta tinkleliu, šiurkšti ir neliesta.

Hibridinė veislė padidino atsparumą melionų ligoms.

Didelio ankstyvojo meliono auginimas Dakaro – video