austrių grybaiGamtoje grybai yra parazitiniai medžių ląstelėse. Mišelio gijutės gali plisti dideliais atstumais. Suaugusio grybelio plotas yra nuo 10 m2 iki 15 m2 priklausomai nuo grybo tipo. Austri grybai yra nepretenzingi augimo sąlygoms. Jų ginčai užkrečia lapuočių medžius. Mišeliai gali plisti į šiaudinius javus, pavyzdžiui, kviečius, taip pat beržo ar ąžuolo pjuvenas.

Grybai šalyje auginami ant kumpių. Naudokite malkas, surinktas prieš mėnesį. Rąstai vis dar šlapi, jie gali lengvai pašalinti žievę, tačiau dauguma kiautų išdžiovinta. Toks medis idealiai tinka grybelio mišeliui vystyti.

Grybų sporos gali užkrėsti sveikus medžius sode. Jei grybiena pasklistų į vaismedžius, jų derlius labai sumažės, o nuo 3 iki 4 metų po infekcijos medis mirs. Todėl pėdos su grybų sporais yra toli nuo sodo tamsioje vietoje, pavyzdžiui, po namo siena.

Pjaunamųjų paruošimas

Grybų auginimui būtina paruošti medieną. Sporos yra užsikrėtę pėdomis, kurių skersmuo 25 cm ir ilgis 50 cm. Stiebai yra pjaustomi į tris dalis. Pirmajame pjovime yra padaryta keletas skylių.

Naudokite automatinį rašiklį. Labai sunku gręžti skyles su įprastine kasetės antgaliu, nes mediena vis dar drėgna. Skylių gylis turi būti bent 5 cm.

Kitoje pjūklo pusėje apskritimo arba benzino pjūklas pagamintas iš kelių to paties gylio išilginių ir skersinių pjūvių. Gaukite tinklelį. Rąstų skersmuo plaktuoja vinimis, kurių skrybėlės pašalinamos vieliniais pjaustytais. Tada atlikite kelis paprastus veiksmus:

  • pirmoji žurnalo dalis užpildyta grybiena;
  • Tada jis dedamas į skylę, kurią paruošė skylė žemyn;
  • pirmoje žurnalo dalyje naudojamas grybelio sluoksnis;
  • padengti su antrojo pėdos dalimi;
  • taikomas kitas grybelio sluoksnis;
  • padengti su paskutine pėdos dalimi.

Rąstų sąnarių vietovės suvyniotos su grioveliais, kad apsaugotų grybus nuo skruzdžių. Kad sporos įsiskverbtų ir gautų vaisių kūną, migruojančios infekcijos kerpės yra patalpintos tamsoje. Per du mėnesius, jūs galite derliaus vedėjas, su sąlyga, kad rąstai nuolat drėkinami. Jie laistomi kiekvieną savaitę.

Sureguliuokite kumpių lašeninį drėkinimą. Tuomet priepuoliai neturi būti stebimi prieš derliaus nuėmimą. Naudodami plunksninį gręžtuvą, trečioje rąsto dalyje padarykite griovelį plastikinio butelio kaklelio skersmeniui. Iškirpkite buteliuko apačią, įdėkite ją į griovelį ir užpilkite vandeniu.

Related  Trys vaismedžių atgaminimo būdai