apsauginių tinklų tipaiJūsų paukščių apsauga nuo plėšrūnų yra labai svarbus dalykas, ypač jei esate naujas veislinių viščiukų, taip pat pastatydami ar įsigydami naują viščiuką, mobilų viščiukų kooperatyvą ar pakrančių. Be to, nuolat būtina apsaugoti daržoves sode nuo triušių, elnių ir laukinių paukščių. Yra daugybė rūšių tvorų, dažnai netinkamas pasirinkimas gali sukelti liūdnas pasekmes.

Tvirta vielos tinklelis

smulki vielos tinklelisMano močiutė, kuri visą savo gyvą laikė viščiukus, man pasakė, kad tinkamas tinklelis yra nepatikima jų apsauga. Ir ji buvo teisi. Šuo, lapė ar ėkonas gali greitai išardyti tokį tinklą ir perplėšti tvorą. Kitas pavojus yra tai, kad vištos išspaudžia per skylutes.

Tinklelis yra pagamintas iš cinkuotos vielos ir paprastai yra su 1-2 colių (2,5-5,0 cm) šešiakampio formos skylėmis.

Tinklelis su mažomis ląstelėmis niekada neturėtų būti naudojamas šleifams ar angos, angose ​​ar languose. Be to, ji netinka švirkštimo priemonei, jei ten paliekate viščiukus visą dieną, kai namas yra tuščias.

Vienintelis tinkamas tinkamo tinklinio audeklo tinklas – padengti padėklo plotą, apsaugantį viščiukus nuo plaukiojančių plėšrūnų dienos metu. Tai neapspręs veiksmo ar meilės, galinčios lipti į tinklelį arba įsiskverbti viduje, sudaužant laidą (bent jau šiek tiek užtruko). Taigi, jei dieną esate namuose ir ten galite pamatyti koralą, tokia barjera gali būti naudojama viščiukų apsaugai, tačiau tik dienos šviesos valandomis ir naktį jūs turėtumėte užsiimti paukščius vištienos kooperacijoje. Jei jus domina vanagai, mažų ląstelių tinklelis yra prieinama medžiaga, kurią galite užpilti ant koralų.

Taip pat gerai ekranas puikiai tinka švirkštimo priemonės atskyrimo srityje (jei pradėsite naujų paukščių pulko, pavyzdžiui), arba atskirti višta su savo viščiukus iš viso pulko vištidėje.

Tinklelis su mažomis ląstelėmis yra tinkama priemonė sodo, sodo nuo triušių, elnių, katėms ir viščiukams apsaugoti. Nors viščiukai gali lengvai įveikti barjerą aukštis 1,2-1,5 ribose m, tinklelio nestabilumas dažnai trukdo jiems įveikti kliūtis, nes paukščiai neturi stabilią paramą viršuje, iš kurių galite nušokti.

Tinkamas tinklinis tinklas yra puikus apsaugoti jaunus augalus, kol jie yra stiprios. Aplink jas galite greitai ir lengvai įdiegti akių “ląsteles”, apsaugančias augalus nuo viščiukų, elnių ar triušių.

Argumentai už: palyginti nebrangi medžiaga, kurią lengva naudoti, lengvai supjaustoma, lankstus ir puikiai tinka sodo, sodo apsaugai.

Suvart: Tai netinkama apsaugai nuo plėšrūnų, pakankamai greitai rūdžių.

Kur naudoti: už jaunų augalų apsaugojimą, kaip sodo tvorą, daržovių sodą, kad dienos metu dangtelį padengtų viršuje.

Plastikiniai tinkliniai tinkleliai

plastikiniai tinkliniai tinkleliaiŠi medžiaga yra panaši į ankstesnę tinklelį su mažomis ląstelėmis, bet tik iš plastiko. Ląstelių matmenys gali būti skirtingi. Toks nebrangus tinklas taip pat gali būti naudojamas tik kaip tvora aplink kooperatyvui apsaugoti paukščius ar aplink sodą, siekiant apsaugoti pasėlius nuo laukinių paukščių, viščiukų, triušių ir elnių. Būdamas plastikine, jis netgi mažiau tinka apsaugoti nuo plėšrūnų nei metalo tinklinio tinklelio tinklas. Bet tuo pačiu metu tai yra lengva ir prieinama medžiaga, kurią galite padengti savo koralu per dieną.

Argumentai už: medžiaga yra palyginti nebrangi, lengvai supjaustoma, paprasta naudoti, lengvas, lankstus, pakankamai stiprus.

Suvart: netinka apsaugai nuo plėšrūnų.

Kur naudoti: kaip tvora sode; apsaugoti krūmus, padengti rašikliu.

Suvyta vielos tinkleliai, kurių tinklinio audeklo akies dydis yra ½ colio (1,27 cm)

suvirinta akių pusė colioSuvirintos (arba sustiprinančios) akys yra patikimiausias būdas apsaugoti jūsų vištienos košę ir pakabą. Jis sutaupys vištas nuo puolimo ne tik tokių didžiųjų plėšrūnų kaip šunys, coyotes ir lapės, bet ir mažesnių pavojingų gyvūnų, įskaitant šeškas, gyvates ir pelių. Ši tinkleliai puikiai tinka langams ir langams vištos namuose. Jei norite suteikti dar patikimesnę jūsų vištų apsaugą, galite naudoti tinklelį su 0,4 colio (0,6 cm) ląstelėmis, tačiau nepamirškite, kad tai užtruks labai ilgai.

Aš naudoju tinklelį su tinklinio audeklo akies dydis ½ colio ant visų angų višta namas – langai, langų, eilėje, be to, mano vištidėje langai įrengtas specialus ekranus skristi.

Aš taip pat naudoju tokią tinklelį švirkštimo priemonės apačioje 90 cm aukščio tvoros formoje, tvirtai palaidi žemėje. Mažesnių skylių buvimas švirkštimo priemonės apačioje yra puiki papildoma apsauga, nes dauguma plėšrūnų bando įsiskverbti į apatinę dalį ar iškasti per tvorą. Šis tinklas apsaugo jūsų viščiukus ir antis nuo užpuolimo minkščių, prasiskverbiančių gyvates ir lauko pelių.

Argumentai už: apsaugo nuo visų plėšrūnų.

Suvart:

 • medžiaga yra gana brangi;
 • tai užtrunka ilgai;
 • sunku, todėl sunku sulenkti.

Kur naudoti: vėdinimo langai, langai; apatinė koralo dalis; apsaugoti korralą nuo plėšrūnų naktį.

Suvyta vielinė tinkleliai, kurių akių dydis yra 1 colio (2,54 cm)

suvirinto akių už colįTinklelis su tokiu ląstelių dydžiu taip pat naudojamas papildomai apsauginei barjerui, esančiam švirkštimo priemonės apačioje, – tai neleis lipti prie tokių plėšrūnų sienų kaip jenonas ar kiautas. Be to, ši medžiaga yra labiau prieinama ir lengviau supjaustoma nei 1/2 colio (1,27 cm) akių.

Argumentai už: apsaugo nuo visų, net mažiausias plėšikus; Tai lengviau supjaustyti nei tinklinio dydžio ½ colio.

Suvart:

 • medžiaga yra gana brangi;
 • jūs turite praleisti daug laiko pjovimo;
 • gana sunku, todėl blogai sulenktos.

Kur naudoti: apsaugoti dieną corral.

Suvyta vielos tinkleliai, kurių akių dydis yra 1/2 x 1 colio (1,27 x 2,54 cm)

sutvirtinanti tinklelisKitas suvirintų (sutvirtinančių) akių tipas. Jei galėsite rasti šią medžiagą, tai bus puikus pasirinkimas – jis sujungia dideles apsaugines savybes tinkleliui su ½ colio elementais ir lengvumu pjauti tinklelį su 1 colių ląstelėmis.

Argumentai už: patikimai apsaugo nuo plėšrūnų, lengviau pjaustyti, ji gerai išlaiko formą.

Suvart:

 • medžiaga yra gana brangi;
 • retai parduodamas;
 • tai prireiks laiko supjaustyti;
 • sunku sulenkti

Kur naudoti: apsaugoti koralu per dieną ar naktį.

Tinklinis tinklelis

tinklinis tinklelisKita tinkama medžiaga jūsų vištienos kooperacijoms. Jei turite iš senojo šuns ar kai kurių rūšių tvoros iš tinklinio audeklo, galvokite apie tai, ar ji gali būti pertvarkyta viščiukų kooperatyvui. Jūs galite užtikrinti patikimesnę apsaugą nuo plėšrūnų atakos tuo metu, kai nesate namuose. Kad tai padarytumėte, reikia užtvirtinti aptvarą su tinkleliu, kurio mažesnio dydžio ląstelės yra 60-90 cm aukštyje. Tai apsaugo savo paukščius nuo gyvatės, pelių, ermines ir jeneklius. Stipraus tinklinio audeklo tinklelis ypač tinka apsaugoti rašiklį nuo didesnių ir stipresnių plėšrūnų, tokių kaip coyotes, lynxes, pumas ir meškos.

Argumentai už: užtikrina apsaugą nuo didžiausių plėšrūnų.

Suvart:

 • nesaugo smulkių plėšrūnų;
 • sunku pakartotinai naudoti arba keisti dydį.

Kur naudoti: Apsaugoti koralu nuo didelių plėšrūnų po pietų.

Elektrinė tvora

patikima apsaugaJei dažnai kenčia dideli plėšrūnai, tokie kaip meškos, puma ar lūšys, geriau gauti elektrinį gyvatvorį. Aplink gaubto korpusą sumontuotas elektrifikuotas gyvatukas – ši dviguba apsauga veikia patikimai ir suteikia dar didesnę saugą jūsų vištas. Elektrinės tvoros gali būti veiksmingai naudojamos su laisvalaikiu viščiukais dienos metu arba keičiant vietas, kuriose jie klajoja.

Nors elektriniam gyvatvoriui reikės didelių investicijų į pinigus ir reguliariai patikrinti, ar tinkamas naudoti, jis gali suteikti palyginti didelę vietą jūsų viščiukų saugiam vaikščiojimui.

Argumentai už: Tai patikimai apsaugo nuo didelių plėšrūnų ir užtikrina aukštesnį saugos lygį. elektros tvora

Suvart:

 • brangi įranga;
 • remonto išlaidos;
 • pritaikymo poreikis;
 • neapsaugo nuo plunksninių grobuonių.

Kur naudoti: erdviuose laisvuose plotuose; siekiant užtikrinti saugumą aplink koralą dienos metu.

Kiti apsaugos būdai

Nite apsauga saulės plėšrūnas žiburiaiKaip papildomą apsaugą savo viščiukui, sodui ar sodui naktį, galite naudoti “Nite Guard Solar Predator” žibintus. Jis automatiškai įsijungia tamsoje ir mirksi yes aušros, o tai padidina jūsų vištienos coop ir pėsčiųjų zonose, įskaitant apsaugos nuo elnių ir meškėnai, kad naktį gali būti pasirinkta iš kukurūzų krūmynai saugumą. Be papildomų apsaugos priemonių, būtina sąlyga yra naktį tinkamų aptvarų ir užkietėjimo.

Nesvarbu, kokio tipo tvorą pasirinkti, būti tikri, kad palaidoti jį į žemę ne mažiau kaip 20 cm. Be to, ji turi būti įdiegta su šiek tiek pakreipti į išorę arba laiško forma: J. Visa tai yra būtina siekiant išvengti BIPS, kad padaryti plėšrūnų. Taip pat gera idėja, kai kasti tvoras, pridėti akmenų, sumuštinių stiklo ar keramikos, kietų statybinių šiukšles į griovius.

Apdaila nėra kažkas, dėl ko sutaupoma, nes tai susiję su jūsų viščiukų saugumu. Pasirinkę kokybiškas medžiagas, galite išvengti daugybės problemų ir nuostolių ateityje.

Viščiukas su tvoromis – video