viščiukaiTikimybė, kad kiaušiniai iš inkubatoriaus – vištos ar pyragaičių – kiaušiniai yra apie 50/50 ir šiek tiek pranašesni vyriškos rūšies atžvilgiu. Paprastai dauguma suinteresuotos pašalinti pateles iš inkubacinių kiaušinių arba, bent jau, sudaužyti jų paukščius. Būtų puiku, jei būtų būdas padidinti viščiukų skaičių, o ne gaidžiai. Pasirodo, jis tikrai yra!

Nors yra daug skirtingų būdų, kurie padeda nustatyti viščiukų seksas (įskaitant plunksnų ilgis kraštus, į plunksnų spalvos skirtumo, lyties nustatymo kloaka galvoje), kai kurie iš jų tinka tik tam tikrų vištų veislių, ir tokie specialieji metodai, kaip kloakos nagrinėjimo nustatyti seksas, geriausia patikėti profesionalams. Be to, iš kartos į kartą yra daug Baba pasakos, kaip nustatyti, kas išperinti iš kiaušinių – moteris ar vyras, bet jie nėra moksliškai įrodyta ir ne visada duoda laukiamą rezultatą, kuris gali būti vertinamas tik po kaip kiaušiniai gamins viščiukų.

gaidysMokslininkai iš Leipcigo universitete, Vokietijoje dirba ant tokio spektroskopas, kuris neva bus galima per inkubacinį laikotarpį ištirti trijų dienų embrionas nustatyti jų viščiukų seksas, kol jie yra išperinti iš kiaušinių kūrimą. Tačiau, ši technologija yra vis dar kuriama, ir įtariu, būtų gana brangus, kai ji tampa prieinama vartotojams.

Apie kiaušinių formą

vištiena ir kiaušinisDaugelis mano, kad kiaušinių forma gali tiksliai nustatyti būsimų viščiukų seksą. Deja, tai yra mitas. Jie sako, kad smailas formos kiaušinių rodo vyrų ateitį ir daugiau turas – viščiukams. Tačiau šis požiūris negali būti laikomas autoritetingų. Nepaisant to, kažkas, su kuriuo sutinku – tik tuo atveju, kai kiekvienas vištų dedeklių kiaušinius visą laiką tos pačios formos, jūs pastebėsite, kad kai kurie iš jų išsirita daugiau kiaušinius iš moterų embrionų, ir kiti – su vyrų. Tačiau bet kuriuo atveju tai yra nepatikimas lyties nustatymo metodas.

Related  Nauda mulčiuoti sodą, ant lovos ir gėlių lovos

Jūs tikriausiai būsite nustebinti, sužinoję, kad yra būdas keisti viščiukų ir gaidžių santykį kūdikiams.

Kaip pakeisti viščiukų santykį viščiukams, o ne pyragams

Pasirodo, visa tai apie temperatūrą! Aš perskaičiau, kad jei jūs šiek tiek padidinti inkubatoriuje temperatūra yra tikėtina, išperinti vyrų viščiukus, o jei mažesnis – tuo labiau tikėtina, kad viščiukų. Taip pat įdomu, kad vištos iškrėstos kiaušinėlės yra labiausiai tikėtina, kad moterys išsiveržė. Manau, kad gamtoje viskas yra išdėstyta pagrįstai, nes paukščių pulke reikia vištienos daugiau nei gaidžiai. inkubavimo temperatūraAtrodo, kad svarbu vaidinti temperatūra, kurioje laikomi perinti skirti kiaušiniai. Stenkitės palaikyti laikymo temperatūrą keletą dienų esant 4 ° C temperatūrai, o ne paprastai rekomenduojama apie 16 ° C temperatūrai, kad būtų pašalinti daugiau viščiukų. Tokios išvados atėjo Australijos mokslininkai, kurie atliko tyrimus.

paimta vištienaIr dabar pats svarbiausias dalykas! Turėkite omenyje, kad viskas, ką jūs darote, negali pakeisti kiaušinio viduje esančio jauniklio lyties – tai jau iš anksto nustatytas. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių vyriškos lyties embrionai jautrūs žemai temperatūrai, todėl jie paprasčiausiai nepradės jų kiaušinių. Taigi, bendras išsiunčiamų viščiukų skaičius sumažės, tačiau moterų procentas tarp jų bus daug didesnis.

Labai liūdna supratau, kad dauguma gaidžių nebus gimę. Tačiau net tie, kurie nori laikyti juos savo pulkuose, nėra linkę veistis vyrų vienodai su moterimis. Taigi prastos gaidžiai yra pasmerktos nuo pat pradžių. Nepaisant to, tai yra daug humaniškiau, nei pernakvoti nepageidaujamus viščiukus.

nustatyti viščiuko lytįAš tikrai manau, kad ši informacija yra labai įdomi. Kai aš užsisakiau kiaušiniai perinti Maine buvo šaltas oras, ir aš nebūtų nustebinti, kad tam tikru kelionės tašką, kiaušiniai buvo temperatūros sąlygomis maždaug 4 ° C. pirmųjų dienų inkubacinio periodo, aš taip pat šiek tiek sumažino į vištų inkubatoriuje temperatūra kiaušiniai. Įdomu sužinoti, kokie bus viščiukų ir gaidžių santykiai.

Related  Viščiukai – prevencija ir gydymas naudojant natūralias priemones

Ar kuris nors iš jūsų bandė naudoti šį metodą? Jei taip, būtų įdomu sužinoti apie savo rezultatus.