Per diem goslings Goslingo išvada inkubatoriuje namuose laikoma pelninga ir įdomi. Žmogus, kuris veisi paukščius, galės parduoti mėsą ir pateikti naudingą produktą savo šeimai. Žąsų kiaušiniai yra labai vertinami ir gali būti valgyti. Jie turi teigiamą poveikį smegenų funkcija, puikiai prisotina organizmą ir yra daug vitaminų A, B, B, C. Veisimo žąsys į inkubatorių ir vėlesne priežiūra paukščių – paprastas uždavinys. Pakanka žinoti pagrindines taisykles ir rekomendacijas, kad augantis procesas vyko be problemų.

Perskaitykite straipsnį apie: temperatūros režimą vištienos kiaušinių inkubavimo metu!

Inkubacijos kiaušinių parinkimas

Žąsys veisiasi veisimuiBet kuris patyręs naminių paukščių augintojas žino, kad yra du veisimo goslings metodai – natūralūs ir dirbtiniai. Pirmuoju atveju naudojama višta, kurią vaidina suaugusi žąsiena. Norėdami dirbtinai pašalinti žąseles inkubatoriuje namuose, reikės inkubatoriaus. Jį galima įsigyti kitam kiaušinių skaičiui.

Goslingsių inkubacija bus sėkminga, jei iš anksto pasirenkami geri kiaušiniai. Dėl to ovokopas bus naudingas. Su jo pagalba galite nustatyti, kokia yra kopija. Prieš bandymą turėtų būti pašalinti per mažus ir didelius kiaušinius, taip pat su įtrūkimais ir kitais apvalkalo defektais.

Kiaušinių testavimasJei naudojate ovokopiją, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • trykas turi būti griežtai sutelktas;
  • baltymuose neturėtų būti tamsių dėmių;
  • kai jis pasukamas, trynimas grįžta į teisingą padėtį.

Jei laikysitės paukščių ir planuojate paimti kiaušinius, kad išgaruotų inkubatoriuje esančius goslingas, tuomet jūs galite daryti įtaką mėginių kokybei. Norėdami tai padaryti, pašarų suaugusiems subalansuota Maistas, teisingai apskaičiuoti vyrų ir moterų skaičių, kiekvieną dieną išvedamas Žąsys į ganyklą. Šiuo atveju dauguma kiaušinių bus geros kokybės.

Kaip pašalinti goslingas inkubatoriuje?

Laikykite kiaušinius prieš įdėdami į inkubatorių ilgiau nei 7 dienas. Žąsis eina per dieną, todėl jūs turite palaukti, kol bus surinkta pakankamai kopijų. Laikymo temperatūra turi būti 10-15 °, o kiaušiniai turi būti tik ant jų šonų. Siekiant užtikrinti, kad embrionai negyventų, jie turėtų būti perkelti į kitą pusę po 4 dienų. Jei laikoma ilgiau nei savaitę, galimybė gauti sveikų ir sveikų jauniklių žymiai sumažės.

Inkubatoriuje yra žąsių kiaušiniaiGoslings naikinimas namuose atliekamas pagal tam tikras taisykles. Jų negalima pažeisti, nes tai priklauso nuo išgyvenusių ir sveikų jauniklių skaičiaus. Jei pirmą kartą išaugintos dirbtinėmis priemonėmis, būtina išsamiai susipažinti su procesu.

Pagrindinės inkubacijos taisyklės:

  1. Palaikykite tinkamą temperatūrą. Pirmosiomis 38 laipsnių dienomis, o paskui iki inkubacijos pabaigos temperatūra sumažinama iki 37 laipsnių.
  2. Stebėkite drėgmės lygį. Vanduo specialiuose grioveliuose turi būti nuolatinis.
  3. Laikui bėgant kiaušinius paverskite 180 laipsnių kampu, o kiaušinį nuleiskite.

Paklaustas, kaip žąsys patenka į inkubatorių, pakanka paprasčiausiai atsakyti. Veiksmų schema visada yra vienoda ir tinka kiekvienam žmogui. Prieš klojant, kiaušinius nuplaukite silpnu kalio permanganato tirpalu, kad juos nukenksmintumėte. Įdėkite skystą 3 minutes keletą valandų prieš klojant. Norint paruošti tirpalą, sumaišykite 5-7 kalio permanganato kristalus 1 litre vandens, kurio temperatūra 30 °. Tirpalo kiekis gali būti padidintas išlaikant nurodytas proporcijas. Po to, kai kiaušiniai plaunami, jų negalima nuvalyti ragana. Jums reikia leisti jiems sausi nusausinti, kad nebūtų pertraukiami apsauginiai apvalkalai.

Pirmosios žąsys iškrėstosVieta kiaušinius inkubatoriuje ant grotelių. Padėkite juos į šoną ir nieko kito. Pirmoji savaitė turėtų būti palaikoma 38 ° temperatūroje, ji neturėtų didėti. Norėdami valdyti temperatūrą, naudokite gatvės termometrą. Norėdami pašalinti naminius paukščius į namus, pirmąsias 7 dienas purškiami kiaušiniai, po to purkšti per savaitę. Nuo 15 dienos vėl purškite

Jis turėtų būti nedelsiant pažymėtas paprastu pieštuku, pasirašydamas žymos datą. Tai yra būtina norint sužinoti, kada jie ketina pasiimti. Ypač naudinga tuo atveju, jei vėliau bus laikoma viena ar daugiau žymių. Aukščiausias ženklas su raidėmis B ir apačia – H, kuris padeda nesupainioti sukant kiaušinius.

Paverskite kiaušinius ne mažiau kaip tris kartus per dieną, kad embrionas nesiliestų prie sienos. Atlikite tai tuo pačiu laiko tarpu. Svarbu greitai atlikti veiksmą, kad kiaušiniai neturėtų laiko atvėsti. Jei inkubatoriuje yra automatinio posūkio funkcija, rekomenduojama nustatyti periodiškumą iki 4 valandų. Svarbu nepamiršti, kad nereikia kiaušinių paversti 26-osios inkubacijos dienos.

Pirmosios 10 kiaušinių dienų neužšąla. Tada kartą per dieną išjunkite inkubatorių ir atidarykite dangtelį 5-10 minučių. Antroje inkubacijos pusėje aušinimo laikas padidinamas iki 20-30 minučių, o ryte ir vakare – 2 procedūra.

Taigi jūs turite tęsti goslings išgaravimą. Kalbant apie temperatūrą, ji turėtų išlikti 37,8 °. Turėtų prasidėti pabarstyti kiaušinius su šiltu vandeniu, todėl vieną kartą per dieną (galite naudoti silpną kalio permanganato). Patyrę veisėjai rekomenduoja į stiklinę vandens pridėti 5 lašus acto. Tai būtina, norint sušvelninti korpusą. Pageidautina iš karto po 20 minučių purkšti embrionus.

Pirmasis kiaušinių patikrinimas ir atmetimas atliekamas dešimtąją inkubacijos dieną. 21 dieną jums reikės dar kartą patikrinti vaisius ovokopo pagalba. Kiaušinio turinys turi būti tamsus, o šviesos srautas gali būti tik bukas galas. Oro kameros ribos yra netolygios. Jei vaisius bus užmuštas, jis bus rodomas kaip tamsus dėmelis be indų. Tokiu atveju kiaušinis turi būti pašalintas, kad būtų sudaryta galimybė geriau sušilti.

Produkcijos pradžiaMaždaug 28 dieną reikia išimti kiaušinius, uždėti audeklą ant grotelių, kad vaikai nepakenktų kojoms. Atidarykite specialų ventiliatorių ant inkubatoriaus dangtelio. Labai greitai viščiukai pradės perinti, ir tai turėtų būti paruošta. Temperatūra sumažinama iki 37 °, o drėgnumas padidėja iki 90%. Pabarstykite kalio permanganatu kas 6 valandas. Buvo atvejų, kai viščiukai pasirodė prieš mėnesį. Todėl, kiek dienų dienų išsiuntimas į inkubatorių, klausimas yra prieštaringas.

Kiek išsiurbs liukas?

Dažnai galima išgirsti klausimą, kiek dienų per dieną nugriauti namus. Paprastai tai užduoda pradedantiesiems paukštininkystės ūkininkams. Kiekvieno atvejo laikotarpis yra individualus. Bet vidutiniškai jie pasirodo ne anksčiau kaip 28 dienas ir ne vėliau kaip 31. Pirmasis suskirsto paukščių jauniklius iš mažų kiaušinių, o paskui likusius. Jei kyla problemų dėl inkubacijos, o vienas kūdikis negali atsikratyti savęs, tai reikės žmogaus įsikišimo. Būtina pradėti padėti vienai dienai po auskaro pradžios.

Kaip išsiveržė gyvatės

Masiniai kiaušinių kiaušiniaiKiekvienam pradedantiesiems paukštininkui bus naudinga žiūrėti vaizdo įrašą apie tai, kaip inkliuzuje pasirodo goslings. Tai padės geriau suprasti procesą ir ateityje jaustis labiau įsitikinęs, kai vaikai pradeda mąstyti. Pasibaigus inkubaciniam laikotarpiui, viščiukai pradeda aktyviai įsilaužti į lukštą. Pakanka tik klausytis. Jei abejojate, pritvirtinkite kiaušinį prie ausies.

Gyvulių pašalinimas namie inkubatoriuje gali būti toks: Tai buvo sėkminga, jei paties paukščių jaunikliai pailgėjo 28-30 dienų. Tai gali užtrukti nuo valandos iki dienos. Jei procesas atidedamas, jums reikia padėti kūdikio liukui. Galite išlaisvinti tik tuomet, jei lukštas yra nusausintas, kitaip lizdas mirs.

Jei asmuo atsakingai užsiimtų žąsų veisimu, jis baigsis sėkmingai. Daugelis viščiukų išsiveržė, ir tu gali pradėti juos prižiūrėti.

Hatching hooters – video